ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,661-1,670 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Csúnyaságosság #2102919
    ELaci
    Felhasználó

      Valóban Qt alapú az Audacity, de az a néhány nagy nyomógomb meg máshonnan van, ez zavart meg.

      Nálam is UTF8 zűrzavar van néhol az ékezetes karaktereknél, de meg tudtam oldani így indítva:
      export LANG=hu_HU.ISO8859-2; audacity

       

      Hozzászólás: Csúnyaságosság #2102910
      ELaci
      Felhasználó

        Hmm, akkor amit láttam és szép volt (Audacity) az nem gnome felület lehetett?
        A GTK1-re témát húzva szebbek lesznek (és kisebbek) a betűk is? 🙂

        Ha jól tudom, az Audacity wx widget készletet használ. (wxGTK)

        Hozzászólás: Csúnyaságosság #2102911
        ELaci
        Felhasználó

          Hmm, akkor amit láttam és szép volt (Audacity) az nem gnome felület lehetett?
          A GTK1-re témát húzva szebbek lesznek (és kisebbek) a betűk is? 🙂

          Ha jól tudom, az Audacity wx widget készletet használ. (wxGTK)

          Hozzászólás: Windows vírusok Linuxon #2102778
          ELaci
          Felhasználó
            majorlacko wrote:
            It is absolutaly fair that Linux users do not get Windows viruses. They’re all the „Kings’ men”. 🙂

            🙂

            Hozzászólás: Windows vírusok Linuxon #2102779
            ELaci
            Felhasználó
              majorlacko wrote:
              It is absolutaly fair that Linux users do not get Windows viruses. They’re all the „Kings’ men”. 🙂

              🙂

              Hozzászólás: Terminal Problemak #2102618
              ELaci
              Felhasználó

                Vagy pl. ez is érdekes lehet: „ls -l /bin/su”

                Hozzászólás: Terminal Problemak #2102619
                ELaci
                Felhasználó

                  Vagy pl. ez is érdekes lehet: „ls -l /bin/su”

                  Hozzászólás: Windows vírusok Linuxon #2102774
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Én kifejezetten azért használok Lint-t hogy ne kelljen havonta ilyen vacakok miatt havonta újratelepítenem a win-t. Eddig még bejött, mert csak 2 évente frissítem a linux rendszerem és ez remélem így is marad.

                    Hozzászólás: Windows vírusok Linuxon #2102775
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Én kifejezetten azért használok Lint-t hogy ne kelljen havonta ilyen vacakok miatt havonta újratelepítenem a win-t. Eddig még bejött, mert csak 2 évente frissítem a linux rendszerem és ez remélem így is marad.

                      Hozzászólás: Terminal Problemak #2102610
                      ELaci
                      Felhasználó
                        balev wrote:
                        ELaci wrote:
                        Erre annyit is lehetne mondani hogy köcce.
                        Mi az köcce?
                        Mivel és hová akar Nagyméltóságod belépni?
                        Valami értelmet kellene a mondanivalódba belecsempészni.

                        ELaci, igazán haladhatnál a korral…

                        [16:53:09] hy
                        [16:53:45] szia
                        [16:53:50] nem szeretem az ipszilonozást
                        [16:54:00] meg lehetne próbálni, hogy rendesen köszönsz?
                        [16:54:00] bocs
                        [16:54:07] szija

                        Szerintem meg a fiataloknak kellene felzárkózni egy minimális szintre.
                        Csak egy kis minima, olyan nagy kérés ez?
                        Köcce.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,661-1,670 / 2,773