Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Janszi wrote:Tudom hogy nem álláskeresö a linuxfórum,de gondoltam megpróbálom azért itt is, mert sok a rendszergazda,és hátha akad valmi meló.Rendszerinformatikus végzetségem van és nagyon szivesen elhelyezkednék ebben a szakmában.2006 ban szereztem,szóval zöldfülü vagyok,de hamar tanulok:).Ha esetleg valaki tud valamit szoljon.
Köszi Jani
A dolog már csak úgy esett hogy itten inkább amatőr lelkületűek jajgatnak.
A HUP -on viszont temérdek állásajánlatot láttam a minap.
(Úgy tűnik hogy valakinek azért csak sikerült a vizsga, vagy mi a szösznek nevezik manapság.)Janszi wrote:Tudom hogy nem álláskeresö a linuxfórum,de gondoltam megpróbálom azért itt is, mert sok a rendszergazda,és hátha akad valmi meló.Rendszerinformatikus végzetségem van és nagyon szivesen elhelyezkednék ebben a szakmában.2006 ban szereztem,szóval zöldfülü vagyok,de hamar tanulok:).Ha esetleg valaki tud valamit szoljon.Köszi Jani
A dolog már csak úgy esett hogy itten inkább amatőr lelkületűek jajgatnak.
A HUP -on viszont temérdek állásajánlatot láttam a minap.
(Úgy tűnik hogy valakinek azért csak sikerült a vizsga, vagy mi a szösznek nevezik manapság.)Legyen 29eFt, mivel annyi a lakás mint a nyű!
Legyen 29eFt, mivel annyi a lakás mint a nyű!
Vladi wrote:ELaci!Neurológus látott mostanában? 😀
Jó hogy megkérdezed!
Ma reggel látott a macskám, az nem jó?Panaszkodás:
– Hogy vagy?
– Jaj, ne is mond, néhány napja csak sárga és piros golyókat látok!
– És láttad már a szemorvost?
– Nem, csak sárga és piros golyókat!
🙂Vladi wrote:ELaci!Neurológus látott mostanában? 😀
Jó hogy megkérdezed!
Ma reggel látott a macskám, az nem jó?Panaszkodás:
– Hogy vagy?
– Jaj, ne is mond, néhány napja csak sárga és piros golyókat látok!
– És láttad már a szemorvost?
– Nem, csak sárga és piros golyókat!
🙂Wait wrote:ELacit azóta már meglátogatta az ügyvédje, és elmondta neki, hogy milyen jogi lépéseket tart ésszerűnek és megfontolandóak, illetve mik azok, amelyeket el kellene kerülnie.Ez sem rossz!
Valami jobb nincs?Wait wrote:ELacit azóta már meglátogatta az ügyvédje, és elmondta neki, hogy milyen jogi lépéseket tart ésszerűnek és megfontolandóak, illetve mik azok, amelyeket el kellene kerülnie.Ez sem rossz!
Valami jobb nincs?Igazából, valójában, a tények ismeretében és azoknak megfelelően, a realitáshoz kapcsolódva, nem nélkülözve a valós alapokat, kijelenthetem hogy csupán a lehetőségek bűvöletében kényszerültem arra hogy ilyen megfontolatlan lépésre kényszerüljek, mert ezek hiányában nem tettem volna.
Bizony!Igazából, valójában, a tények ismeretében és azoknak megfelelően, a realitáshoz kapcsolódva, nem nélkülözve a valós alapokat, kijelenthetem hogy csupán a lehetőségek bűvöletében kényszerültem arra hogy ilyen megfontolatlan lépésre kényszerüljek, mert ezek hiányában nem tettem volna.
Bizony! -
SzerzőBejegyzés