ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Érdeklődnék #2108714
    ELaci
    Felhasználó

      Ha jobban belegondolok neked egy 600 órás önismereti pszichodráma kurzus kell inkább. ;D

      Miért baj az hogy viszek egy pezsgést a langyos vízbe?

      Hozzászólás: Érdeklődnék #2108715
      ELaci
      Felhasználó

        Ha jobban belegondolok neked egy 600 órás önismereti pszichodráma kurzus kell inkább. ;D

        Miért baj az hogy viszek egy pezsgést a langyos vízbe?

        Hozzászólás: Érdeklődnék #2108712
        ELaci
        Felhasználó
          Wait wrote:
          A -f kapcsoló minek kell?

          Hát hogy ne kérdezze meg a dolgokat hogy ugyan törölni akarom-e, vagy sem az összes cuccost.

          Nincs valami érdekesebb?

          Hozzászólás: Érdeklődnék #2108713
          ELaci
          Felhasználó
            Wait wrote:
            A -f kapcsoló minek kell?

            Hát hogy ne kérdezze meg a dolgokat hogy ugyan törölni akarom-e, vagy sem az összes cuccost.

            Nincs valami érdekesebb?

            Hozzászólás: Érdeklődnék #2108698
            ELaci
            Felhasználó

              Nehéz kérdés hogy mi lenne nekem jó.
              Valami pont olyan ami nekem jó lenne.
              De mi lenne az ami nekem jó lenne?
              Hát pontosan az ami nekem jó lenne.
              Ujjé!

              Kb. ennyi a pontos megfogalmazványom.

              Hozzászólás: Érdeklődnék #2108699
              ELaci
              Felhasználó

                Nehéz kérdés hogy mi lenne nekem jó.
                Valami pont olyan ami nekem jó lenne.
                De mi lenne az ami nekem jó lenne?
                Hát pontosan az ami nekem jó lenne.
                Ujjé!

                Kb. ennyi a pontos megfogalmazványom.

                Hozzászólás: Bash script meg a színek… #2107791
                ELaci
                Felhasználó

                  Lásd termcap, terminfo, esc szekvencia

                  Hozzászólás: Bash script meg a színek… #2107792
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Lásd termcap, terminfo, esc szekvencia

                    Hozzászólás: parancssori levél és a küldő #2107751
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Valójában az összes SPAM típusú levélnek ez a lényege.
                      Megoldható, de kínlódj még egy kicsit. 🙂

                      Hozzászólás: parancssori levél és a küldő #2107752
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Valójában az összes SPAM típusú levélnek ez a lényege.
                        Megoldható, de kínlódj még egy kicsit. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 2,773