erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • erdsiger
    Felhasználó

      Először azt hittem killall nyitott megint egy topikot… 😀

      Hozzászólás: Mennyit ér a honlapod? #2091941
      erdsiger
      Felhasználó

        Ez a bizonyos „oldalam-értéke” már nem új. Pár hónapja volt egy ilyen topik, csak nem emlékszem hogy a linuxfórumon vagy a hupon…

        Hozzászólás: Mennyit ér a honlapod? #2091942
        erdsiger
        Felhasználó

          Ez a bizonyos „oldalam-értéke” már nem új. Pár hónapja volt egy ilyen topik, csak nem emlékszem hogy a linuxfórumon vagy a hupon…

          Hozzászólás: A szoftvertelepítés jövője #2091915
          erdsiger
          Felhasználó
            VectoR wrote:
            pedig még mindig nincs pedig kb 2 éve javasoltam….

            Már megint a te jövőbe-látásod! ;D Mit tervezel most? Oszd meg velem, akármilyen képtelenségnek is tűnik… 🙂

            Hozzászólás: A szoftvertelepítés jövője #2091916
            erdsiger
            Felhasználó
              VectoR wrote:
              pedig még mindig nincs pedig kb 2 éve javasoltam….

              Már megint a te jövőbe-látásod! ;D Mit tervezel most? Oszd meg velem, akármilyen képtelenségnek is tűnik… 🙂

              Hozzászólás: Linus és a GNOME-fejlesztők harca #2091495
              erdsiger
              Felhasználó

                Én nagyon ritkán használom a Konquerort. Internetezéshez Firefoxot használok, fájlkezelőként pedig Krusadert. Ha keresek vmit, akkor szoktam használni, mert a sok beépülőmodulja (képmegjelenítő, pdf stb.) gyorsan megmutatják a fájl előképét, és így az ikonok között könnyen eligazodom.

                Hozzászólás: Linus és a GNOME-fejlesztők harca #2091492
                erdsiger
                Felhasználó
                  VectoR wrote:
                  a KDE meg tele van ba…….va olyan funkciókkal mit soha nem fognak használni…

                  Csak nem a KTeaTime teafőző progira gondolsz? 🙂 Az egyik leghasznosabb alkalmazás… Nélküle hogyan tudnád elkészíteni a teát? 🙂

                  (Na jó, Gnome alatt is működik, de nekem akkor is ez a kedvenc progim…  ;D)

                  Hozzászólás: KTorrent számok #2091739
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    Macskajancsi wrote:
                    Nem mélyedtem el a ktorrent működésében, de gondolom, hogyha kiesnek gépek, (mert pl. kikapcsolják) akkor a fennmaradó lehetséges kapcsolatokat próbálja aktívvá tenni.

                    Vagyis ami a zárójelben van, az nem elérhető számomra, ha jól veszem ki ebből. Köszönöm mindenkinek a segítséget!

                    Vladi wrote:
                    Te is a torrentet választod új disztrók letöltéséhez? :rolleyes:

                    Persze, feltételeznél bármi mást is rólam? 😀

                    Hozzászólás: KTorrent számok #2091735
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      A zárójel előtti kétjegyű, a belső három is lehet.

                      A zárójel előtti osztható 5-tel, a zárójelben lévők nem. Na jó, remélem azért Macskajancsi észreveszi az igazi kérdésem ebben a különbségkeresésben… 🙂

                      Hozzászólás: KTorrent számok #2091733
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        Macskajancsi wrote:
                        A zárójel előtti szám az aktívan kapcsolódott gépek számát jelöli, a zárójelben levő pedig az összes lehetséges kapcsolatot.

                        Tehát akkor a zárójel előttiektől tudok tölteni. Viszont azt még mindig teljesen értem, hogy mit takar az összes lehetséges kapcsolat. Tudnád részletezni egy kicsit?

                        kisbetu wrote:
                        A zárójel előtti szám kisebb a zárójelben levőnél.

                        És az egyik zárójelben van, a másik nincs 🙂 Na, ki talál még különbséget? 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 1,636