ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ForteMedia FM801-AU #2124725
    ELaci
    Felhasználó

      Két lehetőségre gyanakszom:
      1. túlvezérelt az eszköz – csökkenteni kell a bemeneti jelszintet
      2. elöregedtek az alkatrészek, itt elsősorban az el.kondenzátorokra gondolok

      Hozzászólás: Kocsma topik #1951033
      ELaci
      Felhasználó
        xcut wrote:
        Felvettek az első helyre! Mostantól az SZTE-TTIK programtervező informatikus szakának hallgatója lettem! Hurrá! 🙂

        Mit jelent az hogy az első helyre?
        „A” betűvel kezdődik a neved talán?

        Utólag jut eszembe hogy az elsőnek jelölt intézmény lehet az.

        Még utóbb jut eszembe hogy néhány évtized öregedés után már nem igazán érdekli a népeket az ilyen hurrá optimizmus.
        De azért csak legyen hurrá, esetleg hajrá.

        Hozzászólás: Ktorrent #2078185
        ELaci
        Felhasználó

          A ktorrent működött nálam is, de lassú volt a letöltés.
          Ellenben észrevettem hogy jóval többen használják az azureust, így most azt használom.
          Pótkérdésem: mi a divatos port mostanában a torrent esetében?
          Állítanak egyesek jót meg rosszat is az egyes portokról.

          Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003395
          ELaci
          Felhasználó
            Mike65 wrote:
            Hát az operában a honlap (ez ( az-az linuxforum.hu)) 🙂

            Azért azt jó ha mindenki tudja hogy a linuxforum.hu nálad mindig fel szokott ugrani! 🙂
            Én speciel nem tudtam.

            Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003393
            ELaci
            Felhasználó
              Mike65 wrote:
              Nálam nincs ilyen probléma, de idegesít, hogy amikor rányomok egy topikra és még nem tölti be teljesen, de én már alul olvasgatok, mindig felugrik a tetejére amikor mindent befejez. (Operát használok)

              Mármint micsoda ugrik fel? Az Opera? Az mindig magas! 🙂

              Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003391
              ELaci
              Felhasználó
                csaba wrote:
                Reggel óta én is tapasztaltam a problémát, elvileg most javult 1 kicsit a dolog, DNS szervert váltottam. remélem ez segít majd.

                Csaba

                Most ez egy jó állapot, tehát maradjon.

                Merthogy egész nap timeout volt.

                Hozzászólás: Kicsomagolás mivel? #2123915
                ELaci
                Felhasználó

                  Azért annak örülök hogy vannak akik mindenkinél okosabbak.
                  Ezek után hivjuk így őket: Isten

                  Hozzászólás: Kicsomagolás mivel? #2123916
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Azért annak örülök hogy vannak akik mindenkinél okosabbak.
                    Ezek után hivjuk így őket: Isten

                    Hozzászólás: Kicsomagolás mivel? #2123911
                    ELaci
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      „Okos válasz, de néhány évvel ezelőtt erre nem volt lehetőség.”
                      Ne mondjad már… 100 éve van flasget, dc, hash… simán volt rá lehetőség, más kérdés, hogy ki használta… a profi töltögetők igen. (Én is ezektől tanultam.) Pont úgy, ahogy az alkoholt is azok használják, már qrva régen… csak az amatőrök szívnak ezekkel a problémákkal.
                      (Persze kérdés, hogy mit értesz a néhány év alatt…  :)))))

                      Mondjuk 3 évvel ezelőtt nekem csak modem volt internet eléréshez.
                      Ez ugye nem 100 év.

                      Hozzászólás: Kicsomagolás mivel? #2123912
                      ELaci
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        „Okos válasz, de néhány évvel ezelőtt erre nem volt lehetőség.”
                        Ne mondjad már… 100 éve van flasget, dc, hash… simán volt rá lehetőség, más kérdés, hogy ki használta… a profi töltögetők igen. (Én is ezektől tanultam.) Pont úgy, ahogy az alkoholt is azok használják, már qrva régen… csak az amatőrök szívnak ezekkel a problémákkal.
                        (Persze kérdés, hogy mit értesz a néhány év alatt…  :)))))

                        Mondjuk 3 évvel ezelőtt nekem csak modem volt internet eléréshez.
                        Ez ugye nem 100 év.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 2,773