ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • ELaci
    Felhasználó

      Nesze nektek! Ubuntu kampec! 🙂

      ELaci
      Felhasználó

        Nesze nektek! Ubuntu kampec! 🙂

        Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128447
        ELaci
        Felhasználó
          erdsiger wrote:
          ELaci wrote:
          Meggyógyult!
          (Remélem)

          Tényleg csak reméld 😀
          http://heartbeat.skype.com/2007/08/where_we_are_at_1100_gmt.html

          Most trájingoltam, még kotkodácsol.

          Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128448
          ELaci
          Felhasználó
            erdsiger wrote:
            ELaci wrote:
            Meggyógyult!
            (Remélem)

            Tényleg csak reméld 😀
            http://heartbeat.skype.com/2007/08/where_we_are_at_1100_gmt.html

            Most trájingoltam, még kotkodácsol.

            Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128503
            ELaci
            Felhasználó
              Macskajancsi wrote:
              ELaci wrote:
              Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
              Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
              Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
              Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!

              Ezt nekem írtad? Mitől vagyok felfuvalkodott?
              Állj már le.
              És kabbe.

              Köszike!

              Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128504
              ELaci
              Felhasználó
                Macskajancsi wrote:
                ELaci wrote:
                Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
                Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
                Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
                Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!

                Ezt nekem írtad? Mitől vagyok felfuvalkodott?
                Állj már le.
                És kabbe.

                Köszike!

                Hozzászólás: avi,mpg-3gp convert #1907204
                ELaci
                Felhasználó
                  valek wrote:
                  Ajjaj!
                  HOgyan tudom megnézni, hogy benne vannak-e ezek a kodekek?
                  Az ffmpeg honlapján nem találtam ezeket a kodekeket. Hol tudom iket letölteni? Jajaj. Félve teszem fel a kérdést, hogy és telepíteni? Van valami magyar link? Most nem nagyon találtam egyértelműet. Erről. Ez  adekódolós konvertálós dolog nagyon nehéz ám, meg ez az angol minden 🙂 !
                  Va

                  Nem kell kétségbeesni.
                  Az „ffmpeg -formats” kiírja a beépített kódekeket.
                  Ekkor lehet imádkozni hogy minden szükséges benne legyen.
                  Ha nincs benne, akkor az szar ügy, kicsit keresgélni kell a nyeten.

                  Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128497
                  ELaci
                  Felhasználó
                    zoltan22 wrote:
                    dutyimadar wrote:
                    Van egy ilyen rész, hogy:

                    Partition disks

                    Please choose wether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.

                    Location for the new partition:

                    [HIGHLIGHT=#c6d9f0]Beginning[/HIGHLIGHT]
                    [HIGHLIGHT=#ffffff]End[/HIGHLIGHT]

                    Mivel a teljes lemezteruletet elhasznalod a particiokkal, ezert szinte mindegy.
                    A particionalo kerdese kb. ehhez hasonlit: itt a polc, amire a konyvet szeretned tenni. A jobb, vagy a bal felere tegyem?

                    Ja.

                    Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128498
                    ELaci
                    Felhasználó
                      zoltan22 wrote:
                      dutyimadar wrote:
                      Van egy ilyen rész, hogy:

                      Partition disks

                      Please choose wether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.

                      Location for the new partition:

                      [HIGHLIGHT=#c6d9f0]Beginning[/HIGHLIGHT]
                      [HIGHLIGHT=#ffffff]End[/HIGHLIGHT]

                      Mivel a teljes lemezteruletet elhasznalod a particiokkal, ezert szinte mindegy.
                      A particionalo kerdese kb. ehhez hasonlit: itt a polc, amire a konyvet szeretned tenni. A jobb, vagy a bal felere tegyem?

                      Ja.

                      Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128493
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
                        Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
                        Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
                        Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 2,773