Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
tothaa wrote:Volt most a http://www.linuxfile.org magyar linuxos oldal, alig járt oda valaki… Most megint megpróbálják sokadszorra újraindítani…
Pontosan erről van szó!
Nem szétfelé kellene a Linuxtábort tördelni, hanem összefelé terelni!tothaa wrote:Volt most a http://www.linuxfile.org magyar linuxos oldal, alig járt oda valaki… Most megint megpróbálják sokadszorra újraindítani…Pontosan erről van szó!
Nem szétfelé kellene a Linuxtábort tördelni, hanem összefelé terelni!violazoli wrote:Hátha ez kezdőbarát lesz…Akkor meg hurrá! (Esetleg hajrá!)
violazoli wrote:Hátha ez kezdőbarát lesz…Akkor meg hurrá! (Esetleg hajrá!)
vasy05 wrote:Sziasztok. Indítottam egy linux weboldalt. Hírek, fórum, minden lesz rajta. Az oldalt elérhetitek itt: http://linux.cjb.huvasy05 wrote:Sziasztok. Indítottam egy linux weboldalt. Hírek, fórum, minden lesz rajta. Az oldalt elérhetitek itt: http://linux.cjb.hukukacomone wrote:Én azért képernyövédözök mert rohadt jol néznek ki. 😀Mihez képest?
Én pl. az üres képernyővédőt díjazom. 🙂kukacomone wrote:Én azért képernyövédözök mert rohadt jol néznek ki. 😀Mihez képest?
Én pl. az üres képernyővédőt díjazom. 🙂Excel xls -re gondolsz? Perl-ben használtam ilyet.
Excel xls -re gondolsz? Perl-ben használtam ilyet.
-
SzerzőBejegyzés