ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: linuxforum sakk #2111046
    ELaci
    Felhasználó
      sany wrote:
      „Lezongoráztam”.
      Ebből egy Patt-ra jó fehér. 😉

      Én már tegnap döntetlen kértem. 🙂

      Szóval ez a sakk nevű dolog ebben formában egyszerűen NEM működőképes.
      A sakkhoz élő emberek kellenek és hangulat.
      Sakkoztam komolyan pár évig, de az uszkve 20 évvel ezelőtt volt, azóta semmi.
      Én azt mondom hogy a sakk egy igen jó játék, csak bele kell fogni és magával ragad.
      A mostani gyerkőcök azonban sokkal jobban kiélik magukat az urbánterror féle vackokban, mert ahhoz nem kell agy, csak apuci-anyuci pénze a muszklis gépre.

      ELaci

      Hozzászólás: linuxforum sakk #2111021
      ELaci
      Felhasználó

        20:19 van, és ilyenkor beleuntam.

        Hozzászólás: linuxforum sakk #2111022
        ELaci
        Felhasználó

          20:19 van, és ilyenkor beleuntam.

          Hozzászólás: linuxforum sakk #2111019
          ELaci
          Felhasználó

            20:18 van, és ilyenkor mi van?
            Gyalázat!

            Hozzászólás: linuxforum sakk #2111020
            ELaci
            Felhasználó

              20:18 van, és ilyenkor mi van?
              Gyalázat!

              Hozzászólás: linuxforum sakk #2111017
              ELaci
              Felhasználó

                20:07 van, és ilyenkor mi van?
                Gyalázat!

                Hozzászólás: linuxforum sakk #2111018
                ELaci
                Felhasználó

                  20:07 van, és ilyenkor mi van?
                  Gyalázat!

                  Hozzászólás: linuxforum sakk #2111015
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Ki szeretnék egyezni döntetlenben amíg lehet. 🙂

                    Hol a fél söröm?

                    Hozzászólás: linuxforum sakk #2111016
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Ki szeretnék egyezni döntetlenben amíg lehet. 🙂

                      Hol a fél söröm?

                      Hozzászólás: linuxforum sakk #2111007
                      ELaci
                      Felhasználó
                        pomm wrote:
                        feljebb már ezt írtam 🙂

                        Akkormeg két nyertes van. 🙂
                        20:00 a határidő, tehát csak fel kell sorolni mindent amit lehet.
                        (milyen sakkprogramod is van?)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 2,773