Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
pomm wrote:feljebb már ezt írtam 🙂
Akkormeg két nyertes van. 🙂
20:00 a határidő, tehát csak fel kell sorolni mindent amit lehet.
(milyen sakkprogramod is van?)Rájöttem: e6-h6
Rájöttem: e6-h6
juuzer wrote:ELaci wrote:d8-f8Nem. Akkor legyen úgy, hogy 20:00 -ig lehet tippelni (esetleg indokolni), ha addig nem tudjátok megoldani elárulom.
Azért elsőre nem keresztkérdéseket kellett volna feltenni.
Egyébként meg 20:00 -ig az összes lehetséges lépést meg tudom kérdezni.juuzer wrote:ELaci wrote:d8-f8Nem. Akkor legyen úgy, hogy 20:00 -ig lehet tippelni (esetleg indokolni), ha addig nem tudjátok megoldani elárulom.
Azért elsőre nem keresztkérdéseket kellett volna feltenni.
Egyébként meg 20:00 -ig az összes lehetséges lépést meg tudom kérdezni.d8-f8
d8-f8
Eszembe valá jutni még egy alapvetően fontos dolog:
A sakkban meg az a jó hogy a vesztes fizeti a sört.
(A ferbli is ilyen)Eszembe valá jutni még egy alapvetően fontos dolog:
A sakkban meg az a jó hogy a vesztes fizeti a sört.
(A ferbli is ilyen)Végül is mindegy.
Legalább arról is lehet infót szerezni, hogy kinek van jobb gépe és sakkprogramja.
Így előbb-utóbb gépek+programok fognak játszani egymás ellen.
De, ez előbb vagy utóbb nagyon unalmas lesz. 🙂 -
SzerzőBejegyzés