Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Először azt hittem killall nyitott megint egy topikot… 😀
Ez a bizonyos „oldalam-értéke” már nem új. Pár hónapja volt egy ilyen topik, csak nem emlékszem hogy a linuxfórumon vagy a hupon…
Ez a bizonyos „oldalam-értéke” már nem új. Pár hónapja volt egy ilyen topik, csak nem emlékszem hogy a linuxfórumon vagy a hupon…
VectoR wrote:pedig még mindig nincs pedig kb 2 éve javasoltam….Már megint a te jövőbe-látásod! ;D Mit tervezel most? Oszd meg velem, akármilyen képtelenségnek is tűnik… 🙂
VectoR wrote:pedig még mindig nincs pedig kb 2 éve javasoltam….Már megint a te jövőbe-látásod! ;D Mit tervezel most? Oszd meg velem, akármilyen képtelenségnek is tűnik… 🙂
Én nagyon ritkán használom a Konquerort. Internetezéshez Firefoxot használok, fájlkezelőként pedig Krusadert. Ha keresek vmit, akkor szoktam használni, mert a sok beépülőmodulja (képmegjelenítő, pdf stb.) gyorsan megmutatják a fájl előképét, és így az ikonok között könnyen eligazodom.
VectoR wrote:a KDE meg tele van ba…….va olyan funkciókkal mit soha nem fognak használni…Csak nem a KTeaTime teafőző progira gondolsz? 🙂 Az egyik leghasznosabb alkalmazás… Nélküle hogyan tudnád elkészíteni a teát? 🙂
(Na jó, Gnome alatt is működik, de nekem akkor is ez a kedvenc progim… ;D)
Macskajancsi wrote:Nem mélyedtem el a ktorrent működésében, de gondolom, hogyha kiesnek gépek, (mert pl. kikapcsolják) akkor a fennmaradó lehetséges kapcsolatokat próbálja aktívvá tenni.Vagyis ami a zárójelben van, az nem elérhető számomra, ha jól veszem ki ebből. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Vladi wrote:Te is a torrentet választod új disztrók letöltéséhez? :rolleyes:Persze, feltételeznél bármi mást is rólam? 😀
kisbetu wrote:A zárójel előtti kétjegyű, a belső három is lehet.A zárójel előtti osztható 5-tel, a zárójelben lévők nem. Na jó, remélem azért Macskajancsi észreveszi az igazi kérdésem ebben a különbségkeresésben… 🙂
Macskajancsi wrote:A zárójel előtti szám az aktívan kapcsolódott gépek számát jelöli, a zárójelben levő pedig az összes lehetséges kapcsolatot.Tehát akkor a zárójel előttiektől tudok tölteni. Viszont azt még mindig teljesen értem, hogy mit takar az összes lehetséges kapcsolat. Tudnád részletezni egy kicsit?
kisbetu wrote:A zárójel előtti szám kisebb a zárójelben levőnél.És az egyik zárójelben van, a másik nincs 🙂 Na, ki talál még különbséget? 🙂
-
SzerzőBejegyzés