Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:A guru-n ott van.
Igen, a gurus rpm-et telepítettem legelőször… a folytatást meg már láthatod. Packmanon néztem, de ott meg nem volt meg. Viszont tetszik ez az Autopackage-s dolog…
Most szerintem egy nagyon alap problémám van, de nem jövök rá hol kellene engedélyeznem SuSE 10.0-ban egy bizonyos portot az aMSN számára tűzfal mögött a fájlküldésekhez. Tudnátok segíteni?
A probléma megoldódott. A hiba az volt, hogy sérült(?) rpm-et telepítettem. Eltávolítottam az aMSN-t, majd egy teljesen más úton újratelepítettem és most működik! 🙂
dexter11 wrote:Nem tudom a desktoplinux.com honnan szedte mindezt de a Mandriva Flasht már karácsonyra is meg lehetett rendelniEzt sajnos nem tudom, ma RSS-ben jött a hír nekem és gondoltam beküldöm mert elég jó dolognak tartom ezt a Mandriva Flasht.
Szerk.:
dexter11 wrote:tudtommal nincs vagy legalábbis nem volt még rajta Metisse idáig.Az eredeti cikkben a Metisse-t ugyan nem említi, de a 3D asztalt igen.
http://www.mandriva.com/en/linux/2007/node_3481VectoR wrote:Az aMSN nem korszerűtlen program már kissé ?Hát ez érdekes… Eddig (illetve a hiba miatt még most is) Kopete-t használtam, de úgy hallottam hogy az aMSN hasonlít funkcióiban leginkább a wines MSN-hez. Kopete-vel meg vagyok elégedve, csak egy problémám van, hogy nem tudom vele fájlt küldeni csak fogadni. De ez most másik probléma, egyelőre az aMSN-es érdekel. 🙂 Egyébként egy jó skinnel már nem is néz ki olyan primitívnek 🙂
dexter wrote:Amióta Debiancsomagból van fenn, azóta minden rendben.SuSE 10.0-át használok, viszont nem forrásból hanem rpm-ből telepítettem. Azt nem tudod, hogy a Desktop Integration pluginnal lehet-e valamit kezdeni, hogy megoldódjon a hiba?
csaba wrote:Részletesen : http://support.packardbell.com/global/item/index.php?pn=P920400501&g=1400A részletek alatt ezt érted? 🙂
Operating System
Microsoft® Windows® XP Home Editionmajorlacko wrote:De azért komolyra fordítva a szót, nem is tudom igazán, hogy laptoppal felmehetsz-e az utastérbe, vagy egyáltalán a terminálba bejutsz-e. Egy mobillal is tudnak értő kezek csodákat művelni, hát még egy laptopba mi minden férhet bele?Igen, felviheted magaddal a gépre, sőt még használhatod is. Én is használtam, csak a le- és felszállásnál kell kikapcsolni és biztonságos helyre elhelyezni.
masterminds wrote:Aztán nagyot nézel, ha a laptopodat kihajítják veled együtt. ;D ;DSzerinted merne valaki feléd menni? 🙂
-
SzerzőBejegyzés