ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Állást keresek! #2110107
    ELaci
    Felhasználó
      Janszi wrote:
      Tudom hogy nem álláskeresö a linuxfórum,de gondoltam megpróbálom azért itt is, mert sok a rendszergazda,és hátha akad valmi meló.Rendszerinformatikus végzetségem van és nagyon szivesen elhelyezkednék ebben a szakmában.2006 ban szereztem,szóval zöldfülü vagyok,de hamar tanulok:).Ha esetleg valaki tud valamit szoljon.

                            Köszi Jani

      A dolog már csak úgy esett hogy itten inkább amatőr lelkületűek jajgatnak.
      A HUP -on viszont temérdek állásajánlatot láttam a minap.
      (Úgy tűnik hogy valakinek azért csak sikerült a vizsga, vagy mi a szösznek nevezik manapság.)

      Hozzászólás: Állást keresek! #2110108
      ELaci
      Felhasználó
        Janszi wrote:
        Tudom hogy nem álláskeresö a linuxfórum,de gondoltam megpróbálom azért itt is, mert sok a rendszergazda,és hátha akad valmi meló.Rendszerinformatikus végzetségem van és nagyon szivesen elhelyezkednék ebben a szakmában.2006 ban szereztem,szóval zöldfülü vagyok,de hamar tanulok:).Ha esetleg valaki tud valamit szoljon.

                              Köszi Jani

        A dolog már csak úgy esett hogy itten inkább amatőr lelkületűek jajgatnak.
        A HUP -on viszont temérdek állásajánlatot láttam a minap.
        (Úgy tűnik hogy valakinek azért csak sikerült a vizsga, vagy mi a szösznek nevezik manapság.)

        Hozzászólás: Kiadó lakás #2109731
        ELaci
        Felhasználó

          Legyen 29eFt, mivel annyi a lakás mint a nyű!

          Hozzászólás: Kiadó lakás #2109732
          ELaci
          Felhasználó

            Legyen 29eFt, mivel annyi a lakás mint a nyű!

            Hozzászólás: Érdeklődnék #2108728
            ELaci
            Felhasználó
              Vladi wrote:
              ELaci!

              Neurológus látott mostanában? 😀

              Jó hogy megkérdezed!
              Ma reggel látott a macskám, az nem jó?

              Panaszkodás:
              – Hogy vagy?
              – Jaj, ne is mond, néhány napja csak sárga és piros golyókat látok!
              – És láttad már a szemorvost?
              – Nem, csak sárga és piros golyókat!
              🙂

              Hozzászólás: Érdeklődnék #2108729
              ELaci
              Felhasználó
                Vladi wrote:
                ELaci!

                Neurológus látott mostanában? 😀

                Jó hogy megkérdezed!
                Ma reggel látott a macskám, az nem jó?

                Panaszkodás:
                – Hogy vagy?
                – Jaj, ne is mond, néhány napja csak sárga és piros golyókat látok!
                – És láttad már a szemorvost?
                – Nem, csak sárga és piros golyókat!
                🙂

                Hozzászólás: Érdeklődnék #2108722
                ELaci
                Felhasználó
                  Wait wrote:
                  ELacit azóta már meglátogatta az ügyvédje, és elmondta neki, hogy milyen jogi lépéseket tart ésszerűnek és megfontolandóak, illetve mik azok, amelyeket el kellene kerülnie.

                  Ez sem rossz!
                  Valami jobb nincs?

                  Hozzászólás: Érdeklődnék #2108723
                  ELaci
                  Felhasználó
                    Wait wrote:
                    ELacit azóta már meglátogatta az ügyvédje, és elmondta neki, hogy milyen jogi lépéseket tart ésszerűnek és megfontolandóak, illetve mik azok, amelyeket el kellene kerülnie.

                    Ez sem rossz!
                    Valami jobb nincs?

                    Hozzászólás: Érdeklődnék #2108718
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Igazából, valójában, a tények ismeretében és azoknak megfelelően, a realitáshoz kapcsolódva, nem nélkülözve a valós alapokat, kijelenthetem hogy csupán a lehetőségek bűvöletében kényszerültem arra hogy ilyen megfontolatlan lépésre kényszerüljek, mert ezek hiányában nem tettem volna.
                      Bizony!

                      Hozzászólás: Érdeklődnék #2108719
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Igazából, valójában, a tények ismeretében és azoknak megfelelően, a realitáshoz kapcsolódva, nem nélkülözve a valós alapokat, kijelenthetem hogy csupán a lehetőségek bűvöletében kényszerültem arra hogy ilyen megfontolatlan lépésre kényszerüljek, mert ezek hiányában nem tettem volna.
                        Bizony!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 2,773