Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Valóban Qt alapú az Audacity, de az a néhány nagy nyomógomb meg máshonnan van, ez zavart meg.
…
Nálam is UTF8 zűrzavar van néhol az ékezetes karaktereknél, de meg tudtam oldani így indítva:
export LANG=hu_HU.ISO8859-2; audacityHmm, akkor amit láttam és szép volt (Audacity) az nem gnome felület lehetett?
A GTK1-re témát húzva szebbek lesznek (és kisebbek) a betűk is? 🙂Ha jól tudom, az Audacity wx widget készletet használ. (wxGTK)
Hmm, akkor amit láttam és szép volt (Audacity) az nem gnome felület lehetett?
A GTK1-re témát húzva szebbek lesznek (és kisebbek) a betűk is? 🙂Ha jól tudom, az Audacity wx widget készletet használ. (wxGTK)
majorlacko wrote:It is absolutaly fair that Linux users do not get Windows viruses. They’re all the „Kings’ men”. 🙂🙂
majorlacko wrote:It is absolutaly fair that Linux users do not get Windows viruses. They’re all the „Kings’ men”. 🙂🙂
Vagy pl. ez is érdekes lehet: „ls -l /bin/su”
Vagy pl. ez is érdekes lehet: „ls -l /bin/su”
Én kifejezetten azért használok Lint-t hogy ne kelljen havonta ilyen vacakok miatt havonta újratelepítenem a win-t. Eddig még bejött, mert csak 2 évente frissítem a linux rendszerem és ez remélem így is marad.
Én kifejezetten azért használok Lint-t hogy ne kelljen havonta ilyen vacakok miatt havonta újratelepítenem a win-t. Eddig még bejött, mert csak 2 évente frissítem a linux rendszerem és ez remélem így is marad.
balev wrote:ELaci wrote:Erre annyit is lehetne mondani hogy köcce.
Mi az köcce?
Mivel és hová akar Nagyméltóságod belépni?
Valami értelmet kellene a mondanivalódba belecsempészni.ELaci, igazán haladhatnál a korral…
[16:53:09] hy
[16:53:45] szia
[16:53:50] nem szeretem az ipszilonozást
[16:54:00] meg lehetne próbálni, hogy rendesen köszönsz?
[16:54:00] bocs
[16:54:07] szijaSzerintem meg a fiataloknak kellene felzárkózni egy minimális szintre.
Csak egy kis minima, olyan nagy kérés ez?
Köcce. -
SzerzőBejegyzés