Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ajvé! Elvesztettem a fonalat és már semmit sem értek. Vagy mégis?
Semmit nem vesztettél.
A lényeg az egészből az hogy az élet folytatódik. 🙂Ajvé! Elvesztettem a fonalat és már semmit sem értek. Vagy mégis?
Semmit nem vesztettél.
A lényeg az egészből az hogy az élet folytatódik. 🙂Biztosan sok okos ember összehord itt sok okosságot, de számomra ez az összehordott sok okosság csak az ő zavarodottságukat jelenti.
Ugyanis:
Ha az a sok okos ember aki összedobálja azt a nagyon sok okosságot, mégsem tudja hogy mi a legokosabb megoldás, akkor én magam vagyok kénytelen eldönteni hogy számomra az lesz a legjobb amit default a rendszertelepítő ajánl.
Tehát:
Bármit is összehord az a sok okos ember itt, én ezen túl is azt az fs-t fogom telepíteni, amit a telepítő ajánl.Biztosan sok okos ember összehord itt sok okosságot, de számomra ez az összehordott sok okosság csak az ő zavarodottságukat jelenti.
Ugyanis:
Ha az a sok okos ember aki összedobálja azt a nagyon sok okosságot, mégsem tudja hogy mi a legokosabb megoldás, akkor én magam vagyok kénytelen eldönteni hogy számomra az lesz a legjobb amit default a rendszertelepítő ajánl.
Tehát:
Bármit is összehord az a sok okos ember itt, én ezen túl is azt az fs-t fogom telepíteni, amit a telepítő ajánl.OldMan01 wrote:ELaci wrote:vasy05 wrote:Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.huOldMan01 wrote:ELaci wrote:vasy05 wrote:Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.huSzép oldal? Miről szól? 😀
Csak arról szól hogy van nekem is egy weboldalam.
Szép oldal? Miről szól? 😀
Csak arról szól hogy van nekem is egy weboldalam.
bepe79 wrote:ELaci wrote:vasy05 wrote:Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hubepe79 wrote:ELaci wrote:vasy05 wrote:Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hu -
SzerzőBejegyzés