Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Falra festettem az ördögöt tegnap hogy nincs is szükség a skype-ra.
Most meg feltétlen szükségem lenne rá, de nem tudok belépni.
Nálatok is ez van?
Nagyon bakog ez a szkájp mostanában.:(Falra festettem az ördögöt tegnap hogy nincs is szükség a skype-ra.
Most meg feltétlen szükségem lenne rá, de nem tudok belépni.
Nálatok is ez van?
Nagyon bakog ez a szkájp mostanában.:(scop wrote:Már politizálunk is?..((Kb. 30 évvel ezelőtt esetleg 35, nekem sem tetszett a politika. Később aztán rájöttem hogy az elqúrók leginkább tehetnek arról hogy miképpen sz@rhatják el a saját életünket.
Akinek azonban még a tojáshéj rá van ragadva arra a bizonyos helyre, jól teszi ha inkább hallgat, mivel abból amúgyis csak mszp seggnyalásnak minősülő szöveg születne, a gyerkőcök média általi hülyítése miatt.megbukkan.
Nem megbukkan, hanem megbakkan.
Egyébként meg gyurcsinak kellene már csak idejekorán eltakarodni a bús bocskorosba, mert jelenléte percenként rontja a helyzetet. 🙁Valszeg nem lesz világvége ha megbakkan a skype. 🙂
Mivelhogy nem sok értelme van az egész cuccnak.ArcPeti wrote:Viszont a rendszer indulása után mindig megjelenik a főablaka a programnak. Ezt hogyan tudom lelőni, hogy ne induljon el? Nagyon bír zavarni…Mert nem a keytouch -t kell indítani hanem a keytouchd -t.
Gr3nT wrote:Bocsi és nehari meg az énku..vanyámat de ebből egy f.got nem értek.
Ezért kellene leírni hogy mit és hol tegyek.
Elvégezni el tudom csak hogy mit és hol tegyek az még nem megy.Köszi.
Van már telepítve valamilyen programod amivel le tudsz játszani pl. egy mp3-at?
Gr3nT wrote:Bocsi és nehari meg az énku..vanyámat de ebből egy f.got nem értek.
Ezért kellene leírni hogy mit és hol tegyek.
Elvégezni el tudom csak hogy mit és hol tegyek az még nem megy.Köszi.
Van már telepítve valamilyen programod amivel le tudsz játszani pl. egy mp3-at?
És akkor…
Ingyen konyak?És akkor…
Ingyen konyak? -
SzerzőBejegyzés