Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
FF 1.0.7 is átadta
FF 1.0.7 is átadta
„Aztán ahogy az ifjú forradalmárok öregszenek pár évet, az általuk kiötölt disztró érdeklődés hiányában kihal.”
Ha meg kihal, akkor volt rá egyáltalán szüksége bárkinek?
ELaci
„Aztán ahogy az ifjú forradalmárok öregszenek pár évet, az általuk kiötölt disztró érdeklődés hiányában kihal.”
Ha meg kihal, akkor volt rá egyáltalán szüksége bárkinek?
ELaci
vizsla wrote:„Nos?”
Nem kell semmit tenni, mert a letöltő program automatikusan folytatja azt a részt, amit nem tudott letölteni.
Ehhez még egy hash sem kell (ami alap ezeknél), egy sima wget, kget, flashget… tudja folytatni (más kérdés, hogy nem fogják az integritást ellenőrizni, de ilyen „netből” adódó adatvesztést 100 éve láttam és hash akkor is volt már; viszont rar-os crc hibákat, meg hiányzó rar file-okat most látok.)Okos válasz, de néhány évvel ezelőtt erre nem volt lehetőség.
A lényeg az hogy a rar darabolást túlhaladta az idő, és már nincs rá szükség.
ELaci
vizsla wrote:„Nos?”
Nem kell semmit tenni, mert a letöltő program automatikusan folytatja azt a részt, amit nem tudott letölteni.
Ehhez még egy hash sem kell (ami alap ezeknél), egy sima wget, kget, flashget… tudja folytatni (más kérdés, hogy nem fogják az integritást ellenőrizni, de ilyen „netből” adódó adatvesztést 100 éve láttam és hash akkor is volt már; viszont rar-os crc hibákat, meg hiányzó rar file-okat most látok.)Okos válasz, de néhány évvel ezelőtt erre nem volt lehetőség.
A lényeg az hogy a rar darabolást túlhaladta az idő, és már nincs rá szükség.
ELaci
Függetlenül attól hogy ki mit írt ebben a topikban nekem a következő az álláspontom:
– Időnként feltünnek önmagukat forradalmároknak titulálók akik újfent felfedezik a spanyolviaszt
– Irdatlan és követhetetlen mennyiségű linux disztrib van már kitalálva.
– A nagyon fiatalok öregedjenek még jópár évet, és akkor kezdjenek csak kukorékolni!ELaci
Függetlenül attól hogy ki mit írt ebben a topikban nekem a következő az álláspontom:
– Időnként feltünnek önmagukat forradalmároknak titulálók akik újfent felfedezik a spanyolviaszt
– Irdatlan és követhetetlen mennyiségű linux disztrib van már kitalálva.
– A nagyon fiatalok öregedjenek még jópár évet, és akkor kezdjenek csak kukorékolni!ELaci
„Nem értem, miért kéne?”
Akkor magyarázd meg hogy mit tennél az alábbi esetekben:xyz.r18 12 MByte download failure!
Please retry!Vagy ebben az esetben:
xyz.avi 800 MByte download failure!
Please retry!Nos?
„Nem értem, miért kéne?”
Akkor magyarázd meg hogy mit tennél az alábbi esetekben:xyz.r18 12 MByte download failure!
Please retry!Vagy ebben az esetben:
xyz.avi 800 MByte download failure!
Please retry!Nos?
-
SzerzőBejegyzés