Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azért az is valami hogy eljutottunk a Firefox2 -től a Alsa SS -ig.
Ez is valami.Azért az is valami hogy eljutottunk a Firefox2 -től a Alsa SS -ig.
Ez is valami.valek wrote:Szakatt wrote:Jogos, KDE hangszolgáltatása fog mindent. De FPS közben úgyis bűn zenét hallgatni.:DFPS? Az mi?
Ha jól érzem megalkudtatok a sorsotokkal a zenei linuxot illetőleg! Hát ilyet!!! 🙂
VaA Lin-ben nem az a gond hogy végleg lemondj valamiről, hanem az hogy mi a módja a megoldásnak.
Mert megoldás az mindig van, csak meg kell találni.valek wrote:Szakatt wrote:Jogos, KDE hangszolgáltatása fog mindent. De FPS közben úgyis bűn zenét hallgatni.:DFPS? Az mi?
Ha jól érzem megalkudtatok a sorsotokkal a zenei linuxot illetőleg! Hát ilyet!!! 🙂
VaA Lin-ben nem az a gond hogy végleg lemondj valamiről, hanem az hogy mi a módja a megoldásnak.
Mert megoldás az mindig van, csak meg kell találni.balev wrote:2.6.21.1-es vanilla kernelem van. A benne lévő ALSA-val nem volt jó.Ha a vanília nem volt jó, akkor most mi van?
Gondolom hogy mivel nem volt jó, fordítottál egy másikat?balev wrote:2.6.21.1-es vanilla kernelem van. A benne lévő ALSA-val nem volt jó.Ha a vanília nem volt jó, akkor most mi van?
Gondolom hogy mivel nem volt jó, fordítottál egy másikat?balev wrote:Amíg a kernelben lévő driver-t használtam, nekem se kezelt több szálat az ALSA. Viszont kint van a végleges 1.0.14, érdemes feltenni forrásból, kernelben lévőt kikapcsolni.Nekem más szempontból kellett, de ez is megoldódott! Firefox flash videó, xine, xmms nyugodtan mehet együtt (más kérdés, hogy nincs sok értelme, de a lényeg, hogy nem némítja le egyik a másikat)
Tegyetek egy próbát!
Valóban,
az ALSA és a megfelelő kernel verzók már ne okoznak ilyen hibát.balev wrote:Amíg a kernelben lévő driver-t használtam, nekem se kezelt több szálat az ALSA. Viszont kint van a végleges 1.0.14, érdemes feltenni forrásból, kernelben lévőt kikapcsolni.Nekem más szempontból kellett, de ez is megoldódott! Firefox flash videó, xine, xmms nyugodtan mehet együtt (más kérdés, hogy nincs sok értelme, de a lényeg, hogy nem némítja le egyik a másikat)
Tegyetek egy próbát!
Valóban,
az ALSA és a megfelelő kernel verzók már ne okoznak ilyen hibát.vizsla wrote:Először is nem értem, hogy miért kell mindig ilyen topicokat nyitogatni.
Egyébként csak annyit fűznék hozzá, hogy nyílt forrás nem = linuksz. Ahogy ooo, nem = linuksz és nem = nyílt forrás.Határozottan egyetértek.
Az Open Office nem kizárólagosan Linux termék, winre éppen úgy telepíthető mint linre.
Most akkor mi is a probléma?vizsla wrote:Először is nem értem, hogy miért kell mindig ilyen topicokat nyitogatni.
Egyébként csak annyit fűznék hozzá, hogy nyílt forrás nem = linuksz. Ahogy ooo, nem = linuksz és nem = nyílt forrás.Határozottan egyetértek.
Az Open Office nem kizárólagosan Linux termék, winre éppen úgy telepíthető mint linre.
Most akkor mi is a probléma? -
SzerzőBejegyzés