Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vladi wrote:Tényleg jó oldal. Egy éve mindíg a Fedorát adja nekem. Bármokor is próbálom. 🙂
Azér’ mert az a csúúúúúcs!
🙂bam00700 wrote:Helyes proxy beállításokkal orvosolható a probléma…A dolgok attól függenek hogy mit engednek meg a kliens gépeknek. Elsősorban bizonyos web oldalak lesznek tiltva, másodsorban a portok.
A dolog legfőképpen attól függ hogy a felső vezetők mit tartanak tiltott médiumnak, nehogy a nebulók agyi fejlődését negatív irányba befolyásolja.
Ezen túlmenően vannak a lehetséges eszközök, amikkel kényszerítik ezt az irányt, több-kevesebb sikerrel.
Olyan mint linux vagy win, ilyen esetben nem játszik szerepet.EL
bam00700 wrote:Helyes proxy beállításokkal orvosolható a probléma…A dolgok attól függenek hogy mit engednek meg a kliens gépeknek. Elsősorban bizonyos web oldalak lesznek tiltva, másodsorban a portok.
A dolog legfőképpen attól függ hogy a felső vezetők mit tartanak tiltott médiumnak, nehogy a nebulók agyi fejlődését negatív irányba befolyásolja.
Ezen túlmenően vannak a lehetséges eszközök, amikkel kényszerítik ezt az irányt, több-kevesebb sikerrel.
Olyan mint linux vagy win, ilyen esetben nem játszik szerepet.EL
…:: Developer ::… wrote:Sziasztok!A főiskola hálózatát szeretném használni majd Linux oprendszerről, hogy legyen internet, meg minden… a hálózatot egy proxy őrzi, amin nagy valószínűséggel Windows fut.
Jelenthet ez valamilyen kompatibilitási problémát?
Igen, részben, mint ahogy bármilyen proxy szerver teszi ezt.
…:: Developer ::… wrote:Sziasztok!A főiskola hálózatát szeretném használni majd Linux oprendszerről, hogy legyen internet, meg minden… a hálózatot egy proxy őrzi, amin nagy valószínűséggel Windows fut.
Jelenthet ez valamilyen kompatibilitási problémát?
Igen, részben, mint ahogy bármilyen proxy szerver teszi ezt.
A Linux-hívők harcban edződnek!
Harcolnak önmagukkal, a géppel a szoftverrel a winnel, meg hogy az asszony nem hozza ide a kaját nekem.A Linux-hívők harcban edződnek!
Harcolnak önmagukkal, a géppel a szoftverrel a winnel, meg hogy az asszony nem hozza ide a kaját nekem.uzsolt wrote:ELaci wrote:„Őn 2050 -ben kiadta ezt az eszközt, ezért ez érvénytelen. „
Tiszta Win stílus. 🙂Nemhiába te írtad 😛
A mai nap kellett kisebb-nagyobb javítást eszközölni benne, de rájöttem hogy amit két évvel ezelőtt csináltam, egy nagy tákolmány. Át kellene írnom az egészet.
Viszont!
Ami működik, ahhoz nem szabad nyúlni. 🙂
(Kedvem sem volt hozzá)uzsolt wrote:ELaci wrote:„Őn 2050 -ben kiadta ezt az eszközt, ezért ez érvénytelen. „
Tiszta Win stílus. 🙂Nemhiába te írtad 😛
A mai nap kellett kisebb-nagyobb javítást eszközölni benne, de rájöttem hogy amit két évvel ezelőtt csináltam, egy nagy tákolmány. Át kellene írnom az egészet.
Viszont!
Ami működik, ahhoz nem szabad nyúlni. 🙂
(Kedvem sem volt hozzá)No, akkor most örvendjünk! 🙂
És az idő vasfoga eméssze ezt a topikot is. -
SzerzőBejegyzés