ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,601-1,610 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106090
    ELaci
    Felhasználó
      vasy05 wrote:
      Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hu
      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106091
      ELaci
      Felhasználó
        vasy05 wrote:
        Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hu
        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106084
        ELaci
        Felhasználó
          majorlacko wrote:
          „Még csak 51 „
          Ilyen nincs! 🙂 🙂 De ugye nem ’55 Karácsonyán születtél? 🙂

          Szeptemberben, úgyhogy én vagyok a fiatalabb.

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106085
          ELaci
          Felhasználó
            majorlacko wrote:
            „Még csak 51 „
            Ilyen nincs! 🙂 🙂 De ugye nem ’55 Karácsonyán születtél? 🙂

            Szeptemberben, úgyhogy én vagyok a fiatalabb.

            Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106032
            ELaci
            Felhasználó
              erdsiger wrote:
              ELaci wrote:
              Szerintem meg kell becsülni vasy05 tagtársunk akaraterejét, mivel a piszkálást ö bírta eddig a legtovább.

              Mi folyik itt? Ha kiállod a próbát, tagja lehetsz a fórumnak? 🙂

              Ez már csak így szokott lenni ha valaki valami szokatlannal próbálkozik.
              Viszont ez zökkenti ki a posványból a népeket.

              Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106033
              ELaci
              Felhasználó
                erdsiger wrote:
                ELaci wrote:
                Szerintem meg kell becsülni vasy05 tagtársunk akaraterejét, mivel a piszkálást ö bírta eddig a legtovább.

                Mi folyik itt? Ha kiállod a próbát, tagja lehetsz a fórumnak? 🙂

                Ez már csak így szokott lenni ha valaki valami szokatlannal próbálkozik.
                Viszont ez zökkenti ki a posványból a népeket.

                Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106030
                ELaci
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Ki a büdös francnak van kedve egy olyan „oldalt” reklámozni, amin látható, hogy még össze se rakták, a tulajon nem látszik, hogy valaha is képes lenne egy bővített mondatot helyesen leírni, ráadásul a számítógépéről sincs túl sok fogalma.

                  Előbb talán annyira javítsd ki, hogy olvasható legyen.

                  Kisbetu az meg legyen csak kisbetu

                  Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106031
                  ELaci
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Ki a büdös francnak van kedve egy olyan „oldalt” reklámozni, amin látható, hogy még össze se rakták, a tulajon nem látszik, hogy valaha is képes lenne egy bővített mondatot helyesen leírni, ráadásul a számítógépéről sincs túl sok fogalma.

                    Előbb talán annyira javítsd ki, hogy olvasható legyen.

                    Kisbetu az meg legyen csak kisbetu

                    Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106024
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Szerintem meg kell becsülni vasy05 tagtársunk akaraterejét, mivel a piszkálást ö bírta eddig a legtovább.

                      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106025
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Szerintem meg kell becsülni vasy05 tagtársunk akaraterejét, mivel a piszkálást ö bírta eddig a legtovább.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,601-1,610 / 2,773