Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha jobban belegondolok neked egy 600 órás önismereti pszichodráma kurzus kell inkább. ;D
Miért baj az hogy viszek egy pezsgést a langyos vízbe?
Ha jobban belegondolok neked egy 600 órás önismereti pszichodráma kurzus kell inkább. ;D
Miért baj az hogy viszek egy pezsgést a langyos vízbe?
Wait wrote:A -f kapcsoló minek kell?Hát hogy ne kérdezze meg a dolgokat hogy ugyan törölni akarom-e, vagy sem az összes cuccost.
Nincs valami érdekesebb?
Wait wrote:A -f kapcsoló minek kell?Hát hogy ne kérdezze meg a dolgokat hogy ugyan törölni akarom-e, vagy sem az összes cuccost.
Nincs valami érdekesebb?
Nehéz kérdés hogy mi lenne nekem jó.
Valami pont olyan ami nekem jó lenne.
De mi lenne az ami nekem jó lenne?
Hát pontosan az ami nekem jó lenne.
Ujjé!Kb. ennyi a pontos megfogalmazványom.
Nehéz kérdés hogy mi lenne nekem jó.
Valami pont olyan ami nekem jó lenne.
De mi lenne az ami nekem jó lenne?
Hát pontosan az ami nekem jó lenne.
Ujjé!Kb. ennyi a pontos megfogalmazványom.
Lásd termcap, terminfo, esc szekvencia
Lásd termcap, terminfo, esc szekvencia
Valójában az összes SPAM típusú levélnek ez a lényege.
Megoldható, de kínlódj még egy kicsit. 🙂Valójában az összes SPAM típusú levélnek ez a lényege.
Megoldható, de kínlódj még egy kicsit. 🙂 -
SzerzőBejegyzés