ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Cutting with SED???? #2136681
    ELaci
    Felhasználó

      No, akkor most örvendjünk! 🙂
      És az idő vasfoga eméssze ezt a topikot is.

      Hozzászólás: Cutting with SED???? #2136676
      ELaci
      Felhasználó

        Vagy lehet, hogy azért nem szereted, mert nem értesz hozzá? ;D

        Szeretnék érteni hozzá, de inkább összecsapok egy perl-t.
        Egyébként még most sem jó a cuccod. 🙂

        Hozzászólás: Cutting with SED???? #2136677
        ELaci
        Felhasználó

          Vagy lehet, hogy azért nem szereted, mert nem értesz hozzá? ;D

          Szeretnék érteni hozzá, de inkább összecsapok egy perl-t.
          Egyébként még most sem jó a cuccod. 🙂

          Hozzászólás: Cutting with SED???? #2136672
          ELaci
          Felhasználó
            Curtis wrote:
            Az a gond hogy így az összes tört másodpercet leszedi – nekem meg csak az uccsót kéne…
            Köszönöm a segítséget – küzdök vele még egy sort….
            Üdv:
            Curt

            Ja.
            Csak nem akartam szólni, hátha csak a penész fogja felemészteni ezt a topikot is.
            Mindenesetre a sed -et világéletemben utáltam, mert eddig még nem tudtam rájönni hogy mi az ami tetszik neki.
            Viszont a perl -ben normálisan viselkednek a dolgok, de azért ebben az esetben nem kellene ágyúval lőni verébre.
            Keresztkérdésem: a ‘”cut” miért nem jó ugyan?

            EL

            Hozzászólás: Cutting with SED???? #2136673
            ELaci
            Felhasználó
              Curtis wrote:
              Az a gond hogy így az összes tört másodpercet leszedi – nekem meg csak az uccsót kéne…
              Köszönöm a segítséget – küzdök vele még egy sort….
              Üdv:
              Curt

              Ja.
              Csak nem akartam szólni, hátha csak a penész fogja felemészteni ezt a topikot is.
              Mindenesetre a sed -et világéletemben utáltam, mert eddig még nem tudtam rájönni hogy mi az ami tetszik neki.
              Viszont a perl -ben normálisan viselkednek a dolgok, de azért ebben az esetben nem kellene ágyúval lőni verébre.
              Keresztkérdésem: a ‘”cut” miért nem jó ugyan?

              EL

              Hozzászólás: Melyik disztribúciót használjam? #2136986
              ELaci
              Felhasználó
                …:: Developer ::… wrote:
                [align=center]Sziasztok![/align]

                Tudom, hogy már egy jó pár topicban volt erről szó, de én mégis a ti segítségeteket kérem.

                Laptopon szeretnék egy olyan Linux disztót használni, mely tökéletes szoftverfejlesztésre (C++), multimédiás anyagok hallgatására, nézésére, esetleg szerkesztésére, webfejlesztésre, és nem utolsó sorban internetezésre.

                Melyik disztribúció a legalkalmasabb ezekre, és milyen programokat ajánlotok a feladatokra?

                Segítségeteket előre is köszönöm!

                Ötlet:
                Mindegyik disztrón meg lehet oldani mindent.
                A probléma csak annyi, hogy kinek mennyi ideje van rá.
                Próbálj meg egyet, és néhány hónap múlva meséld el nekünk a tapasztalataidat.

                EL

                Hozzászólás: Melyik disztribúciót használjam? #2136987
                ELaci
                Felhasználó
                  …:: Developer ::… wrote:
                  [align=center]Sziasztok![/align]

                  Tudom, hogy már egy jó pár topicban volt erről szó, de én mégis a ti segítségeteket kérem.

                  Laptopon szeretnék egy olyan Linux disztót használni, mely tökéletes szoftverfejlesztésre (C++), multimédiás anyagok hallgatására, nézésére, esetleg szerkesztésére, webfejlesztésre, és nem utolsó sorban internetezésre.

                  Melyik disztribúció a legalkalmasabb ezekre, és milyen programokat ajánlotok a feladatokra?

                  Segítségeteket előre is köszönöm!

                  Ötlet:
                  Mindegyik disztrón meg lehet oldani mindent.
                  A probléma csak annyi, hogy kinek mennyi ideje van rá.
                  Próbálj meg egyet, és néhány hónap múlva meséld el nekünk a tapasztalataidat.

                  EL

                  Hozzászólás: JS csoda #2136940
                  ELaci
                  Felhasználó

                    A mai nap történt velem:
                    Kb. két évvel ezelőtt csináltam egy szoftvert (teljesen más mint a topic) és elszörnyedve láttam hogy ezeket írja ki:
                    „Őn 2050 -ben kiadta ezt az eszközt, ezért ez érvénytelen. „
                    Tiszta Win stílus. 🙂
                    Gyorsan letiltottam ezt  a kijelzést, de fingom nincs mi okozta ezt a nevetséget. 🙂

                    EL

                    Hozzászólás: JS csoda #2136941
                    ELaci
                    Felhasználó

                      A mai nap történt velem:
                      Kb. két évvel ezelőtt csináltam egy szoftvert (teljesen más mint a topic) és elszörnyedve láttam hogy ezeket írja ki:
                      „Őn 2050 -ben kiadta ezt az eszközt, ezért ez érvénytelen. „
                      Tiszta Win stílus. 🙂
                      Gyorsan letiltottam ezt  a kijelzést, de fingom nincs mi okozta ezt a nevetséget. 🙂

                      EL

                      Hozzászólás: Képernyő.. #2108075
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Találtam egy ilyet: echo „10” > /proc/acpi/video/VGA/LCD/brightness

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 2,773