Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
No, akkor most örvendjünk! 🙂
És az idő vasfoga eméssze ezt a topikot is.Vagy lehet, hogy azért nem szereted, mert nem értesz hozzá? ;D
Szeretnék érteni hozzá, de inkább összecsapok egy perl-t.
Egyébként még most sem jó a cuccod. 🙂Vagy lehet, hogy azért nem szereted, mert nem értesz hozzá? ;D
Szeretnék érteni hozzá, de inkább összecsapok egy perl-t.
Egyébként még most sem jó a cuccod. 🙂Curtis wrote:Az a gond hogy így az összes tört másodpercet leszedi – nekem meg csak az uccsót kéne…
Köszönöm a segítséget – küzdök vele még egy sort….
Üdv:
CurtJa.
Csak nem akartam szólni, hátha csak a penész fogja felemészteni ezt a topikot is.
Mindenesetre a sed -et világéletemben utáltam, mert eddig még nem tudtam rájönni hogy mi az ami tetszik neki.
Viszont a perl -ben normálisan viselkednek a dolgok, de azért ebben az esetben nem kellene ágyúval lőni verébre.
Keresztkérdésem: a ‘”cut” miért nem jó ugyan?EL
Curtis wrote:Az a gond hogy így az összes tört másodpercet leszedi – nekem meg csak az uccsót kéne…
Köszönöm a segítséget – küzdök vele még egy sort….
Üdv:
CurtJa.
Csak nem akartam szólni, hátha csak a penész fogja felemészteni ezt a topikot is.
Mindenesetre a sed -et világéletemben utáltam, mert eddig még nem tudtam rájönni hogy mi az ami tetszik neki.
Viszont a perl -ben normálisan viselkednek a dolgok, de azért ebben az esetben nem kellene ágyúval lőni verébre.
Keresztkérdésem: a ‘”cut” miért nem jó ugyan?EL
…:: Developer ::… wrote:[align=center]Sziasztok![/align]Tudom, hogy már egy jó pár topicban volt erről szó, de én mégis a ti segítségeteket kérem.
Laptopon szeretnék egy olyan Linux disztót használni, mely tökéletes szoftverfejlesztésre (C++), multimédiás anyagok hallgatására, nézésére, esetleg szerkesztésére, webfejlesztésre, és nem utolsó sorban internetezésre.
Melyik disztribúció a legalkalmasabb ezekre, és milyen programokat ajánlotok a feladatokra?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Ötlet:
Mindegyik disztrón meg lehet oldani mindent.
A probléma csak annyi, hogy kinek mennyi ideje van rá.
Próbálj meg egyet, és néhány hónap múlva meséld el nekünk a tapasztalataidat.EL
…:: Developer ::… wrote:[align=center]Sziasztok![/align]Tudom, hogy már egy jó pár topicban volt erről szó, de én mégis a ti segítségeteket kérem.
Laptopon szeretnék egy olyan Linux disztót használni, mely tökéletes szoftverfejlesztésre (C++), multimédiás anyagok hallgatására, nézésére, esetleg szerkesztésére, webfejlesztésre, és nem utolsó sorban internetezésre.
Melyik disztribúció a legalkalmasabb ezekre, és milyen programokat ajánlotok a feladatokra?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Ötlet:
Mindegyik disztrón meg lehet oldani mindent.
A probléma csak annyi, hogy kinek mennyi ideje van rá.
Próbálj meg egyet, és néhány hónap múlva meséld el nekünk a tapasztalataidat.EL
A mai nap történt velem:
Kb. két évvel ezelőtt csináltam egy szoftvert (teljesen más mint a topic) és elszörnyedve láttam hogy ezeket írja ki:
„Őn 2050 -ben kiadta ezt az eszközt, ezért ez érvénytelen. „
Tiszta Win stílus. 🙂
Gyorsan letiltottam ezt a kijelzést, de fingom nincs mi okozta ezt a nevetséget. 🙂EL
A mai nap történt velem:
Kb. két évvel ezelőtt csináltam egy szoftvert (teljesen más mint a topic) és elszörnyedve láttam hogy ezeket írja ki:
„Őn 2050 -ben kiadta ezt az eszközt, ezért ez érvénytelen. „
Tiszta Win stílus. 🙂
Gyorsan letiltottam ezt a kijelzést, de fingom nincs mi okozta ezt a nevetséget. 🙂EL
Találtam egy ilyet: echo „10” > /proc/acpi/video/VGA/LCD/brightness
-
SzerzőBejegyzés