ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137089
    ELaci
    Felhasználó

      Mi a túró az a „IAESTE” ?
      Egyébként nem biztos hogy mások nevében bármilyen véleményed lehet.
      Pláne nem a „a magyar műszaki hallgatóság” képviseletében.
      Egyébként meg…
      Van egy öltözőszekrényem, oda lehet felakasztani a „nagy mellényeket” .

      EL

      Hozzászólás: Átverés #2136274
      ELaci
      Felhasználó

        Nekem csak egy tünik fel: Van egyetlen egy ember is aki egy ilyen sz@rral foglalkozik?

        Hozzászólás: Átverés #2136275
        ELaci
        Felhasználó

          Nekem csak egy tünik fel: Van egyetlen egy ember is aki egy ilyen sz@rral foglalkozik?

          Hozzászólás: openoffice dokumentumok smb-n keresztül #2137158
          ELaci
          Felhasználó

            Megoldás: chmod 660, illetve az ennek megfelelő umask beállítása.
            Ez az egész csak egy műtyúkszem. 🙂

            EL

            Hozzászólás: openoffice dokumentumok smb-n keresztül #2137159
            ELaci
            Felhasználó

              Megoldás: chmod 660, illetve az ennek megfelelő umask beállítása.
              Ez az egész csak egy műtyúkszem. 🙂

              EL

              ELaci
              Felhasználó

                Valójában csak arra kellene rávenned a géped hogy a fix IP címről álljon át dinamikusra amit egy scripttel is meg lehetne oldani, és ezt egy klikkel lehetne indítani.
                Szerintem ez a megoldás járható út, de én még nem próbáltam mert nem volt rá szükségem.

                ELaci
                Felhasználó

                  Valójában csak arra kellene rávenned a géped hogy a fix IP címről álljon át dinamikusra amit egy scripttel is meg lehetne oldani, és ezt egy klikkel lehetne indítani.
                  Szerintem ez a megoldás járható út, de én még nem próbáltam mert nem volt rá szükségem.

                  Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137084
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Nálunk oldalalakt nem korlátoznak, csak portokat… főiskolások vagyunk, nem ovisok 😛

                    Mihez, vagy inkább kihez képest nem vagytok ovisok?
                    Úgyis az lesz amit eldöntenek felettetek. Ilyen esetben mindegy hogy minek hiszitek magatokat.

                    Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137085
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Nálunk oldalalakt nem korlátoznak, csak portokat… főiskolások vagyunk, nem ovisok 😛

                      Mihez, vagy inkább kihez képest nem vagytok ovisok?
                      Úgyis az lesz amit eldöntenek felettetek. Ilyen esetben mindegy hogy minek hiszitek magatokat.

                      Hozzászólás: Melyik disztribúciót használjam? #2137026
                      ELaci
                      Felhasználó
                        Vladi wrote:
                        Tényleg jó oldal. Egy éve mindíg a Fedorát adja nekem. Bármokor is próbálom. 🙂

                        Azér’ mert az a csúúúúúcs!
                        🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 2,773