ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,641-1,650 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gyakorlati-konfigurálások…. #2105147
    ELaci
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Olvtársak!

      Milyen célt szolgál a címben szereplő kötőjel?

      Ha ez keresztkérdés, akkor szabad a gazda!
      Milyen célt szolgál?

      Hozzászólás: gyakorlati-konfigurálások…. #2105148
      ELaci
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Olvtársak!

        Milyen célt szolgál a címben szereplő kötőjel?

        Ha ez keresztkérdés, akkor szabad a gazda!
        Milyen célt szolgál?

        Hozzászólás: gyakorlati-konfigurálások…. #2105143
        ELaci
        Felhasználó
          MajorosAndras wrote:
          User Mode Linux (UML)

          A OpenVPN finomhangolása

          ELaci: az aláírásod végéről nem hiányzik egy i betű?

          De igen, és most pótolom:

          i

          Hozzászólás: gyakorlati-konfigurálások…. #2105144
          ELaci
          Felhasználó
            MajorosAndras wrote:
            User Mode Linux (UML)

            A OpenVPN finomhangolása

            ELaci: az aláírásod végéről nem hiányzik egy i betű?

            De igen, és most pótolom:

            i

            Hozzászólás: gyakorlati-konfigurálások…. #2105139
            ELaci
            Felhasználó

              Például én:

              1. chroot PROFTPD, SSH, APACHE, BIND, POSTFIX – Sohasem csináltam
              2. UML (user-mode-linux) készítése és hálózat bekonfigurálása – Ez mi akar lenni?
              3. syslog-ng  használata távoli log-olásra – Nem ismerem.
              4. OPENVPN kapcsolat létrehozása két gép között. – Egy évvel ezelőtt csináltam, elfelejtve.

              Ezek a dolgok egyenként is elég nyögvenyelősek, de így ömlesztve még inkább.

              ELac

              Hozzászólás: gyakorlati-konfigurálások…. #2105140
              ELaci
              Felhasználó

                Például én:

                1. chroot PROFTPD, SSH, APACHE, BIND, POSTFIX – Sohasem csináltam
                2. UML (user-mode-linux) készítése és hálózat bekonfigurálása – Ez mi akar lenni?
                3. syslog-ng  használata távoli log-olásra – Nem ismerem.
                4. OPENVPN kapcsolat létrehozása két gép között. – Egy évvel ezelőtt csináltam, elfelejtve.

                Ezek a dolgok egyenként is elég nyögvenyelősek, de így ömlesztve még inkább.

                ELac

                Hozzászólás: Segítség! HTML… #2103676
                ELaci
                Felhasználó

                  A html egy leíró nyelv, letöltési feladatot nem tud végrehajtani, ehhez más is kell de mi?
                  A legegyszerűbb ha a html-ben egy linket hozol létre ami a doc -ra mutat.
                  Szerintem ez a reális megoldás, mert minden más csak jóval bonyolultabb.

                  Hozzászólás: Segítség! HTML… #2103675
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Fuss neki mégegyszer, hátha megértjük…

                    Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007246
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Mostan meg nekem ez jelent meg „Fórum keresés” -kor:
                      Adatbázis hiba
                      Kérlek próbáld újra. Ha ismét ez a hibaképernyő jelenik meg, jelentsd a hibát egy adminisztrátornak.
                      3-4 -szer próbáltam.

                      Hozzászólás: Firefox crash #2103569
                      ELaci
                      Felhasználó

                        „/usr/bin/firefox”: not in executable format: File format not recognized

                        Rossz bináris fileformátum.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,641-1,650 / 2,773