ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,591-1,600 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106110
    ELaci
    Felhasználó

      Ajvé! Elvesztettem a fonalat és már semmit sem értek. Vagy mégis?

      Semmit nem vesztettél.
      A lényeg az egészből az hogy az élet folytatódik. 🙂

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106111
      ELaci
      Felhasználó

        Ajvé! Elvesztettem a fonalat és már semmit sem értek. Vagy mégis?

        Semmit nem vesztettél.
        A lényeg az egészből az hogy az élet folytatódik. 🙂

        Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106852
        ELaci
        Felhasználó

          Biztosan sok okos ember összehord itt sok okosságot, de számomra ez az összehordott sok okosság csak az ő zavarodottságukat jelenti.
          Ugyanis:
          Ha az a sok okos ember aki összedobálja azt a nagyon sok okosságot, mégsem tudja hogy mi a legokosabb megoldás, akkor én magam vagyok kénytelen eldönteni hogy számomra az lesz a legjobb amit default a rendszertelepítő ajánl.
          Tehát:
          Bármit is összehord az a sok okos ember itt, én ezen túl is azt az fs-t fogom telepíteni, amit a telepítő ajánl.

          Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106853
          ELaci
          Felhasználó

            Biztosan sok okos ember összehord itt sok okosságot, de számomra ez az összehordott sok okosság csak az ő zavarodottságukat jelenti.
            Ugyanis:
            Ha az a sok okos ember aki összedobálja azt a nagyon sok okosságot, mégsem tudja hogy mi a legokosabb megoldás, akkor én magam vagyok kénytelen eldönteni hogy számomra az lesz a legjobb amit default a rendszertelepítő ajánl.
            Tehát:
            Bármit is összehord az a sok okos ember itt, én ezen túl is azt az fs-t fogom telepíteni, amit a telepítő ajánl.

            Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106106
            ELaci
            Felhasználó
              OldMan01 wrote:
              ELaci wrote:
              vasy05 wrote:
              Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hu
              Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106107
              ELaci
              Felhasználó
                OldMan01 wrote:
                ELaci wrote:
                vasy05 wrote:
                Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hu
                Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106100
                ELaci
                Felhasználó

                  Szép oldal? Miről szól? 😀

                  Csak arról szól hogy van nekem is egy weboldalam.

                  Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106101
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Szép oldal? Miről szól? 😀

                    Csak arról szól hogy van nekem is egy weboldalam.

                    Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106096
                    ELaci
                    Felhasználó
                      bepe79 wrote:
                      ELaci wrote:
                      vasy05 wrote:
                      Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hu
                      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106097
                      ELaci
                      Felhasználó
                        bepe79 wrote:
                        ELaci wrote:
                        vasy05 wrote:
                        Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hu
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,591-1,600 / 2,773