Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://clean.extra.hu
Most jobb ?http://clean.extra.hu
Most jobb ?ArcPeti wrote:Nos, a segítségetekkel is közel jártam a megoldáshoz, de valahol bizonyára valamit elbarmolhattam mert sehogyan sem jött össze a dolog. Pedig szenvettem vele eleget… mandriva, debian és frugalware alatt is.Mignem rá nem találtam a Keytouch programra ami mindent zokszó nélkül belött. Csak annyi volt a teendőm, hogy megmondtam neki a billentyűzet tipusát és tudott minden fontos funkciót azonnal… egy-két dolgot saját ízlésem szerint változtattam és ez sem okozott különösebb gondot.
Mindez debian alatt történt (természetesen kde) de ha jól emlékszem akkor ez a progi szinte minden rendszerben jelen kell, hogy legyen.
Szóval így történt….
Kafa!Én is a keytoucht-t használom, mert legalább működik. 🙂
Például: mplayer http://ogg.smgradio.com/vc160.ogg
mplayer sem kell: ffplay http://ogg.smgradio.com/vc160.ogg
Az ffplay az ffmpeg csomagban van.Az automatikus indítására sokféle megoldás lehet.
Nálam pl. a /etc/rc.d/rc.local -ba kell beírni az indítást.Például: mplayer http://ogg.smgradio.com/vc160.ogg
mplayer sem kell: ffplay http://ogg.smgradio.com/vc160.ogg
Az ffplay az ffmpeg csomagban van.Az automatikus indítására sokféle megoldás lehet.
Nálam pl. a /etc/rc.d/rc.local -ba kell beírni az indítást.A cikkben említést tesznek arról hogy a Linuxba épített víruskeresés csak azt a célt szolgálja hogy megvédje a Wines gépeket a vírusoktól. Nem vették azt figyelembe hogy a Linuxban erre semmi szükség nincs.
A cikkben említést tesznek arról hogy a Linuxba épített víruskeresés csak azt a célt szolgálja hogy megvédje a Wines gépeket a vírusoktól. Nem vették azt figyelembe hogy a Linuxban erre semmi szükség nincs.
Mi az a Vas?
pomm wrote:kisbetu wrote:pomm wrote:Elkezdtem maygarítaniIylen szinten?
Perpill a diszlexiám még kezel szorulásra
De van hejesíráslyavító tündér-varázslóm, bár inkább az angollal van baj, mert nem beszélem 🙂ELaci wrote:Én pl. most vettem guárgumis virslit, (hála gyurcsinak) és most főzöm tökké.
Legyél is hálás, ősztől már csak a guárgumit tudod megvenni, virslire nem lesz léd 🙂Qrva szar volt ez a gyurcsis guargumis virsli.
Itt gebedjek meg ha mégegyszer megeszem.
Inkább aszalt gyurcsi zsidóorrt eszek, sózva.Én pl. most vettem guárgumis virslit, (hála gyurcsinak) és most főzöm tökké.
-
SzerzőBejegyzés