ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,611-1,620 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux winyó másik helyre betehető? #2106758
    ELaci
    Felhasználó
      Tony Magic wrote:
      A pillanatnyi helyzet a gépemben:

      IDE1 master – winxp
      IDE1 slave – DVD-RAM
      IDE2 master – Suse
      IDE2 slave – 250GB-os NTFS-re formázott háttérwinyó

      XP fog töltödni az IDE1 -ről, és felismeri az IDE2 slavet is.

      Hozzászólás: Linux winyó másik helyre betehető? #2106759
      ELaci
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        A pillanatnyi helyzet a gépemben:

        IDE1 master – winxp
        IDE1 slave – DVD-RAM
        IDE2 master – Suse
        IDE2 slave – 250GB-os NTFS-re formázott háttérwinyó

        XP fog töltödni az IDE1 -ről, és felismeri az IDE2 slavet is.

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106012
        ELaci
        Felhasználó
          vasy05 wrote:
          Ja. Értem. Az lesz, attól én nem félek.;)

          Akkor ugye meg vagyunk eggyezve.

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106013
          ELaci
          Felhasználó
            vasy05 wrote:
            Ja. Értem. Az lesz, attól én nem félek.;)

            Akkor ugye meg vagyunk eggyezve.

            Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106008
            ELaci
            Felhasználó
              vasy05 wrote:
              ;):) . De nem értem amit mondani akarsz, én nem akarlak bántani. Miért tenném?

              Részemről azt csinálsz amit akarsz, de legyen benne kitartás.

              Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106009
              ELaci
              Felhasználó
                vasy05 wrote:
                ;):) . De nem értem amit mondani akarsz, én nem akarlak bántani. Miért tenném?

                Részemről azt csinálsz amit akarsz, de legyen benne kitartás.

                Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106002
                ELaci
                Felhasználó
                  csaba wrote:
                  A mi korunkban már nem tervez az ember ilyen sokáig előre .. 🙂

                  Emlékszem arra hogy a házunk előtt esténként hazatérőben elhaladt Gazsibá, aki éppen a kocsmából bukdácsolt hazafelé. Mivel ilyenkor mindig búsborongós hangulatban élt, ezért csak ennyit mondott:
                  Ne bántsuk egymást gyerekek!

                  Hát ennyi.

                  Még annyit utólag hogy Gazsibá 92 éves korában halt meg kb. 10 évvel ezelőtt.

                  Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106003
                  ELaci
                  Felhasználó
                    csaba wrote:
                    A mi korunkban már nem tervez az ember ilyen sokáig előre .. 🙂

                    Emlékszem arra hogy a házunk előtt esténként hazatérőben elhaladt Gazsibá, aki éppen a kocsmából bukdácsolt hazafelé. Mivel ilyenkor mindig búsborongós hangulatban élt, ezért csak ennyit mondott:
                    Ne bántsuk egymást gyerekek!

                    Hát ennyi.

                    Még annyit utólag hogy Gazsibá 92 éves korában halt meg kb. 10 évvel ezelőtt.

                    Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105996
                    ELaci
                    Felhasználó
                      vasy05 wrote:
                      Rólam szerintem fogtok…;) Elaci te nem akarsz regisztrálni????

                      Nem akarok.
                      Sorry.

                      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105997
                      ELaci
                      Felhasználó
                        vasy05 wrote:
                        Rólam szerintem fogtok…;) Elaci te nem akarsz regisztrálni????

                        Nem akarok.
                        Sorry.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,611-1,620 / 2,773