Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha rákeresel Googleval, rengeteg hóesést találsz JavaScriptben. Például itt van egy, ami nem használ képeket sem:
http://rainbow.arch.scriptmania.com/scripts/bg/snow_fall_1.htmlMacskajancsi wrote:A TinyPortal tudja a blogokat kezelni, jelenleg még nincs aktiválva.Nem olyan rég még aktiválva volt. Láttam Csaba már 2 blog bejegyzést is írt magának a tesztelés miatt és ha jól tudom mások számára is elérhető volt, csak valamiért eltűnt ez a szolgáltatás.
smica wrote:sokszor hiába írok egy mosolygó arcot, nem jelenik meg a helyén semmi.Melyikre gondolsz?















smica wrote:Ez a korábbi legfeljebb 16 -os volt. De szerintem még az se.Ha majd rendszeressé fognak válni a hasonló témájú képek, előbb-utóbb kelleni fog az 18-as 😀
MBence wrote:Egy kattintással (sima userként) el tudsz benne úgy rontani dolgokat, hogy reinstall.Sima userként azért nem olyan biztos. Alapértelmezésben a telepítés során létrehozott felhasználó adminisztrátori jogokkal rendelkezik. Na ekkor tényleg könnyedén elronthat bármit. De korlátozott jogokkal (sima user) azért már más a helyzet.
pH03N1X wrote:rendszeresen akkor ezt a post fajtát ha lehet18-as karikával 😀
NagyEsta wrote:Tudtok még ezen kívül valamit?Rámegy a havi fizetésem.
NagyEsta wrote:Megjegyzés: Ezt azért nem UNIX-szal írtam, mert az Egyetemen vagyok.Na persze… 😀
Nem olvastam végig, de ha jól látom erről szól ez a cikk, nézd meg:
http://www.sitepoint.com/article/highlight-source-code-phpkisbetu wrote:Nem ez a belekötés, hanem a múlt heti külön topik.Igen, arról beszélek én is. Nézd csak meg, ott a szmájl:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=210668#p210668kisbetu wrote:Nem teljesen mellékesen kiemeltem a ragot egy dőlt betűvel, hogy nektek kedvezzek.Reagáltam is rá.
kisbetu wrote:Azért tudtad tőlem idézni, mert én írtam.Miután elküldtem, észrevettem és javítottam is.
kisbetu wrote:(Mióta belekötöttetek a zikesigeragozásomba, azóta egyfolytában a Valahol Európában motoszkál bennem. Ha nem láttad, bocs.)Ha megnézed azt a „belekötést” ott egy smájlika. Te szoktad kijavítani a többieket, és én azt is csak viccnek szántam, amolyan „visszavágásnak”.
-
SzerzőBejegyzés














