ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,630 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105992
    ELaci
    Felhasználó
      vasy05 wrote:
      Okés VektoR . pomm,masterminds,strangedr -> számíthatok rátok és még mindenkire? Az oldalam nem csak egy fórum, hanem az információközlő, töltögető, képtár és még sok más is lesz rajta….

      A lényeg hogy 2008 -ban is halljunk még rólad.

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105993
      ELaci
      Felhasználó
        vasy05 wrote:
        Okés VektoR . pomm,masterminds,strangedr -> számíthatok rátok és még mindenkire? Az oldalam nem csak egy fórum, hanem az információközlő, töltögető, képtár és még sok más is lesz rajta….

        A lényeg hogy 2008 -ban is halljunk még rólad.

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105986
        ELaci
        Felhasználó
          csaba wrote:
          Elaci :  Te meg olyan 35-40 körül lehetsz, mert az előbb én is ugyanezt akartam írni 🙂

          Még csak 51 🙂

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105987
          ELaci
          Felhasználó
            csaba wrote:
            Elaci :  Te meg olyan 35-40 körül lehetsz, mert az előbb én is ugyanezt akartam írni 🙂

            Még csak 51 🙂

            Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105978
            ELaci
            Felhasználó
              vasy05 wrote:
              Figyelj abban igazad van, hogy 2 év után indul be egy cég, de akkor is, lehet, hogy hamarabb beindul csak ismerje meg a nagyközönség, én ezen leszek, és azt szeretném, hogy te (ti is) segítenétek ebben. Akikre nagyon számítok: masterminds, pomm, strangedr . De viszont bárki regisztrálhat, szabadon fogott.

              Van benned lendület, de még mindig az az érzésem hogy ez csak pillanatnyi fellángolás, fiatalos érzület.
              Megkockáztatom hogy megsaccoljam az életkorod: 16-19 év között.

              Nos?

              Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105979
              ELaci
              Felhasználó
                vasy05 wrote:
                Figyelj abban igazad van, hogy 2 év után indul be egy cég, de akkor is, lehet, hogy hamarabb beindul csak ismerje meg a nagyközönség, én ezen leszek, és azt szeretném, hogy te (ti is) segítenétek ebben. Akikre nagyon számítok: masterminds, pomm, strangedr . De viszont bárki regisztrálhat, szabadon fogott.

                Van benned lendület, de még mindig az az érzésem hogy ez csak pillanatnyi fellángolás, fiatalos érzület.
                Megkockáztatom hogy megsaccoljam az életkorod: 16-19 év között.

                Nos?

                Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105974
                ELaci
                Felhasználó

                  Egyszerűen fogalmazok: Amatőr vagy.
                  Várnod kell még néhány évet hogy profi legyél.
                  Önmagad számára biztosan nagy tett volt hogy létrehoztál egy fórumot, de már kb. 1 millióan megelőztek ebben, ettől újabbat kell nyújtanod a nagyközönség számára.
                  És még valami nagyon fontos: Minden üzlet a 2. év után indul be, ha egyáltalán beindul. Addig mindenképpen ki kell tartani.

                  ?

                  Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105975
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Egyszerűen fogalmazok: Amatőr vagy.
                    Várnod kell még néhány évet hogy profi legyél.
                    Önmagad számára biztosan nagy tett volt hogy létrehoztál egy fórumot, de már kb. 1 millióan megelőztek ebben, ettől újabbat kell nyújtanod a nagyközönség számára.
                    És még valami nagyon fontos: Minden üzlet a 2. év után indul be, ha egyáltalán beindul. Addig mindenképpen ki kell tartani.

                    ?

                    Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105918
                    ELaci
                    Felhasználó

                      „de megpróbálom megcsinálni a hibákat.”

                      Jó kis képzavar, de tetszik! 🙂

                      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105919
                      ELaci
                      Felhasználó

                        „de megpróbálom megcsinálni a hibákat.”

                        Jó kis képzavar, de tetszik! 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,630 / 2,773