ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Firefox 2 #2105730
    ELaci
    Felhasználó

      Azért az is valami hogy eljutottunk a Firefox2 -től a Alsa SS -ig.
      Ez is valami.

      Hozzászólás: Firefox 2 #2105731
      ELaci
      Felhasználó

        Azért az is valami hogy eljutottunk a Firefox2 -től a Alsa SS -ig.
        Ez is valami.

        Hozzászólás: Firefox 2 #2105724
        ELaci
        Felhasználó
          valek wrote:
          Szakatt wrote:
          Jogos, KDE hangszolgáltatása fog mindent. De FPS közben úgyis bűn zenét hallgatni.:D

          FPS? Az mi?
          Ha jól érzem megalkudtatok a sorsotokkal a zenei linuxot illetőleg! Hát ilyet!!! 🙂
          Va

          A Lin-ben nem az a gond hogy végleg lemondj valamiről, hanem az hogy mi a módja a megoldásnak.
          Mert megoldás az mindig van, csak meg kell találni.

          Hozzászólás: Firefox 2 #2105725
          ELaci
          Felhasználó
            valek wrote:
            Szakatt wrote:
            Jogos, KDE hangszolgáltatása fog mindent. De FPS közben úgyis bűn zenét hallgatni.:D

            FPS? Az mi?
            Ha jól érzem megalkudtatok a sorsotokkal a zenei linuxot illetőleg! Hát ilyet!!! 🙂
            Va

            A Lin-ben nem az a gond hogy végleg lemondj valamiről, hanem az hogy mi a módja a megoldásnak.
            Mert megoldás az mindig van, csak meg kell találni.

            Hozzászólás: Firefox 2 #2105722
            ELaci
            Felhasználó
              balev wrote:
              2.6.21.1-es vanilla kernelem van. A benne lévő ALSA-val nem volt jó.

              Ha a vanília nem volt jó, akkor most mi van?
              Gondolom hogy mivel nem volt jó, fordítottál egy másikat?

              Hozzászólás: Firefox 2 #2105723
              ELaci
              Felhasználó
                balev wrote:
                2.6.21.1-es vanilla kernelem van. A benne lévő ALSA-val nem volt jó.

                Ha a vanília nem volt jó, akkor most mi van?
                Gondolom hogy mivel nem volt jó, fordítottál egy másikat?

                Hozzászólás: Firefox 2 #2105716
                ELaci
                Felhasználó
                  balev wrote:
                  Amíg a kernelben lévő driver-t használtam, nekem se kezelt több szálat az ALSA. Viszont kint van a végleges 1.0.14, érdemes feltenni forrásból, kernelben lévőt kikapcsolni.

                  Nekem más szempontból kellett, de ez is megoldódott! Firefox flash videó, xine, xmms nyugodtan mehet együtt (más kérdés, hogy nincs sok értelme, de a lényeg, hogy nem némítja le egyik a másikat)

                  Tegyetek egy próbát!

                  Valóban,
                  az ALSA és a megfelelő kernel verzók már ne okoznak ilyen hibát.

                  Hozzászólás: Firefox 2 #2105717
                  ELaci
                  Felhasználó
                    balev wrote:
                    Amíg a kernelben lévő driver-t használtam, nekem se kezelt több szálat az ALSA. Viszont kint van a végleges 1.0.14, érdemes feltenni forrásból, kernelben lévőt kikapcsolni.

                    Nekem más szempontból kellett, de ez is megoldódott! Firefox flash videó, xine, xmms nyugodtan mehet együtt (más kérdés, hogy nincs sok értelme, de a lényeg, hogy nem némítja le egyik a másikat)

                    Tegyetek egy próbát!

                    Valóban,
                    az ALSA és a megfelelő kernel verzók már ne okoznak ilyen hibát.

                    Hozzászólás: Célkeresztben a nyílt forráskód? #2117569
                    ELaci
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      Először is nem értem, hogy miért kell mindig ilyen topicokat nyitogatni.
                      Egyébként csak annyit fűznék hozzá, hogy nyílt forrás nem = linuksz. Ahogy ooo, nem = linuksz és nem =  nyílt forrás.

                      Határozottan egyetértek.
                      Az Open Office  nem kizárólagosan  Linux termék, winre éppen úgy telepíthető mint linre.
                      Most akkor mi is a probléma?

                      Hozzászólás: Célkeresztben a nyílt forráskód? #2117570
                      ELaci
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        Először is nem értem, hogy miért kell mindig ilyen topicokat nyitogatni.
                        Egyébként csak annyit fűznék hozzá, hogy nyílt forrás nem = linuksz. Ahogy ooo, nem = linuksz és nem =  nyílt forrás.

                        Határozottan egyetértek.
                        Az Open Office  nem kizárólagosan  Linux termék, winre éppen úgy telepíthető mint linre.
                        Most akkor mi is a probléma?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 2,773