Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gyuszk wrote:Az idézőjelnek és az aposztrófnak jelentősége van.
A GNOME csapatNAK a „felhasználók idióták” (hozzáállása)
Most ahogy így írod, tényleg… 🙂 Köszönöm a helyesbítést!
Gyuszk wrote:Egy kis pontosítás: én úgy tudom, hogy Linus szerint a GNOME-fejlesztők „interfész nácik”Én csak fordítottam 🙂 A cikkben így írták:
the GNOME team’s „users are idiots”
Indítsd el a YaST-ot. Kattints a Szoftver telepítése, eltávolítása nevű elemre. Írd be a kereséshez, hogy amsn. Ha kidob valamit, ami nagy valószínűséggel amsn névvel lesz, akkor kattints rá jobb gombbal és válaszd a törlést. Majd ezután lent a következő gombot.
l_lorincz wrote:Olvasni reg nélkül is lehet.Hát ebben tévedsz. Van néhány olyan téma, amit vendég nem lát. Pl. Flame és Offtopic.
l_lorincz wrote:De ha már 1,5 éve a fórum felé sem nézett, még csak be sem jelentkezett??És akkor? Miért kellene törölni? 10417 felhasználó nem sok. Ha Csaba végrehajtja most a 0 hozzászólással rendelkezők törlését, akkor 4386 felhasználó marad, vagyis több mint 6000! törlődni fog. Ha még ebből a 4386-ból az inkatívakat is töröltetni akarod, kb. 1000-2000 ember marad és semmiképpen sem fog növekedni (a folyamatos inaktív törlések miatt inkább csökkenni fog). Vedd figyelembe, hogy ez a fórumra sem vet jó fényt.
Szerintem aki bármilyen formában (akár csak 1 hozzászólással is) hozzászólt a fórum valamely témájához, nem kellene törölni. Lehet, hogy éppen segítettek vagy választ kapott a saját kérdésükre, de azért regisztráltak, mert szerették volna igénybe venni a fórumot és ha valaki összesen 1 hozzászólást írt, viszont az megoldotta valakinek a problémáját, nem szép dolog törölni. Véleményem szerint a regisztráció után kb. 2 hónappal ha valakinek még nincs hozzászólása, akkor törölni kellene. Ez a jövőre vonatkozik és a regisztrációnál fel kellene tüntetni. Most pedig ahogy Csaba írta, egy nagytakarítás kellene végezni, vagyis a 0 hozzászólással rendelkezőket törölni. Ha a töröltek közül valaki úgy dönt, hogy ő szeretne hozzászólni valamihez, akkor a regisztrációnál már elfogadja és tudomásul veszi az új szabályokat.
Nem egészen telepítetted fel. Használd ezt a parancsot:
Code:sudo apt-get install mono mono-gmcs mono-gac mono-utils monodevelop monodoc-browser monodevelop-nunit monodevelop-versioncontrolMacskajancsi wrote:Yast – Biztonság – Tűzfal
Engedélyezett szolgáltatások – Szakértői (jobb oldalon alul)Az Engedélyezett beállításokig eljutottam, de onnan már nem kattintottam a szakértőire 🙂 Köszönöm, most már rendben megy minden!
Macskajancsi wrote:Azt hiszem, nem ugyanarról a dologról beszélünk.Tudom, hogy nem ugyanarról beszélünk 🙂 Én az rpm.pbone.net oldalon találtam rá erre. Viszont ez ugyanonna való, mint amit te írtál forrásként.
Code:tcp 0 0 81.x.x.x:17550 207.x.x.x:1863 ESTABLISHED 10609/wish
tcp 0 0 81.x.x.x:16628 207.x.x.x:1863 ESTABLISHED 10609/wish
tcp 0 0 81.x.x.x:26750 207.x.x.x:1863 ESTABLISHED 10609/wish
tcp 0 0 81.x.x.x:16670 208.x.x.x:80 ESTABLISHED 11031/firefox-binKicsit cenzúrázva a parancs kimenetele. A port számát tudom amit engedélyezni kellene (6891), ezt viszont sehol se látom…
-
SzerzőBejegyzés