Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:A pillanatnyi helyzet a gépemben:
IDE1 master – winxp
IDE1 slave – DVD-RAM
IDE2 master – Suse
IDE2 slave – 250GB-os NTFS-re formázott háttérwinyóXP fog töltödni az IDE1 -ről, és felismeri az IDE2 slavet is.
Tony Magic wrote:A pillanatnyi helyzet a gépemben:IDE1 master – winxp
IDE1 slave – DVD-RAM
IDE2 master – Suse
IDE2 slave – 250GB-os NTFS-re formázott háttérwinyóXP fog töltödni az IDE1 -ről, és felismeri az IDE2 slavet is.
vasy05 wrote:Ja. Értem. Az lesz, attól én nem félek.;)Akkor ugye meg vagyunk eggyezve.
vasy05 wrote:Ja. Értem. Az lesz, attól én nem félek.;)Akkor ugye meg vagyunk eggyezve.
vasy05 wrote:;):) . De nem értem amit mondani akarsz, én nem akarlak bántani. Miért tenném?Részemről azt csinálsz amit akarsz, de legyen benne kitartás.
vasy05 wrote:;):) . De nem értem amit mondani akarsz, én nem akarlak bántani. Miért tenném?Részemről azt csinálsz amit akarsz, de legyen benne kitartás.
csaba wrote:A mi korunkban már nem tervez az ember ilyen sokáig előre .. 🙂Emlékszem arra hogy a házunk előtt esténként hazatérőben elhaladt Gazsibá, aki éppen a kocsmából bukdácsolt hazafelé. Mivel ilyenkor mindig búsborongós hangulatban élt, ezért csak ennyit mondott:
Ne bántsuk egymást gyerekek!Hát ennyi.
Még annyit utólag hogy Gazsibá 92 éves korában halt meg kb. 10 évvel ezelőtt.
csaba wrote:A mi korunkban már nem tervez az ember ilyen sokáig előre .. 🙂Emlékszem arra hogy a házunk előtt esténként hazatérőben elhaladt Gazsibá, aki éppen a kocsmából bukdácsolt hazafelé. Mivel ilyenkor mindig búsborongós hangulatban élt, ezért csak ennyit mondott:
Ne bántsuk egymást gyerekek!Hát ennyi.
Még annyit utólag hogy Gazsibá 92 éves korában halt meg kb. 10 évvel ezelőtt.
vasy05 wrote:Rólam szerintem fogtok…;) Elaci te nem akarsz regisztrálni????Nem akarok.
Sorry.vasy05 wrote:Rólam szerintem fogtok…;) Elaci te nem akarsz regisztrálni????Nem akarok.
Sorry. -
SzerzőBejegyzés