Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mi a túró az a „IAESTE” ?
Egyébként nem biztos hogy mások nevében bármilyen véleményed lehet.
Pláne nem a „a magyar műszaki hallgatóság” képviseletében.
Egyébként meg…
Van egy öltözőszekrényem, oda lehet felakasztani a „nagy mellényeket” .EL
Nekem csak egy tünik fel: Van egyetlen egy ember is aki egy ilyen sz@rral foglalkozik?
Nekem csak egy tünik fel: Van egyetlen egy ember is aki egy ilyen sz@rral foglalkozik?
Megoldás: chmod 660, illetve az ennek megfelelő umask beállítása.
Ez az egész csak egy műtyúkszem. 🙂EL
Megoldás: chmod 660, illetve az ennek megfelelő umask beállítása.
Ez az egész csak egy műtyúkszem. 🙂EL
Valójában csak arra kellene rávenned a géped hogy a fix IP címről álljon át dinamikusra amit egy scripttel is meg lehetne oldani, és ezt egy klikkel lehetne indítani.
Szerintem ez a megoldás járható út, de én még nem próbáltam mert nem volt rá szükségem.Valójában csak arra kellene rávenned a géped hogy a fix IP címről álljon át dinamikusra amit egy scripttel is meg lehetne oldani, és ezt egy klikkel lehetne indítani.
Szerintem ez a megoldás járható út, de én még nem próbáltam mert nem volt rá szükségem.Nálunk oldalalakt nem korlátoznak, csak portokat… főiskolások vagyunk, nem ovisok 😛
Mihez, vagy inkább kihez képest nem vagytok ovisok?
Úgyis az lesz amit eldöntenek felettetek. Ilyen esetben mindegy hogy minek hiszitek magatokat.Nálunk oldalalakt nem korlátoznak, csak portokat… főiskolások vagyunk, nem ovisok 😛
Mihez, vagy inkább kihez képest nem vagytok ovisok?
Úgyis az lesz amit eldöntenek felettetek. Ilyen esetben mindegy hogy minek hiszitek magatokat.Vladi wrote:Tényleg jó oldal. Egy éve mindíg a Fedorát adja nekem. Bármokor is próbálom. 🙂Azér’ mert az a csúúúúúcs!
🙂 -
SzerzőBejegyzés