Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Végül is mindegy.
Legalább arról is lehet infót szerezni, hogy kinek van jobb gépe és sakkprogramja.
Így előbb-utóbb gépek+programok fognak játszani egymás ellen.
De, ez előbb vagy utóbb nagyon unalmas lesz. 🙂I agree that I will at no time receive assistance during my games (from a chess computer, book, database or another person)”
És ennek a válasznak mennyire lehet hinni?
Tudniillik, én rögtön arra gondoltam hogy érdemes lenne gépi számítást igénybe venni. 🙂I agree that I will at no time receive assistance during my games (from a chess computer, book, database or another person)”
És ennek a válasznak mennyire lehet hinni?
Tudniillik, én rögtön arra gondoltam hogy érdemes lenne gépi számítást igénybe venni. 🙂Nincs cél.
Azaz csak egy ilyen japán gémizé. 🙂Nincs cél.
Azaz csak egy ilyen japán gémizé. 🙂Ez olyan BIOS default lehet.
Jó lenne a BIOS beállításokat felülvizsgálni és letiltani.Ez olyan BIOS default lehet.
Jó lenne a BIOS beállításokat felülvizsgálni és letiltani.Nikolaos wrote:Sziasztok!Nem bírom megálni hogy ne írjak, mert tisztázni szeretném a dolgot.
Nem azért kérdezetm hogy honnan tudom beszerezni mert lol vagyok, csak gondoltam hátha tudtok valami
célirányosta mondani.
Kezdő vagyok még nagyon bocsi 🙂Tudjuk hogy kezdő vagy, de semmi probléma nincs és ne kérj mindenért bocsánatot, mert ezzel csak „kisbetu” elnevezesu bohócunkat szabadítod magadra. (Nem kell őt komolyan venni)
Konkrét dolgokat írj, előbb-utóbb menni fog. Kitartás!Információ azok számára, akik még nem tudnák:
„kisbetu” elnevezesű játszótársunk az az illető akinek a sapkáján kicsi-pici csengettyűk csilingelnek akár többes számban.Mindegy.
Aki nem érti, majd legfeljebb megszokja. 🙂
Információ azok számára, akik még nem tudnák:
„kisbetu” elnevezesű játszótársunk az az illető akinek a sapkáján kicsi-pici csengettyűk csilingelnek akár többes számban.Mindegy.
Aki nem érti, majd legfeljebb megszokja. 🙂
-
SzerzőBejegyzés