ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128494
    ELaci
    Felhasználó

      Az általad adott információ egy nagy katyvasz azok számára akik azt sem tudják hogy mit kezdjenek a partícióval. Maga a fogalom tisztázása is problémás lehet számukra.
      Egy tanárembertől nem várható el az hogy Istenként jelenjen meg a diákjai előtt, mert ez visszataszító mindenki számára.
      Sok negatív tapasztalatom van arra nézve hogy a tanarak istennek képzelik magukat!
      Tessenek leszállni már végre ebből a nyeregből, kedves felfuvalkodott népség!

      Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128483
      ELaci
      Felhasználó

        „Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.”

        Módosítom a fenti álláspontomat:
        Azt csinálsz amit akarsz.

        Most jobb?

        Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128484
        ELaci
        Felhasználó

          „Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.”

          Módosítom a fenti álláspontomat:
          Azt csinálsz amit akarsz.

          Most jobb?

          Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128477
          ELaci
          Felhasználó
            Macskajancsi wrote:
            ELaci wrote:
            Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.

            Miért?

            Miért ne?

            Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128478
            ELaci
            Felhasználó
              Macskajancsi wrote:
              ELaci wrote:
              Az elsődleges partíciókat kell előnyben részesíteni mindaddig amíg lehet.

              Miért?

              Miért ne?

              Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128443
              ELaci
              Felhasználó

                Meggyógyult!
                (Remélem)

                Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128444
                ELaci
                Felhasználó

                  Meggyógyult!
                  (Remélem)

                  ELaci
                  Felhasználó

                    With KDE 4 aRts will be discontinued and a new API to be used by KDE programs is currently under construction. This API will aim for higher integration of media frameworks into KDE without locking out other multimedia applications.
                    (kde.org)

                    Jobb lenne ha egységesen az alsa-t használná már az összes Linux.
                    (Szerintem)

                    Szerk.:
                    Meg persze a ráépülő rendszerek.

                    ELaci
                    Felhasználó

                      With KDE 4 aRts will be discontinued and a new API to be used by KDE programs is currently under construction. This API will aim for higher integration of media frameworks into KDE without locking out other multimedia applications.
                      (kde.org)

                      Jobb lenne ha egységesen az alsa-t használná már az összes Linux.
                      (Szerintem)

                      Szerk.:
                      Meg persze a ráépülő rendszerek.

                      Hozzászólás: Driver frissítés #2128525
                      ELaci
                      Felhasználó
                        rembutgood wrote:
                        Fölraktam a Debiánt. A rendszer indításakor ez az utolsó sor:

                        /bin/sh: can’t acces tty; job control turned off
                        (initramfs)

                        huh.gif????????????????

                        És esetleg az utolsó előtti? Mert lehet hogy az utolsó üzenet már nem ok, hanem okozat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 2,773