ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128435
    ELaci
    Felhasználó

      Falra festettem az ördögöt tegnap hogy nincs is szükség a skype-ra.
      Most meg feltétlen szükségem lenne rá, de nem tudok belépni.
      Nálatok is ez van?
      Nagyon bakog ez a szkájp mostanában.:(

      Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128436
      ELaci
      Felhasználó

        Falra festettem az ördögöt tegnap hogy nincs is szükség a skype-ra.
        Most meg feltétlen szükségem lenne rá, de nem tudok belépni.
        Nálatok is ez van?
        Nagyon bakog ez a szkájp mostanában.:(

        Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128416
        ELaci
        Felhasználó
          scop wrote:
          Már politizálunk is?..((

          Kb. 30 évvel ezelőtt esetleg 35, nekem sem tetszett a politika. Később aztán rájöttem hogy az elqúrók leginkább tehetnek arról hogy miképpen sz@rhatják el a saját életünket.
          Akinek azonban még a tojáshéj rá van ragadva arra a bizonyos helyre, jól teszi ha inkább hallgat, mivel abból amúgyis csak mszp seggnyalásnak minősülő szöveg születne, a gyerkőcök média általi hülyítése miatt.

          Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128414
          ELaci
          Felhasználó

            megbukkan.

            Nem megbukkan, hanem megbakkan.
            Egyébként meg gyurcsinak kellene már csak idejekorán eltakarodni a bús bocskorosba, mert jelenléte percenként rontja a helyzetet. 🙁

            Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128412
            ELaci
            Felhasználó

              Valszeg nem lesz világvége ha megbakkan a skype. 🙂
              Mivelhogy nem sok értelme van az egész cuccnak.

              Hozzászólás: gyorsbillentyű #2121445
              ELaci
              Felhasználó
                ArcPeti wrote:
                Viszont a rendszer indulása után mindig megjelenik a főablaka a programnak. Ezt hogyan tudom lelőni, hogy ne induljon el? Nagyon bír zavarni…

                Mert nem a keytouch -t kell indítani hanem a keytouchd -t.

                Hozzászólás: Slax popcorn automatikus internet rádió #2127671
                ELaci
                Felhasználó
                  Gr3nT wrote:
                  Bocsi és nehari meg az énku..vanyámat de ebből egy f.got nem értek.
                  Ezért kellene leírni hogy mit és hol tegyek.
                  Elvégezni el tudom csak hogy mit és hol tegyek az még nem megy.

                  Köszi.

                  Van már telepítve valamilyen programod amivel le tudsz játszani pl. egy mp3-at?

                  Hozzászólás: Slax popcorn automatikus internet rádió #2127672
                  ELaci
                  Felhasználó
                    Gr3nT wrote:
                    Bocsi és nehari meg az énku..vanyámat de ebből egy f.got nem értek.
                    Ezért kellene leírni hogy mit és hol tegyek.
                    Elvégezni el tudom csak hogy mit és hol tegyek az még nem megy.

                    Köszi.

                    Van már telepítve valamilyen programod amivel le tudsz játszani pl. egy mp3-at?

                    Hozzászólás: Mad Dog’s Clan (ut4) Server… #2128336
                    ELaci
                    Felhasználó

                      És akkor…
                      Ingyen konyak?

                      Hozzászólás: Mad Dog’s Clan (ut4) Server… #2128337
                      ELaci
                      Felhasználó

                        És akkor…
                        Ingyen konyak?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 2,773