ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: linuxforum sakk #2111008
    ELaci
    Felhasználó
      pomm wrote:
      feljebb már ezt írtam 🙂

      Akkormeg két nyertes van. 🙂
      20:00 a határidő, tehát csak fel kell sorolni mindent amit lehet.
      (milyen sakkprogramod is van?)

      Hozzászólás: linuxforum sakk #2111003
      ELaci
      Felhasználó

        Rájöttem: e6-h6

        Hozzászólás: linuxforum sakk #2111004
        ELaci
        Felhasználó

          Rájöttem: e6-h6

          Hozzászólás: linuxforum sakk #2110995
          ELaci
          Felhasználó
            juuzer wrote:
            ELaci wrote:
            d8-f8

            Nem. Akkor legyen úgy, hogy 20:00 -ig lehet tippelni (esetleg indokolni), ha addig nem tudjátok megoldani elárulom.

            Azért elsőre nem keresztkérdéseket kellett volna feltenni.
            Egyébként meg 20:00 -ig az összes lehetséges lépést meg tudom kérdezni.

            Hozzászólás: linuxforum sakk #2110996
            ELaci
            Felhasználó
              juuzer wrote:
              ELaci wrote:
              d8-f8

              Nem. Akkor legyen úgy, hogy 20:00 -ig lehet tippelni (esetleg indokolni), ha addig nem tudjátok megoldani elárulom.

              Azért elsőre nem keresztkérdéseket kellett volna feltenni.
              Egyébként meg 20:00 -ig az összes lehetséges lépést meg tudom kérdezni.

              Hozzászólás: linuxforum sakk #2110991
              ELaci
              Felhasználó

                d8-f8

                Hozzászólás: linuxforum sakk #2110992
                ELaci
                Felhasználó

                  d8-f8

                  Hozzászólás: linuxforum sakk #2110987
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Eszembe valá jutni még egy alapvetően fontos dolog:
                    A sakkban meg az a jó hogy a vesztes fizeti a sört.
                    (A ferbli is ilyen)

                    Hozzászólás: linuxforum sakk #2110988
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Eszembe valá jutni még egy alapvetően fontos dolog:
                      A sakkban meg az a jó hogy a vesztes fizeti a sört.
                      (A ferbli is ilyen)

                      Hozzászólás: linuxforum sakk #2110985
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Végül is mindegy.
                        Legalább arról is lehet infót szerezni, hogy kinek van jobb gépe és sakkprogramja.
                        Így előbb-utóbb gépek+programok fognak játszani egymás ellen.
                        De, ez előbb vagy utóbb nagyon unalmas lesz. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 2,773