ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,671-1,680 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Terminal Problemak #2102611
    ELaci
    Felhasználó
      balev wrote:
      ELaci wrote:
      Erre annyit is lehetne mondani hogy köcce.
      Mi az köcce?
      Mivel és hová akar Nagyméltóságod belépni?
      Valami értelmet kellene a mondanivalódba belecsempészni.

      ELaci, igazán haladhatnál a korral…

      [16:53:09] hy
      [16:53:45] szia
      [16:53:50] nem szeretem az ipszilonozást
      [16:54:00] meg lehetne próbálni, hogy rendesen köszönsz?
      [16:54:00] bocs
      [16:54:07] szija

      Szerintem meg a fiataloknak kellene felzárkózni egy minimális szintre.
      Csak egy kis minima, olyan nagy kérés ez?
      Köcce.

      Hozzászólás: Terminal Problemak #2102606
      ELaci
      Felhasználó
        vasy05 wrote:
        Annyi lenne a lenyeg, hogy amikor sima userkent vok bent, akkor a su -m -et elfogadja, de a jelszomat azt nem fogadja el, hogy rootkent leek bent a terminalba, es igy ez altal nem is muxik az emerge. Kerlek segitsetek. Elore is kocce.

        Erre annyit is lehetne mondani hogy köcce.
        Mi az köcce?
        Mivel és hová akar Nagyméltóságod belépni?
        Valami értelmet kellene a mondanivalódba belecsempészni.

        Hozzászólás: Terminal Problemak #2102607
        ELaci
        Felhasználó
          vasy05 wrote:
          Annyi lenne a lenyeg, hogy amikor sima userkent vok bent, akkor a su -m -et elfogadja, de a jelszomat azt nem fogadja el, hogy rootkent leek bent a terminalba, es igy ez altal nem is muxik az emerge. Kerlek segitsetek. Elore is kocce.

          Erre annyit is lehetne mondani hogy köcce.
          Mi az köcce?
          Mivel és hová akar Nagyméltóságod belépni?
          Valami értelmet kellene a mondanivalódba belecsempészni.

          ELaci
          Felhasználó
            Vladi wrote:
            Igen, a levegő ára elég borsos. De ha jó minőségű tisztítószert találsz, az szerintem megéri. (Mondjuk még a levegőnél is borsosabb…)

            lada2105 wrote:
            1400? hol láttad te annyiért? Rohanok és veszek ezret! 🙂
            Sajna én csak 3000 ft körüli összegekért látok, bár az ahogy elnézem talán jó is. Talán kibír több gépet is és nem csöpög belölle valami olajszármazék mint valamelyik olcsóbb példányból…

            Mi 1400 ? Mert én nem tudom mi volt benne.

            ELaci
            Felhasználó
              Vladi wrote:
              Igen, a levegő ára elég borsos. De ha jó minőségű tisztítószert találsz, az szerintem megéri. (Mondjuk még a levegőnél is borsosabb…)

              lada2105 wrote:
              1400? hol láttad te annyiért? Rohanok és veszek ezret! 🙂
              Sajna én csak 3000 ft körüli összegekért látok, bár az ahogy elnézem talán jó is. Talán kibír több gépet is és nem csöpög belölle valami olajszármazék mint valamelyik olcsóbb példányból…

              Mi 1400 ? Mert én nem tudom mi volt benne.

              ELaci
              Felhasználó

                Most jut eszembe:
                Alkalmaztam már télen a következő szisztémát átázott szerkezetre: Helyezzük a billentyűzetet a radiátorra és néhány napon keresztül hagyjuk ott.
                Néhány nap után két eset lehetséges:
                1. működik – szerencsénk van
                2. nem működik – nincs szerencsénk
                Ezek után mindenki úgy folytatja ahogy jónak látja. 🙂

