ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Melyik disztribúciót használjam? #2137027
    ELaci
    Felhasználó
      Vladi wrote:
      Tényleg jó oldal. Egy éve mindíg a Fedorát adja nekem. Bármokor is próbálom. 🙂

      Azér’ mert az a csúúúúúcs!
      🙂

      Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137080
      ELaci
      Felhasználó
        bam00700 wrote:
        Helyes proxy beállításokkal orvosolható a probléma…

        A dolgok attól függenek hogy mit engednek meg a kliens gépeknek. Elsősorban bizonyos web oldalak lesznek tiltva, másodsorban a portok.
        A dolog legfőképpen attól függ hogy a felső vezetők mit tartanak tiltott médiumnak, nehogy a nebulók agyi fejlődését negatív irányba befolyásolja.
        Ezen túlmenően vannak a lehetséges eszközök, amikkel kényszerítik ezt az irányt, több-kevesebb  sikerrel.
        Olyan mint linux vagy win, ilyen esetben nem játszik szerepet.

        EL

        Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137081
        ELaci
        Felhasználó
          bam00700 wrote:
          Helyes proxy beállításokkal orvosolható a probléma…

          A dolgok attól függenek hogy mit engednek meg a kliens gépeknek. Elsősorban bizonyos web oldalak lesznek tiltva, másodsorban a portok.
          A dolog legfőképpen attól függ hogy a felső vezetők mit tartanak tiltott médiumnak, nehogy a nebulók agyi fejlődését negatív irányba befolyásolja.
          Ezen túlmenően vannak a lehetséges eszközök, amikkel kényszerítik ezt az irányt, több-kevesebb  sikerrel.
          Olyan mint linux vagy win, ilyen esetben nem játszik szerepet.

          EL

          Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137070
          ELaci
          Felhasználó
            …:: Developer ::… wrote:
            Sziasztok!

            A főiskola hálózatát szeretném használni majd Linux oprendszerről, hogy legyen internet, meg minden… a hálózatot egy proxy őrzi, amin nagy valószínűséggel Windows fut.

            Jelenthet ez valamilyen kompatibilitási problémát?

            Igen, részben, mint ahogy bármilyen proxy szerver teszi ezt.

            Hozzászólás: Windows – Linux hálózat #2137071
            ELaci
            Felhasználó
              …:: Developer ::… wrote:
              Sziasztok!

              A főiskola hálózatát szeretném használni majd Linux oprendszerről, hogy legyen internet, meg minden… a hálózatot egy proxy őrzi, amin nagy valószínűséggel Windows fut.

              Jelenthet ez valamilyen kompatibilitási problémát?

              Igen, részben, mint ahogy bármilyen proxy szerver teszi ezt.

              Hozzászólás: Melyik disztribúciót használjam? #2137020
              ELaci
              Felhasználó

                A Linux-hívők harcban edződnek!
                Harcolnak önmagukkal, a géppel a szoftverrel a winnel, meg hogy az asszony nem hozza ide a kaját nekem.

                Hozzászólás: Melyik disztribúciót használjam? #2137021
                ELaci
                Felhasználó

                  A Linux-hívők harcban edződnek!
                  Harcolnak önmagukkal, a géppel a szoftverrel a winnel, meg hogy az asszony nem hozza ide a kaját nekem.

                  Hozzászólás: JS csoda #2136944
                  ELaci
                  Felhasználó
                    uzsolt wrote:
                    ELaci wrote:
                    „Őn 2050 -ben kiadta ezt az eszközt, ezért ez érvénytelen. „
                    Tiszta Win stílus. 🙂

                    Nemhiába te írtad 😛

                    A mai nap kellett kisebb-nagyobb javítást eszközölni benne, de rájöttem hogy amit két évvel ezelőtt csináltam, egy nagy tákolmány. Át kellene írnom az egészet.
                    Viszont!
                    Ami működik, ahhoz nem szabad nyúlni. 🙂
                    (Kedvem sem volt hozzá)

                    Hozzászólás: JS csoda #2136945
                    ELaci
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      ELaci wrote:
                      „Őn 2050 -ben kiadta ezt az eszközt, ezért ez érvénytelen. „
                      Tiszta Win stílus. 🙂

                      Nemhiába te írtad 😛

                      A mai nap kellett kisebb-nagyobb javítást eszközölni benne, de rájöttem hogy amit két évvel ezelőtt csináltam, egy nagy tákolmány. Át kellene írnom az egészet.
                      Viszont!
                      Ami működik, ahhoz nem szabad nyúlni. 🙂
                      (Kedvem sem volt hozzá)

                      Hozzászólás: Cutting with SED???? #2136680
                      ELaci
                      Felhasználó

                        No, akkor most örvendjünk! 🙂
                        És az idő vasfoga eméssze ezt a topikot is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 2,773