Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Olvtársak!
Milyen célt szolgál a címben szereplő kötőjel?
Ha ez keresztkérdés, akkor szabad a gazda!
Milyen célt szolgál?kisbetu wrote:Olvtársak!Milyen célt szolgál a címben szereplő kötőjel?
Ha ez keresztkérdés, akkor szabad a gazda!
Milyen célt szolgál?MajorosAndras wrote:User Mode Linux (UML)A OpenVPN finomhangolása
ELaci: az aláírásod végéről nem hiányzik egy i betű?
De igen, és most pótolom:
i
MajorosAndras wrote:User Mode Linux (UML)A OpenVPN finomhangolása
ELaci: az aláírásod végéről nem hiányzik egy i betű?
De igen, és most pótolom:
i
Például én:
1. chroot PROFTPD, SSH, APACHE, BIND, POSTFIX – Sohasem csináltam
2. UML (user-mode-linux) készítése és hálózat bekonfigurálása – Ez mi akar lenni?
3. syslog-ng használata távoli log-olásra – Nem ismerem.
4. OPENVPN kapcsolat létrehozása két gép között. – Egy évvel ezelőtt csináltam, elfelejtve.Ezek a dolgok egyenként is elég nyögvenyelősek, de így ömlesztve még inkább.
ELac
Például én:
1. chroot PROFTPD, SSH, APACHE, BIND, POSTFIX – Sohasem csináltam
2. UML (user-mode-linux) készítése és hálózat bekonfigurálása – Ez mi akar lenni?
3. syslog-ng használata távoli log-olásra – Nem ismerem.
4. OPENVPN kapcsolat létrehozása két gép között. – Egy évvel ezelőtt csináltam, elfelejtve.Ezek a dolgok egyenként is elég nyögvenyelősek, de így ömlesztve még inkább.
ELac
A html egy leíró nyelv, letöltési feladatot nem tud végrehajtani, ehhez más is kell de mi?
A legegyszerűbb ha a html-ben egy linket hozol létre ami a doc -ra mutat.
Szerintem ez a reális megoldás, mert minden más csak jóval bonyolultabb.Fuss neki mégegyszer, hátha megértjük…
Mostan meg nekem ez jelent meg „Fórum keresés” -kor:
Adatbázis hiba
Kérlek próbáld újra. Ha ismét ez a hibaképernyő jelenik meg, jelentsd a hibát egy adminisztrátornak.
3-4 -szer próbáltam.„/usr/bin/firefox”: not in executable format: File format not recognized
Rossz bináris fileformátum.
-
SzerzőBejegyzés