ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • ELaci
    Felhasználó

      Nem hinném, hogy féltékeny.cheesy.gif
      Ha hétfőn (melóba kell, nem?) még fennáll a probléma, akkor: >> fedora haladó topik, és bombázz minket hibaüzenetekkel egészen bátran.

      attila1964!

      Most jut eszembe hogy mi lehet az ok. A régi proxy (RH7.1 Apache) nem szereti az ftp kéréseket, és ugye a repo szerverek sokasága meg ezzel menne.
      Majd a tűzfalon kiengedem ezt az új telepítésű gépet is, és akkor  megkerülöm ökelmét.

      ELaci

      ELaci
      Felhasználó

        Nem hinném, hogy féltékeny.cheesy.gif
        Ha hétfőn (melóba kell, nem?) még fennáll a probléma, akkor: >> fedora haladó topik, és bombázz minket hibaüzenetekkel egészen bátran.

        attila1964!

        Most jut eszembe hogy mi lehet az ok. A régi proxy (RH7.1 Apache) nem szereti az ftp kéréseket, és ugye a repo szerverek sokasága meg ezzel menne.
        Majd a tűzfalon kiengedem ezt az új telepítésű gépet is, és akkor  megkerülöm ökelmét.

        ELaci

        ELaci
        Felhasználó
          Vladi wrote:
          ELaci!
          Ez alapján csináltad a proxy beállításokat?

          Nem ez alapján csináltam hanem a man yum.conf alapján.
          Végül is a beállítás az így jó, de  valami más gebasz van a yum-mal.
          Ebből az FC7 -ből akarok csinálni egy új http proxy szervert a régi helyett és lehet hogy féltékeny  a régi az újra ezért hepciáskodik. Úgy tűnik zokon vette hogy le akarom cserélni.:)

          ELaci
          Felhasználó
            Vladi wrote:
            ELaci!
            Ez alapján csináltad a proxy beállításokat?

            Nem ez alapján csináltam hanem a man yum.conf alapján.
            Végül is a beállítás az így jó, de  valami más gebasz van a yum-mal.
            Ebből az FC7 -ből akarok csinálni egy új http proxy szervert a régi helyett és lehet hogy féltékeny  a régi az újra ezért hepciáskodik. Úgy tűnik zokon vette hogy le akarom cserélni.:)

            ELaci
            Felhasználó

              Feltettem egy gépre az FC7-et ami egy belső céges hálózatban van, és egy linuxos proxy szerveren keresztül csatlakozik az internetre, és beállítottam a proxy szervert a yum -ban az újonnan telepített FC7 -ben.
              Háromszor próbáltam meg ezt: yum install clamav
              Elindult normálisan a yum, de egy kis idő után megpusztította az egész proxy szerver átvitelt. Valami sz@rság van ezzel az FC7 yum-al, de mi?
              Az idegesítő az hogy erről a proxy-ról megy kb. 100 kliens, és jajgatnak ha nincs net.
              Valami jó nagy bug van ebben az FC7 yum -ban, nem jó a proxy kezelés benne.

              ELaci

              ELaci
              Felhasználó

                Feltettem egy gépre az FC7-et ami egy belső céges hálózatban van, és egy linuxos proxy szerveren keresztül csatlakozik az internetre, és beállítottam a proxy szervert a yum -ban az újonnan telepített FC7 -ben.
                Háromszor próbáltam meg ezt: yum install clamav
                Elindult normálisan a yum, de egy kis idő után megpusztította az egész proxy szerver átvitelt. Valami sz@rság van ezzel az FC7 yum-al, de mi?
                Az idegesítő az hogy erről a proxy-ról megy kb. 100 kliens, és jajgatnak ha nincs net.
                Valami jó nagy bug van ebben az FC7 yum -ban, nem jó a proxy kezelés benne.

                ELaci

                Hozzászólás: Web proxy szűrés hogyan? #2117803
                ELaci
                Felhasználó
                  Kata wrote:
                  Ehhez nem kell messzire menni, elég a gugliig

                  Kerestem már a témában, de a tapasztalatok sokat segítenének.

                  Hozzászólás: Web proxy szűrés hogyan? #2117804
                  ELaci
                  Felhasználó
                    Kata wrote:
                    Ehhez nem kell messzire menni, elég a gugliig

                    Kerestem már a témában, de a tapasztalatok sokat segítenének.

                    Hozzászólás: Web proxy szűrés hogyan? #2117797
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Nos? Vagy a HUP-ra menjek?

                      Hozzászólás: Web proxy szűrés hogyan? #2117798
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Nos? Vagy a HUP-ra menjek?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 2,773