ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lemezterület felszabadítása(?) #2125715
    ELaci
    Felhasználó

      Szerintem a /usr -ben van a csúcsmennyiség: du -sh /usr Nálam pölö 6.1GB.
      Az a 8 gigás partíció nem igazán nyerő, én min. 20-at szoktam adni egy oprendszernek.
      És ha nem is telik be, akkor felmountolom egy másik rendszerből és használom mint vésztartalékot.

      Hozzászólás: lemezterület felszabadítása(?) #2125716
      ELaci
      Felhasználó

        Szerintem a /usr -ben van a csúcsmennyiség: du -sh /usr Nálam pölö 6.1GB.
        Az a 8 gigás partíció nem igazán nyerő, én min. 20-at szoktam adni egy oprendszernek.
        És ha nem is telik be, akkor felmountolom egy másik rendszerből és használom mint vésztartalékot.

        Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089832
        ELaci
        Felhasználó

          Szerintem mi itt úgymond konkrétan unatkozunk.
          Ez sem rossz, de semmi értelme.
          Keressünk valami értelmesebb dolgot magunknak, pl. hólapátolás.

          Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089831
          ELaci
          Felhasználó
            uzsolt wrote:

            Szerintem 14 éven aluliakkal nem kellene felnőtt módon viselkedni, csakis gyerekes módon.

            Neked ebben már úgyis nagy gyakorlatod van.

            Caldera wrote:
            Lehet hardveres a probléma?
            Ja, persze, a linux-ot hibáztatta. Muti már meg, hogy hol volt az?

            Nem tudom, hány éves, de már az itteni, legutóbbi két posztod alapján inkább téged mondanálak 14 éven alulinak (jó, tudom, hogy kettőnk közül én vagyok a MEGÉLT ÉVEK SZÁMA alapján fiatalabb)…

            Nagyon gyengére sikeredtél Öcsi!
            Előbb tudakozódtál volna, és utólag mondtál volna ítélet.
            Így én már csak azt mondom hogy érdemi válaszod nem volt, viszont személyeskedés igen.
            Harmatgyenge voltál Öcsi!

            ELaci

            Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089829
            ELaci
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              Szerintem sem provokált senkit… vett egy feltehetően húzós árú sz@rt, ami nyalván linuksz alatt még sz@rabbul működik, mint bármi más alatt, oszt megszívatta saját magát (2x).

              És mindezért az úgynevezett Öcsi a Linuxot hibáztatta?
              Szerintem 14 éven aluliakkal nem kellene felnőtt módon viselkedni, csakis gyerekes módon.

              Hozzászólás: Firefox kiadások #2125279
              ELaci
              Felhasználó
                uzsolt wrote:
                Hova fogjanak bele? Le vagy talán egy kicsit maradva:
                Letölthető a Firefox 3 alfa verziója, a hír dátuma: 2006. december 12.
                Sőt, az alpha6  is majd’ egy hónapja megjelent…

                Nem hiszek ebben, de elfogadom azt hogy az erősebb kutya ugat hangosabban.
                Ennek semmi értelme nincs, de ha ugatni van kedve, akkor csak ugasson.

                Hozzászólás: Firefox kiadások #2125280
                ELaci
                Felhasználó
                  uzsolt wrote:
                  Hova fogjanak bele? Le vagy talán egy kicsit maradva:
                  Letölthető a Firefox 3 alfa verziója, a hír dátuma: 2006. december 12.
                  Sőt, az alpha6  is majd’ egy hónapja megjelent…

                  Nem hiszek ebben, de elfogadom azt hogy az erősebb kutya ugat hangosabban.
                  Ennek semmi értelme nincs, de ha ugatni van kedve, akkor csak ugasson.

                  Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089825
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Ez egy provokátor, vagy csak 14 éven aluli, vagy csak egyszerűen szar a gépe.
                    Nem tartom értelmesnek a szellemidézéssel való további foglalkozást.

                    ELaci

                    Hány éves is vagy Öcsi?

                    Hozzászólás: Firefox kiadások #2125273
                    ELaci
                    Felhasználó

                      A 6 -os kettő darab hibajavításról szól és unatkozhatnak ha ezt is kiadták. Ennyi erővel belefoghatnának az FF 3.0 -ba is.

                      Hozzászólás: Firefox kiadások #2125274
                      ELaci
                      Felhasználó

                        A 6 -os kettő darab hibajavításról szól és unatkozhatnak ha ezt is kiadták. Ennyi erővel belefoghatnának az FF 3.0 -ba is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 2,773