ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: linuxforum sakk #2110986
    ELaci
    Felhasználó

      Végül is mindegy.
      Legalább arról is lehet infót szerezni, hogy kinek van jobb gépe és sakkprogramja.
      Így előbb-utóbb gépek+programok fognak játszani egymás ellen.
      De, ez előbb vagy utóbb nagyon unalmas lesz. 🙂

      Hozzászólás: linuxforum sakk #2110981
      ELaci
      Felhasználó

        I agree that I will at no time receive assistance during my games (from a chess computer, book, database or another person)”

        És ennek a válasznak mennyire lehet hinni?
        Tudniillik, én rögtön arra gondoltam hogy érdemes lenne gépi számítást igénybe venni. 🙂

        Hozzászólás: linuxforum sakk #2110982
        ELaci
        Felhasználó

          I agree that I will at no time receive assistance during my games (from a chess computer, book, database or another person)”

          És ennek a válasznak mennyire lehet hinni?
          Tudniillik, én rögtön arra gondoltam hogy érdemes lenne gépi számítást igénybe venni. 🙂

          Hozzászólás: KIHÍVÁS 1 :-) #2110819
          ELaci
          Felhasználó

            Nincs cél.
            Azaz csak egy ilyen japán gémizé. 🙂

            Hozzászólás: KIHÍVÁS 1 :-) #2110820
            ELaci
            Felhasználó

              Nincs cél.
              Azaz csak egy ilyen japán gémizé. 🙂

              Hozzászólás: Fekete képernyő probléma #2110229
              ELaci
              Felhasználó

                Ez olyan BIOS default lehet.
                Jó lenne a BIOS beállításokat felülvizsgálni és letiltani.

                Hozzászólás: Fekete képernyő probléma #2110230
                ELaci
                Felhasználó

                  Ez olyan BIOS default lehet.
                  Jó lenne a BIOS beállításokat felülvizsgálni és letiltani.

                  Hozzászólás: Samba kérdések! #2090234
                  ELaci
                  Felhasználó
                    Nikolaos wrote:
                    Sziasztok!

                    Nem bírom megálni hogy ne írjak, mert tisztázni szeretném a dolgot.
                    Nem azért kérdezetm hogy honnan tudom beszerezni mert lol vagyok, csak gondoltam hátha tudtok valami 
                    célirányosta mondani.
                    Kezdő vagyok még nagyon bocsi 🙂

                    Tudjuk hogy kezdő vagy, de semmi probléma nincs és ne kérj mindenért bocsánatot, mert ezzel csak „kisbetu” elnevezesu bohócunkat szabadítod magadra. (Nem kell őt komolyan venni)
                    Konkrét dolgokat írj, előbb-utóbb menni fog. Kitartás!

                    Hozzászólás: Állást keresek! #2110137
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Információ azok számára, akik még nem tudnák:
                      „kisbetu” elnevezesű játszótársunk az az illető akinek a sapkáján kicsi-pici  csengettyűk csilingelnek akár többes számban.

                      Mindegy.

                      Aki nem érti, majd legfeljebb megszokja. 🙂

                      Hozzászólás: Állást keresek! #2110138
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Információ azok számára, akik még nem tudnák:
                        „kisbetu” elnevezesű játszótársunk az az illető akinek a sapkáján kicsi-pici  csengettyűk csilingelnek akár többes számban.

                        Mindegy.

                        Aki nem érti, majd legfeljebb megszokja. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 2,773