Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Két lehetőségre gyanakszom:
1. túlvezérelt az eszköz – csökkenteni kell a bemeneti jelszintet
2. elöregedtek az alkatrészek, itt elsősorban az el.kondenzátorokra gondolokxcut wrote:Felvettek az első helyre! Mostantól az SZTE-TTIK programtervező informatikus szakának hallgatója lettem! Hurrá! 🙂Mit jelent az hogy az első helyre?
„A” betűvel kezdődik a neved talán?
…
Utólag jut eszembe hogy az elsőnek jelölt intézmény lehet az.
…
Még utóbb jut eszembe hogy néhány évtized öregedés után már nem igazán érdekli a népeket az ilyen hurrá optimizmus.
De azért csak legyen hurrá, esetleg hajrá.A ktorrent működött nálam is, de lassú volt a letöltés.
Ellenben észrevettem hogy jóval többen használják az azureust, így most azt használom.
Pótkérdésem: mi a divatos port mostanában a torrent esetében?
Állítanak egyesek jót meg rosszat is az egyes portokról.Mike65 wrote:Hát az operában a honlap (ez ( az-az linuxforum.hu)) 🙂Azért azt jó ha mindenki tudja hogy a linuxforum.hu nálad mindig fel szokott ugrani! 🙂
Én speciel nem tudtam.Mike65 wrote:Nálam nincs ilyen probléma, de idegesít, hogy amikor rányomok egy topikra és még nem tölti be teljesen, de én már alul olvasgatok, mindig felugrik a tetejére amikor mindent befejez. (Operát használok)Mármint micsoda ugrik fel? Az Opera? Az mindig magas! 🙂
csaba wrote:Reggel óta én is tapasztaltam a problémát, elvileg most javult 1 kicsit a dolog, DNS szervert váltottam. remélem ez segít majd.Csaba
Most ez egy jó állapot, tehát maradjon.
…
Merthogy egész nap timeout volt.Azért annak örülök hogy vannak akik mindenkinél okosabbak.
Ezek után hivjuk így őket: IstenAzért annak örülök hogy vannak akik mindenkinél okosabbak.
Ezek után hivjuk így őket: Istenvizsla wrote:„Okos válasz, de néhány évvel ezelőtt erre nem volt lehetőség.”
Ne mondjad már… 100 éve van flasget, dc, hash… simán volt rá lehetőség, más kérdés, hogy ki használta… a profi töltögetők igen. (Én is ezektől tanultam.) Pont úgy, ahogy az alkoholt is azok használják, már qrva régen… csak az amatőrök szívnak ezekkel a problémákkal.
(Persze kérdés, hogy mit értesz a néhány év alatt… :)))))Mondjuk 3 évvel ezelőtt nekem csak modem volt internet eléréshez.
Ez ugye nem 100 év.vizsla wrote:„Okos válasz, de néhány évvel ezelőtt erre nem volt lehetőség.”
Ne mondjad már… 100 éve van flasget, dc, hash… simán volt rá lehetőség, más kérdés, hogy ki használta… a profi töltögetők igen. (Én is ezektől tanultam.) Pont úgy, ahogy az alkoholt is azok használják, már qrva régen… csak az amatőrök szívnak ezekkel a problémákkal.
(Persze kérdés, hogy mit értesz a néhány év alatt… :)))))Mondjuk 3 évvel ezelőtt nekem csak modem volt internet eléréshez.
Ez ugye nem 100 év. -
SzerzőBejegyzés