                ELaci
                Felhasználó

                  Most jut eszembe:
                  Alkalmaztam már télen a következő szisztémát átázott szerkezetre: Helyezzük a billentyűzetet a radiátorra és néhány napon keresztül hagyjuk ott.
                  Néhány nap után két eset lehetséges:
                  1. működik – szerencsénk van
                  2. nem működik – nincs szerencsénk
                  Ezek után mindenki úgy folytatja ahogy jónak látja. 🙂

                  ELaci
                  Felhasználó
                    Vladi wrote:
                    De jó kis téma! 🙂

                    Nálam az a módszer járja, hogy sürített levegővel kifújom (Lehet kapni flakonost, de az utóbbi időben egyre gyengébb minőségűek. A legutolsóval már egy gépet se tudtam teljesen portalanítani. Az elsővel még hármat. >:(  Úgyhogy mostanában már a kompresszoros dolog a módszer. :rolleyes:)
                    Aztán spéci számítógéptisztító habbal befújom és száraz, tiszta rongygyal subickolom.
                    (Ez utóbbit – flakonost – már három éve használom és még mindig van benne!  Csodaszer! Szerintem már nem is lehet kapni ilyen fajtát. Nemrég egy nyolc éves monitort pucoltam meg. Gyári állapotig fényesítette! Nem is hittem a szememnek! :D)
                    De, ha ilyen nincs, akkor a szappanosvíz is megteszi.

                    Mondjuk én óvatos lennék a lavoros módszerrel, egyik haverom megjárta vele. Érdekes „jelenségeket” produkált a billentyűzete utána. :rolleyes:

                    A menet közbeni cserélgetés egyébként egyáltalán nem nerces, én egyszer CoDozás közben cseréltem ps/2-es egeret. Nem úgy mozgott na. 8)

                    Ezt a flakonos kinézetű hengeres állagú képződvényt meglehetősen ellenséges tekintettel nézegettem mint TG tárgyat uszkve 1400 HUF áron.
                    Normálisak ezek? Ezért az árért akár két bicikli pumpát is vehetnék.

                    ELaci
                    Felhasználó
                      Vladi wrote:
                      De jó kis téma! 🙂

                      Nálam az a módszer járja, hogy sürített levegővel kifújom (Lehet kapni flakonost, de az utóbbi időben egyre gyengébb minőségűek. A legutolsóval már egy gépet se tudtam teljesen portalanítani. Az elsővel még hármat. >:(  Úgyhogy mostanában már a kompresszoros dolog a módszer. :rolleyes:)
                      Aztán spéci számítógéptisztító habbal befújom és száraz, tiszta rongygyal subickolom.
                      (Ez utóbbit – flakonost – már három éve használom és még mindig van benne!  Csodaszer! Szerintem már nem is lehet kapni ilyen fajtát. Nemrég egy nyolc éves monitort pucoltam meg. Gyári állapotig fényesítette! Nem is hittem a szememnek! :D)
                      De, ha ilyen nincs, akkor a szappanosvíz is megteszi.

                      Mondjuk én óvatos lennék a lavoros módszerrel, egyik haverom megjárta vele. Érdekes „jelenségeket” produkált a billentyűzete utána. :rolleyes:

                      A menet közbeni cserélgetés egyébként egyáltalán nem nerces, én egyszer CoDozás közben cseréltem ps/2-es egeret. Nem úgy mozgott na. 8)

                      Ezt a flakonos kinézetű hengeres állagú képződvényt meglehetősen ellenséges tekintettel nézegettem mint TG tárgyat uszkve 1400 HUF áron.
                      Normálisak ezek? Ezért az árért akár két bicikli pumpát is vehetnék.

                      ELaci
                      Felhasználó
                        _J19 wrote:
                        Az „AEV antietvasz hatóanyag”-ok csoportjába tartozik Pl. a szivacs, törölköző, hajszárító??? 😀

                        Az eredetei hatóanyag orvosi rendelvényre már nem kapható, csak önköltséges áron. OEP nem támogatja, viszont immár a reformnak köszönhetően áfaköteles.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,671-1,680 / 2,773