Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szerintem a /usr -ben van a csúcsmennyiség: du -sh /usr Nálam pölö 6.1GB.
Az a 8 gigás partíció nem igazán nyerő, én min. 20-at szoktam adni egy oprendszernek.
És ha nem is telik be, akkor felmountolom egy másik rendszerből és használom mint vésztartalékot.Szerintem a /usr -ben van a csúcsmennyiség: du -sh /usr Nálam pölö 6.1GB.
Az a 8 gigás partíció nem igazán nyerő, én min. 20-at szoktam adni egy oprendszernek.
És ha nem is telik be, akkor felmountolom egy másik rendszerből és használom mint vésztartalékot.Szerintem mi itt úgymond konkrétan unatkozunk.
Ez sem rossz, de semmi értelme.
Keressünk valami értelmesebb dolgot magunknak, pl. hólapátolás.uzsolt wrote:Szerintem 14 éven aluliakkal nem kellene felnőtt módon viselkedni, csakis gyerekes módon.
Neked ebben már úgyis nagy gyakorlatod van.
Caldera wrote:Lehet hardveres a probléma?
Ja, persze, a linux-ot hibáztatta. Muti már meg, hogy hol volt az?Nem tudom, hány éves, de már az itteni, legutóbbi két posztod alapján inkább téged mondanálak 14 éven alulinak (jó, tudom, hogy kettőnk közül én vagyok a MEGÉLT ÉVEK SZÁMA alapján fiatalabb)…
Nagyon gyengére sikeredtél Öcsi!
Előbb tudakozódtál volna, és utólag mondtál volna ítélet.
Így én már csak azt mondom hogy érdemi válaszod nem volt, viszont személyeskedés igen.
Harmatgyenge voltál Öcsi!ELaci
vizsla wrote:Szerintem sem provokált senkit… vett egy feltehetően húzós árú sz@rt, ami nyalván linuksz alatt még sz@rabbul működik, mint bármi más alatt, oszt megszívatta saját magát (2x).És mindezért az úgynevezett Öcsi a Linuxot hibáztatta?
Szerintem 14 éven aluliakkal nem kellene felnőtt módon viselkedni, csakis gyerekes módon.uzsolt wrote:Hova fogjanak bele? Le vagy talán egy kicsit maradva:
Letölthető a Firefox 3 alfa verziója, a hír dátuma: 2006. december 12.
Sőt, az alpha6 is majd’ egy hónapja megjelent…Nem hiszek ebben, de elfogadom azt hogy az erősebb kutya ugat hangosabban.
Ennek semmi értelme nincs, de ha ugatni van kedve, akkor csak ugasson.uzsolt wrote:Hova fogjanak bele? Le vagy talán egy kicsit maradva:
Letölthető a Firefox 3 alfa verziója, a hír dátuma: 2006. december 12.
Sőt, az alpha6 is majd’ egy hónapja megjelent…Nem hiszek ebben, de elfogadom azt hogy az erősebb kutya ugat hangosabban.
Ennek semmi értelme nincs, de ha ugatni van kedve, akkor csak ugasson.Ez egy provokátor, vagy csak 14 éven aluli, vagy csak egyszerűen szar a gépe.
Nem tartom értelmesnek a szellemidézéssel való további foglalkozást.ELaci
Hány éves is vagy Öcsi?
A 6 -os kettő darab hibajavításról szól és unatkozhatnak ha ezt is kiadták. Ennyi erővel belefoghatnának az FF 3.0 -ba is.
A 6 -os kettő darab hibajavításról szól és unatkozhatnak ha ezt is kiadták. Ennyi erővel belefoghatnának az FF 3.0 -ba is.
-
SzerzőBejegyzés