Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nesze nektek! Ubuntu kampec! 🙂
Nesze nektek! Ubuntu kampec! 🙂
erdsiger wrote:ELaci wrote:Meggyógyult!
(Remélem)Tényleg csak reméld 😀
http://heartbeat.skype.com/2007/08/where_we_are_at_1100_gmt.htmlMost trájingoltam, még kotkodácsol.
erdsiger wrote:ELaci wrote:Meggyógyult!
(Remélem)Tényleg csak reméld 😀
http://heartbeat.skype.com/2007/08/where_we_are_at_1100_gmt.htmlMost trájingoltam, még kotkodácsol.
Macskajancsi wrote:ELaci wrote:Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!Ezt nekem írtad? Mitől vagyok felfuvalkodott?
Állj már le.
És kabbe.Köszike!
Macskajancsi wrote:ELaci wrote:Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!Ezt nekem írtad? Mitől vagyok felfuvalkodott?
Állj már le.
És kabbe.Köszike!
valek wrote:Ajjaj!
HOgyan tudom megnézni, hogy benne vannak-e ezek a kodekek?
Az ffmpeg honlapján nem találtam ezeket a kodekeket. Hol tudom iket letölteni? Jajaj. Félve teszem fel a kérdést, hogy és telepíteni? Van valami magyar link? Most nem nagyon találtam egyértelműet. Erről. Ez adekódolós konvertálós dolog nagyon nehéz ám, meg ez az angol minden 🙂 !
VaNem kell kétségbeesni.
Az „ffmpeg -formats” kiírja a beépített kódekeket.
Ekkor lehet imádkozni hogy minden szükséges benne legyen.
Ha nincs benne, akkor az szar ügy, kicsit keresgélni kell a nyeten.zoltan22 wrote:dutyimadar wrote:Van egy ilyen rész, hogy:Partition disks
Please choose wether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.
Location for the new partition:
[HIGHLIGHT=#c6d9f0]Beginning[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]End[/HIGHLIGHT]Mivel a teljes lemezteruletet elhasznalod a particiokkal, ezert szinte mindegy.
A particionalo kerdese kb. ehhez hasonlit: itt a polc, amire a konyvet szeretned tenni. A jobb, vagy a bal felere tegyem?Ja.
zoltan22 wrote:dutyimadar wrote:Van egy ilyen rész, hogy:Partition disks
Please choose wether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.
Location for the new partition:
[HIGHLIGHT=#c6d9f0]Beginning[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]End[/HIGHLIGHT]Mivel a teljes lemezteruletet elhasznalod a particiokkal, ezert szinte mindegy.
A particionalo kerdese kb. ehhez hasonlit: itt a polc, amire a konyvet szeretned tenni. A jobb, vagy a bal felere tegyem?Ja.
Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség! -
SzerzőBejegyzés