ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mi végzett a Grubbal? #2117177
    ELaci
    Felhasználó

      Az én meglátásom:
      Grub vírusod van ami bitkopást idéz elő.
      A bitek az előre beállított időközönként veszítenek az értékükből, ezt más néven bitinflációnak nevezik.
      A bitinfláció elsősorban azokat a sötétebb bőrű biteket érintik, akik erősebb napfénynek voltak kitéve az utolsó három hétben. Ez ellen csak az UV sugárzásvédő faktorral ellátott szemüveget viselő bitek mentesülnek.
      További információért hívja a Bitvédő Egyesület vonalát az 5 555 555 számon.

      Hozzászólás: Mi végzett a Grubbal? #2117178
      ELaci
      Felhasználó

        Az én meglátásom:
        Grub vírusod van ami bitkopást idéz elő.
        A bitek az előre beállított időközönként veszítenek az értékükből, ezt más néven bitinflációnak nevezik.
        A bitinfláció elsősorban azokat a sötétebb bőrű biteket érintik, akik erősebb napfénynek voltak kitéve az utolsó három hétben. Ez ellen csak az UV sugárzásvédő faktorral ellátott szemüveget viselő bitek mentesülnek.
        További információért hívja a Bitvédő Egyesület vonalát az 5 555 555 számon.

        Hozzászólás: Linuxot a közigazgatásba? Lehetetlen! #2114731
        ELaci
        Felhasználó

          Most örülni kellene annak hogy a közigazgatás egyáltalán létezik. Ehhez már igazán semmi szükség arra hogy bonyolítsuk oprendszerekkel.
          Egyezzünk ki abban hogy egy normális államirányítás magával fogja hozni a normális közigazgatást. Kisfiúk vagyunk mi abban hogy eldöntsük a milliárdos vagyonnal rendelkező elftársak további gazdagodásának útját.

          Hozzászólás: Linuxot a közigazgatásba? Lehetetlen! #2114732
          ELaci
          Felhasználó

            Most örülni kellene annak hogy a közigazgatás egyáltalán létezik. Ehhez már igazán semmi szükség arra hogy bonyolítsuk oprendszerekkel.
            Egyezzünk ki abban hogy egy normális államirányítás magával fogja hozni a normális közigazgatást. Kisfiúk vagyunk mi abban hogy eldöntsük a milliárdos vagyonnal rendelkező elftársak további gazdagodásának útját.

            Hozzászólás: epson nem nyomtat #2117037
            ELaci
            Felhasználó

              Párhuzamos printer teszt:
              echo „Probaf” >/dev/lp
              Ha ez így Kinyomtatja azt hogy „Proba” akkor jó a nyomtató.
              Mi lehet még?

              Hozzászólás: epson nem nyomtat #2117038
              ELaci
              Felhasználó

                Párhuzamos printer teszt:
                echo „Probaf” >/dev/lp
                Ha ez így Kinyomtatja azt hogy „Proba” akkor jó a nyomtató.
                Mi lehet még?

                Hozzászólás: epson nem nyomtat #2117033
                ELaci
                Felhasználó

                  Ez miféle nyomtató? USB vagy párhuzamos kábelen van?
                  Most milyen rendszered van telepítve?

                  Hozzászólás: epson nem nyomtat #2117034
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Ez miféle nyomtató? USB vagy párhuzamos kábelen van?
                    Most milyen rendszered van telepítve?

                    Hozzászólás: Linuxot a közigazgatásba? Lehetetlen! #2114707
                    ELaci
                    Felhasználó
                      Wait wrote:
                      Nem úgy értettem…

                      Tuxvetkőzés, eccetera, eccetera… ;D

                      Mindegy…
                      Amit akartam, leírtam.

                      Hozzászólás: Linuxot a közigazgatásba? Lehetetlen! #2114708
                      ELaci
                      Felhasználó
                        Wait wrote:
                        Nem úgy értettem…

                        Tuxvetkőzés, eccetera, eccetera… ;D

                        Mindegy…
                        Amit akartam, leírtam.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 2,773