ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ntfs meghajtó ellenőrzése #2110209
    ELaci
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      SMART mit mond rá?

      Ez magas labda volt!
      Azt fogja mondani: Jó napot kívánok!
      Esetleg: Személyigazolványt és Forgalmi engedélyt kérek.
      Persze csak akkor ha a rendőrt Smart -nak hívják. 🙂

      Hozzászólás: ntfs meghajtó ellenőrzése #2110210
      ELaci
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        SMART mit mond rá?

        Ez magas labda volt!
        Azt fogja mondani: Jó napot kívánok!
        Esetleg: Személyigazolványt és Forgalmi engedélyt kérek.
        Persze csak akkor ha a rendőrt Smart -nak hívják. 🙂

        Hozzászólás: Állást keresek! #2110117
        ELaci
        Felhasználó

          Sorry, a válaszom módosítottam.

          Inkább ezt nézd: http://www.linuxforum.hu/index.php?action=tpmod;blog=view;cont=42;uid=4161

          Hozzászólás: Állást keresek! #2110118
          ELaci
          Felhasználó

            Sorry, a válaszom módosítottam.

            Inkább ezt nézd: http://www.linuxforum.hu/index.php?action=tpmod;blog=view;cont=42;uid=4161

            Hozzászólás: ntfs meghajtó ellenőrzése #2110191
            ELaci
            Felhasználó

              (A windows töltődés közben folyamatosan újraindul és lehet, hogy lemezhiba van?!)

              Win boot kampec típusú hibád van.
              Esetleg lehet javítani a win telepítő CD -ről való indítással.
              De lehet hogy HDD csere lesz, mivelhogy elromlott.

              Hozzászólás: ntfs meghajtó ellenőrzése #2110192
              ELaci
              Felhasználó

                (A windows töltődés közben folyamatosan újraindul és lehet, hogy lemezhiba van?!)

                Win boot kampec típusú hibád van.
                Esetleg lehet javítani a win telepítő CD -ről való indítással.
                De lehet hogy HDD csere lesz, mivelhogy elromlott.

                Hozzászólás: Állást keresek! #2110113
                ELaci
                Felhasználó
                  Janszi wrote:
                  A dolog már csak úgy esett hogy itten inkább amatőr lelkületűek jajgatnak.
                  A HUP -on viszont temérdek állásajánlatot láttam a minap.
                  (Úgy tűnik hogy valakinek azért csak sikerült a vizsga, vagy mi a szösznek nevezik manapság.)

                  Köszönöm,hogy szóltál.Körülnézek hátha akad valami számomra.

                  A html tageket azt nem ismerte, az már biztos.

                  Hozzászólás: Állást keresek! #2110114
                  ELaci
                  Felhasználó
                    Janszi wrote:
                    A dolog már csak úgy esett hogy itten inkább amatőr lelkületűek jajgatnak.
                    A HUP -on viszont temérdek állásajánlatot láttam a minap.
                    (Úgy tűnik hogy valakinek azért csak sikerült a vizsga, vagy mi a szösznek nevezik manapság.)

                    Köszönöm,hogy szóltál.Körülnézek hátha akad valami számomra.

                    A html tageket azt nem ismerte, az már biztos.

                    Hozzászólás: Keresztplatformos vírus a láthatáron! #2110053
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Rossz válasz volt.
                      Sorry.

                      Az azért bennem mindig is kétségeket támaszt hogy pl. a repo fileok milyen biztonsági szintre tehetők.
                      Mennyire hihetők el hogy Kurvajasi Biremusen indiai (üzbegisztánpakisztánkínai) mennyire becsüli meg az én adataimat.
                      Csókolom  a kezeit!

                      Hozzászólás: Keresztplatformos vírus a láthatáron! #2110054
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Rossz válasz volt.
                        Sorry.

                        Az azért bennem mindig is kétségeket támaszt hogy pl. a repo fileok milyen biztonsági szintre tehetők.
                        Mennyire hihetők el hogy Kurvajasi Biremusen indiai (üzbegisztánpakisztánkínai) mennyire becsüli meg az én adataimat.
                        Csókolom  a kezeit!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 2,773