ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,690 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • ELaci
    Felhasználó
      _J19 wrote:
      Az „AEV antietvasz hatóanyag”-ok csoportjába tartozik Pl. a szivacs, törölköző, hajszárító??? 😀

      Az eredetei hatóanyag orvosi rendelvényre már nem kapható, csak önköltséges áron. OEP nem támogatja, viszont immár a reformnak köszönhetően áfaköteles.

      ELaci
      Felhasználó

        Ismerős a helyzet!
        Nekem egyszer egy kancsó viz áztatta el a billentyűzetemet.
        Kipucoltam, ahogy tudtam, a magam módján…
        … azóta ragad az meg a   😉

        Ez tipikusan az „etvasz” nevű és a természetben váltakozó halmazállapotban jelenlevő kötöanyagnak tudható be. Ez ellen csak az AEV antietvasz hatóanyaggal lehet védekezni.

        ELaci
        Felhasználó

          Ismerős a helyzet!
          Nekem egyszer egy kancsó viz áztatta el a billentyűzetemet.
          Kipucoltam, ahogy tudtam, a magam módján…
          … azóta ragad az meg a   😉

          Ez tipikusan az „etvasz” nevű és a természetben váltakozó halmazállapotban jelenlevő kötöanyagnak tudható be. Ez ellen csak az AEV antietvasz hatóanyaggal lehet védekezni.

          ELaci
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            De a leggyorsabb (és legtisztább) módszer, ha bemész egy boltba, és veszel egy újat.

            Ebben igazad van. 🙂

            ELaci
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              De a leggyorsabb (és legtisztább) módszer, ha bemész egy boltba, és veszel egy újat.

              Ebben igazad van. 🙂

              ELaci
              Felhasználó

                Jelenlegi keyboard melléki ételem:
                Kirántott filézett csirkehús, sült krumpli, ketchup.
                Jólesik no.
                Kérdés hogy a domesztoszos bigyó hogyan birkózik meg pl. a ketchuppal.:)

                ELaci

                ELaci
                Felhasználó

                  Jelenlegi keyboard melléki ételem:
                  Kirántott filézett csirkehús, sült krumpli, ketchup.
                  Jólesik no.
                  Kérdés hogy a domesztoszos bigyó hogyan birkózik meg pl. a ketchuppal.:)

                  ELaci

                  Hozzászólás: Parancs kimenet logolása #2098879
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Így próbáltad ?

                    Code:
                    sudo e2undel -d /dev/hdd1 -s /mnt/bin/ -a -t |tee /home/server/main/log

                    Azon gondolkodom hogy az e2undel -t milyen más hasonló programmal lehetne helyettesíteni hogy modellezni lehessen a dolgot, mert nekem nincs meg ez a program.

                    ELaci

                    Hozzászólás: Parancs kimenet logolása #2098880
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Így próbáltad ?

                      Code:
                      sudo e2undel -d /dev/hdd1 -s /mnt/bin/ -a -t |tee /home/server/main/log

                      Azon gondolkodom hogy az e2undel -t milyen más hasonló programmal lehetne helyettesíteni hogy modellezni lehessen a dolgot, mert nekem nincs meg ez a program.

                      ELaci

                      Hozzászólás: Parancs kimenet logolása #2098877
                      ELaci
                      Felhasználó
                        elnoyle wrote:
                        ezzel a tee paranccsal az első kérdésnél ahol felhasználói válasz szükségeltetik leáll az egész  :-

                        A „tee” csak a kimenetet osztja ketté, a bemenettel nem tud mit kezdeni.
                        A kérdésre adandó választ nem lehet fileból beleirányítani? De erről már volt szó.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,690 / 2,773