ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,631-1,640 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105888
    ELaci
    Felhasználó
      tothaa wrote:
      Volt most a http://www.linuxfile.org magyar linuxos oldal, alig járt oda valaki… Most megint megpróbálják sokadszorra újraindítani…

      Pontosan erről van szó!
      Nem szétfelé kellene a Linuxtábort tördelni, hanem összefelé terelni!

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105889
      ELaci
      Felhasználó
        tothaa wrote:
        Volt most a http://www.linuxfile.org magyar linuxos oldal, alig járt oda valaki… Most megint megpróbálják sokadszorra újraindítani…

        Pontosan erről van szó!
        Nem szétfelé kellene a Linuxtábort tördelni, hanem összefelé terelni!

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105870
        ELaci
        Felhasználó
          violazoli wrote:
          Hátha ez kezdőbarát lesz…

          Akkor meg hurrá! (Esetleg hajrá!)

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105871
          ELaci
          Felhasználó
            violazoli wrote:
            Hátha ez kezdőbarát lesz…

            Akkor meg hurrá! (Esetleg hajrá!)

            Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105866
            ELaci
            Felhasználó
              vasy05 wrote:
              Sziasztok. Indítottam egy linux weboldalt. Hírek, fórum, minden lesz rajta. Az oldalt elérhetitek itt: http://linux.cjb.hu
              Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105867
              ELaci
              Felhasználó
                vasy05 wrote:
                Sziasztok. Indítottam egy linux weboldalt. Hírek, fórum, minden lesz rajta. Az oldalt elérhetitek itt: http://linux.cjb.hu
                Hozzászólás: xscreensaver daemon #2105131
                ELaci
                Felhasználó
                  kukacomone wrote:
                  Én azért képernyövédözök mert rohadt jol néznek ki. 😀

                  Mihez képest?
                  Én pl. az üres képernyővédőt díjazom. 🙂

                  Hozzászólás: xscreensaver daemon #2105132
                  ELaci
                  Felhasználó
                    kukacomone wrote:
                    Én azért képernyövédözök mert rohadt jol néznek ki. 😀

                    Mihez képest?
                    Én pl. az üres képernyővédőt díjazom. 🙂

                    Hozzászólás: xls writer php #2105484
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Excel xls -re gondolsz? Perl-ben használtam ilyet.

                      Hozzászólás: xls writer php #2105485
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Excel xls -re gondolsz? Perl-ben használtam ilyet.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,631-1,640 / 2,773