Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vasy05 wrote:Okés VektoR . pomm,masterminds,strangedr -> számíthatok rátok és még mindenkire? Az oldalam nem csak egy fórum, hanem az információközlő, töltögető, képtár és még sok más is lesz rajta….
A lényeg hogy 2008 -ban is halljunk még rólad.
vasy05 wrote:Okés VektoR . pomm,masterminds,strangedr -> számíthatok rátok és még mindenkire? Az oldalam nem csak egy fórum, hanem az információközlő, töltögető, képtár és még sok más is lesz rajta….A lényeg hogy 2008 -ban is halljunk még rólad.
csaba wrote:Elaci : Te meg olyan 35-40 körül lehetsz, mert az előbb én is ugyanezt akartam írni 🙂Még csak 51 🙂
csaba wrote:Elaci : Te meg olyan 35-40 körül lehetsz, mert az előbb én is ugyanezt akartam írni 🙂Még csak 51 🙂
vasy05 wrote:Figyelj abban igazad van, hogy 2 év után indul be egy cég, de akkor is, lehet, hogy hamarabb beindul csak ismerje meg a nagyközönség, én ezen leszek, és azt szeretném, hogy te (ti is) segítenétek ebben. Akikre nagyon számítok: masterminds, pomm, strangedr . De viszont bárki regisztrálhat, szabadon fogott.Van benned lendület, de még mindig az az érzésem hogy ez csak pillanatnyi fellángolás, fiatalos érzület.
Megkockáztatom hogy megsaccoljam az életkorod: 16-19 év között.Nos?
vasy05 wrote:Figyelj abban igazad van, hogy 2 év után indul be egy cég, de akkor is, lehet, hogy hamarabb beindul csak ismerje meg a nagyközönség, én ezen leszek, és azt szeretném, hogy te (ti is) segítenétek ebben. Akikre nagyon számítok: masterminds, pomm, strangedr . De viszont bárki regisztrálhat, szabadon fogott.Van benned lendület, de még mindig az az érzésem hogy ez csak pillanatnyi fellángolás, fiatalos érzület.
Megkockáztatom hogy megsaccoljam az életkorod: 16-19 év között.Nos?
Egyszerűen fogalmazok: Amatőr vagy.
Várnod kell még néhány évet hogy profi legyél.
Önmagad számára biztosan nagy tett volt hogy létrehoztál egy fórumot, de már kb. 1 millióan megelőztek ebben, ettől újabbat kell nyújtanod a nagyközönség számára.
És még valami nagyon fontos: Minden üzlet a 2. év után indul be, ha egyáltalán beindul. Addig mindenképpen ki kell tartani.?
Egyszerűen fogalmazok: Amatőr vagy.
Várnod kell még néhány évet hogy profi legyél.
Önmagad számára biztosan nagy tett volt hogy létrehoztál egy fórumot, de már kb. 1 millióan megelőztek ebben, ettől újabbat kell nyújtanod a nagyközönség számára.
És még valami nagyon fontos: Minden üzlet a 2. év után indul be, ha egyáltalán beindul. Addig mindenképpen ki kell tartani.?
„de megpróbálom megcsinálni a hibákat.”
Jó kis képzavar, de tetszik! 🙂
„de megpróbálom megcsinálni a hibákat.”
Jó kis képzavar, de tetszik! 🙂
-
SzerzőBejegyzés