ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Jelszó „lopás” #2123921
    ELaci
    Felhasználó

      FF 1.0.7 is átadta

      Hozzászólás: Jelszó „lopás” #2123922
      ELaci
      Felhasználó

        FF 1.0.7 is átadta

        Hozzászólás: Solidos – legyél te is fejlesztő! #2123217
        ELaci
        Felhasználó

          „Aztán ahogy az ifjú forradalmárok öregszenek pár évet, az általuk kiötölt disztró érdeklődés hiányában kihal.”

          Ha meg kihal, akkor volt rá egyáltalán szüksége bárkinek?

          ELaci

          Hozzászólás: Solidos – legyél te is fejlesztő! #2123218
          ELaci
          Felhasználó

            „Aztán ahogy az ifjú forradalmárok öregszenek pár évet, az általuk kiötölt disztró érdeklődés hiányában kihal.”

            Ha meg kihal, akkor volt rá egyáltalán szüksége bárkinek?

            ELaci

            Hozzászólás: Kicsomagolás mivel? #2123907
            ELaci
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              „Nos?”
              Nem kell semmit tenni, mert a letöltő program automatikusan folytatja azt a részt, amit nem tudott letölteni.
              Ehhez még egy hash sem kell (ami alap ezeknél), egy sima wget, kget, flashget… tudja folytatni (más kérdés, hogy nem fogják az integritást ellenőrizni, de ilyen „netből” adódó adatvesztést 100 éve láttam és hash akkor is volt már; viszont rar-os crc hibákat, meg hiányzó rar file-okat most látok.)

              Okos válasz, de néhány évvel ezelőtt erre nem volt lehetőség.

              A lényeg az hogy a rar darabolást túlhaladta az idő, és már nincs rá szükség.

              ELaci

              Hozzászólás: Kicsomagolás mivel? #2123908
              ELaci
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                „Nos?”
                Nem kell semmit tenni, mert a letöltő program automatikusan folytatja azt a részt, amit nem tudott letölteni.
                Ehhez még egy hash sem kell (ami alap ezeknél), egy sima wget, kget, flashget… tudja folytatni (más kérdés, hogy nem fogják az integritást ellenőrizni, de ilyen „netből” adódó adatvesztést 100 éve láttam és hash akkor is volt már; viszont rar-os crc hibákat, meg hiányzó rar file-okat most látok.)

                Okos válasz, de néhány évvel ezelőtt erre nem volt lehetőség.

                A lényeg az hogy a rar darabolást túlhaladta az idő, és már nincs rá szükség.

                ELaci

                Hozzászólás: Solidos – legyél te is fejlesztő! #2123211
                ELaci
                Felhasználó

                  Függetlenül attól hogy ki mit írt ebben a topikban nekem a következő az álláspontom:
                  – Időnként feltünnek önmagukat forradalmároknak titulálók akik újfent felfedezik a spanyolviaszt
                  – Irdatlan és követhetetlen mennyiségű linux disztrib van már kitalálva.
                  – A nagyon fiatalok öregedjenek még jópár évet, és akkor kezdjenek csak kukorékolni!

                  ELaci

                  Hozzászólás: Solidos – legyél te is fejlesztő! #2123212
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Függetlenül attól hogy ki mit írt ebben a topikban nekem a következő az álláspontom:
                    – Időnként feltünnek önmagukat forradalmároknak titulálók akik újfent felfedezik a spanyolviaszt
                    – Irdatlan és követhetetlen mennyiségű linux disztrib van már kitalálva.
                    – A nagyon fiatalok öregedjenek még jópár évet, és akkor kezdjenek csak kukorékolni!

                    ELaci

                    Hozzászólás: Kicsomagolás mivel? #2123903
                    ELaci
                    Felhasználó

                      „Nem értem, miért kéne?”
                      Akkor magyarázd meg hogy mit tennél az alábbi esetekben:

                      xyz.r18 12 MByte download failure!
                      Please retry!

                      Vagy ebben az esetben:
                      xyz.avi 800 MByte download failure!
                      Please retry!

                      Nos?

                      Hozzászólás: Kicsomagolás mivel? #2123904
                      ELaci
                      Felhasználó

                        „Nem értem, miért kéne?”
                        Akkor magyarázd meg hogy mit tennél az alábbi esetekben:

                        xyz.r18 12 MByte download failure!
                        Please retry!

                        Vagy ebben az esetben:
                        xyz.avi 800 MByte download failure!
                        Please retry!

                        Nos?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 2,773