Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:SMART mit mond rá?
Ez magas labda volt!
Azt fogja mondani: Jó napot kívánok!
Esetleg: Személyigazolványt és Forgalmi engedélyt kérek.
Persze csak akkor ha a rendőrt Smart -nak hívják. 🙂kisbetu wrote:SMART mit mond rá?Ez magas labda volt!
Azt fogja mondani: Jó napot kívánok!
Esetleg: Személyigazolványt és Forgalmi engedélyt kérek.
Persze csak akkor ha a rendőrt Smart -nak hívják. 🙂Sorry, a válaszom módosítottam.
Inkább ezt nézd: http://www.linuxforum.hu/index.php?action=tpmod;blog=view;cont=42;uid=4161
Sorry, a válaszom módosítottam.
Inkább ezt nézd: http://www.linuxforum.hu/index.php?action=tpmod;blog=view;cont=42;uid=4161
(A windows töltődés közben folyamatosan újraindul és lehet, hogy lemezhiba van?!)
Win boot kampec típusú hibád van.
Esetleg lehet javítani a win telepítő CD -ről való indítással.
De lehet hogy HDD csere lesz, mivelhogy elromlott.(A windows töltődés közben folyamatosan újraindul és lehet, hogy lemezhiba van?!)
Win boot kampec típusú hibád van.
Esetleg lehet javítani a win telepítő CD -ről való indítással.
De lehet hogy HDD csere lesz, mivelhogy elromlott.Janszi wrote:A dolog már csak úgy esett hogy itten inkább amatőr lelkületűek jajgatnak.
A HUP -on viszont temérdek állásajánlatot láttam a minap.
(Úgy tűnik hogy valakinek azért csak sikerült a vizsga, vagy mi a szösznek nevezik manapság.)Köszönöm,hogy szóltál.Körülnézek hátha akad valami számomra.
A html tageket azt nem ismerte, az már biztos.
Janszi wrote:A dolog már csak úgy esett hogy itten inkább amatőr lelkületűek jajgatnak.
A HUP -on viszont temérdek állásajánlatot láttam a minap.
(Úgy tűnik hogy valakinek azért csak sikerült a vizsga, vagy mi a szösznek nevezik manapság.)Köszönöm,hogy szóltál.Körülnézek hátha akad valami számomra.
A html tageket azt nem ismerte, az már biztos.
Rossz válasz volt.
Sorry.Az azért bennem mindig is kétségeket támaszt hogy pl. a repo fileok milyen biztonsági szintre tehetők.
Mennyire hihetők el hogy Kurvajasi Biremusen indiai (üzbegisztánpakisztánkínai) mennyire becsüli meg az én adataimat.
Csókolom a kezeit!Rossz válasz volt.
Sorry.Az azért bennem mindig is kétségeket támaszt hogy pl. a repo fileok milyen biztonsági szintre tehetők.
Mennyire hihetők el hogy Kurvajasi Biremusen indiai (üzbegisztánpakisztánkínai) mennyire becsüli meg az én adataimat.
Csókolom a kezeit! -
SzerzőBejegyzés