erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: aMSN TK hiba #2090252
    erdsiger
    Felhasználó
      Macskajancsi wrote:
      A guru-n ott van.

      Igen, a gurus rpm-et telepítettem legelőször… a folytatást meg már láthatod. Packmanon néztem, de ott meg nem volt meg. Viszont tetszik ez az Autopackage-s dolog…

      Hozzászólás: aMSN TK hiba #2090250
      erdsiger
      Felhasználó
        Mike65 wrote:
        milyen módon telepítetted?

        Autopackage segítségével. Töltsd le ezt a fájlt, majd kövesd végig az útmutatót itt.

        Hozzászólás: aMSN #2081857
        erdsiger
        Felhasználó

          Most szerintem egy nagyon alap problémám van, de nem jövök rá hol kellene engedélyeznem SuSE 10.0-ban egy bizonyos portot az aMSN számára tűzfal mögött a fájlküldésekhez. Tudnátok segíteni?

          Hozzászólás: aMSN TK hiba #2090248
          erdsiger
          Felhasználó

            A probléma megoldódott. A hiba az volt, hogy sérült(?) rpm-et telepítettem. Eltávolítottam az aMSN-t, majd egy teljesen más úton újratelepítettem és most működik! 🙂

            Hozzászólás: Mandriva Flash #2090885
            erdsiger
            Felhasználó
              dexter11 wrote:
              Nem tudom a desktoplinux.com honnan szedte mindezt de a Mandriva Flasht már karácsonyra is meg lehetett rendelni

              Ezt sajnos nem tudom, ma RSS-ben jött a hír nekem és gondoltam beküldöm mert elég jó dolognak tartom ezt a Mandriva Flasht.

              Szerk.:

              dexter11 wrote:
              tudtommal nincs vagy legalábbis nem volt még rajta Metisse idáig.

              Az eredeti cikkben a Metisse-t ugyan nem említi, de a 3D asztalt igen.
              http://www.mandriva.com/en/linux/2007/node_3481

              Hozzászólás: aMSN TK hiba #2090247
              erdsiger
              Felhasználó
                VectoR wrote:
                Az aMSN nem korszerűtlen program már kissé ?

                Hát ez érdekes… Eddig (illetve a hiba miatt még most is) Kopete-t használtam, de úgy hallottam hogy az aMSN hasonlít funkcióiban leginkább a wines MSN-hez. Kopete-vel meg vagyok elégedve, csak egy problémám van, hogy nem tudom vele fájlt küldeni csak fogadni. De ez most másik probléma, egyelőre az aMSN-es érdekel. 🙂 Egyébként egy jó skinnel már nem is néz ki olyan primitívnek 🙂

                Hozzászólás: aMSN TK hiba #2090245
                erdsiger
                Felhasználó
                  dexter wrote:
                  Amióta Debiancsomagból van fenn, azóta minden rendben.

                  SuSE 10.0-át használok, viszont nem forrásból hanem rpm-ből telepítettem. Azt nem tudod, hogy a Desktop Integration pluginnal lehet-e valamit kezdeni, hogy megoldódjon a hiba?

                  Hozzászólás: Eladó P4 3.06 Ghz Notebook #2089699
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    csaba wrote:
                    Részletesen : http://support.packardbell.com/global/item/index.php?pn=P920400501&g=1400

                    A részletek alatt ezt érted? 🙂

                    Operating System
                    Microsoft® Windows® XP Home Edition

                    Hozzászólás: vicc #1923513
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      majorlacko wrote:
                      De azért komolyra fordítva a szót, nem is tudom igazán, hogy laptoppal felmehetsz-e az utastérbe, vagy egyáltalán a terminálba bejutsz-e. Egy mobillal is tudnak értő kezek csodákat művelni, hát még egy laptopba mi minden férhet bele?

                      Igen, felviheted magaddal a gépre, sőt még használhatod is. Én is használtam, csak a le- és felszállásnál kell kikapcsolni és biztonságos helyre elhelyezni.

                      Hozzászólás: vicc #1923507
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        masterminds wrote:
                        Aztán nagyot nézel, ha a laptopodat kihajítják veled együtt. ;D ;D

                        Szerinted merne valaki feléd menni? 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 1,636