Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem hinném, hogy féltékeny.

Ha hétfőn (melóba kell, nem?) még fennáll a probléma, akkor: >> fedora haladó topik, és bombázz minket hibaüzenetekkel egészen bátran.attila1964!
Most jut eszembe hogy mi lehet az ok. A régi proxy (RH7.1 Apache) nem szereti az ftp kéréseket, és ugye a repo szerverek sokasága meg ezzel menne.
Majd a tűzfalon kiengedem ezt az új telepítésű gépet is, és akkor megkerülöm ökelmét.ELaci
Nem hinném, hogy féltékeny.

Ha hétfőn (melóba kell, nem?) még fennáll a probléma, akkor: >> fedora haladó topik, és bombázz minket hibaüzenetekkel egészen bátran.attila1964!
Most jut eszembe hogy mi lehet az ok. A régi proxy (RH7.1 Apache) nem szereti az ftp kéréseket, és ugye a repo szerverek sokasága meg ezzel menne.
Majd a tűzfalon kiengedem ezt az új telepítésű gépet is, és akkor megkerülöm ökelmét.ELaci
Vladi wrote:ELaci!
Ez alapján csináltad a proxy beállításokat?Nem ez alapján csináltam hanem a man yum.conf alapján.
Végül is a beállítás az így jó, de valami más gebasz van a yum-mal.
Ebből az FC7 -ből akarok csinálni egy új http proxy szervert a régi helyett és lehet hogy féltékeny a régi az újra ezért hepciáskodik. Úgy tűnik zokon vette hogy le akarom cserélni.:)Vladi wrote:ELaci!
Ez alapján csináltad a proxy beállításokat?Nem ez alapján csináltam hanem a man yum.conf alapján.
Végül is a beállítás az így jó, de valami más gebasz van a yum-mal.
Ebből az FC7 -ből akarok csinálni egy új http proxy szervert a régi helyett és lehet hogy féltékeny a régi az újra ezért hepciáskodik. Úgy tűnik zokon vette hogy le akarom cserélni.:)Feltettem egy gépre az FC7-et ami egy belső céges hálózatban van, és egy linuxos proxy szerveren keresztül csatlakozik az internetre, és beállítottam a proxy szervert a yum -ban az újonnan telepített FC7 -ben.
Háromszor próbáltam meg ezt: yum install clamav
Elindult normálisan a yum, de egy kis idő után megpusztította az egész proxy szerver átvitelt. Valami sz@rság van ezzel az FC7 yum-al, de mi?
Az idegesítő az hogy erről a proxy-ról megy kb. 100 kliens, és jajgatnak ha nincs net.
Valami jó nagy bug van ebben az FC7 yum -ban, nem jó a proxy kezelés benne.ELaci
Feltettem egy gépre az FC7-et ami egy belső céges hálózatban van, és egy linuxos proxy szerveren keresztül csatlakozik az internetre, és beállítottam a proxy szervert a yum -ban az újonnan telepített FC7 -ben.
Háromszor próbáltam meg ezt: yum install clamav
Elindult normálisan a yum, de egy kis idő után megpusztította az egész proxy szerver átvitelt. Valami sz@rság van ezzel az FC7 yum-al, de mi?
Az idegesítő az hogy erről a proxy-ról megy kb. 100 kliens, és jajgatnak ha nincs net.
Valami jó nagy bug van ebben az FC7 yum -ban, nem jó a proxy kezelés benne.ELaci
Kata wrote:Ehhez nem kell messzire menni, elég a gugliig…Kerestem már a témában, de a tapasztalatok sokat segítenének.
Kata wrote:Ehhez nem kell messzire menni, elég a gugliig…Kerestem már a témában, de a tapasztalatok sokat segítenének.
Nos? Vagy a HUP-ra menjek?
Nos? Vagy a HUP-ra menjek?
-
SzerzőBejegyzés
