Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:vizsla wrote:„Könyörgöm, akasszuk fel!”
Helyes! Akasztott macskát még úgysem láttam.� :rolleyes: ;D ;DNem szép látvány.
Frissen még elmegy, de ha kicsit megázik, akkor már elég gusztustalan.Viccnek vicc volt, de ezt az akasztásos dolgot már én is egy kicsit soknak tartom.
vizsla wrote:Átléptem a 8000-ret is.Gratulálok 😀
kisbetu wrote:Könyörgöm;D
Köszönöm! Nem tudom hogy mit néztem Google-n, de nekem csak hotmail-es találatok jöttek ki… 😀
Macskajancsi wrote:Már most is van. ;DHát igen, gondoljunk csak a te SuSE-dra… ;D ;D ;D
kisbetu wrote:pH03N1X wrote:Damn Small Linux? az milyen? 😮 pici linux, még ilyetÁtkozottul Kicsi Linuksz
Akkor olvasgassatok ebben a topikban egy kicsit. 😉
Macskajancsi wrote:Csak a 9.1 volt egy cd-s. ;DNeeem 😀 Ha jól emlékszem, a 8-as szériból is volt 1 CD-sem. Meg szerintem most is lehet választani a telepítésnél, hogy csak az első CD-t tegye fel, hiszen ha feltelepül az 1. CD, kiírja hogy alaptelepítés kész, újraindul és utána már csak egyéb csomagokat rak fel, de magához a rendszerhez nem nyúl.
Macskajancsi wrote:De ha ez 1db cd (nem dvd) akkor erős aggályaim vannak – egyáltalán, hogy működik-e.Én a 9.1-et telepítettem 1 CD-ről. Minden működik rajta, semmi gond vele. A különbség csak annyi, hogy nem pakol fel mindenből 4-et, hanem tényleg csak a legfontosabb (és legnépszerűbb) programokat.
uaz wrote:tényleg suset lehet tölteni szabadon? még nem néztem utána.Igen, mint ahogy a legtöbb Linux disztribúciót. (Isten hozott a Linux világában :))
http://www.novell.com/products/suselinux/downloads/suse_linux/instructions_eval.htmluaz wrote:6.4-est még screenshotban sem láttam milyen volt?KDE: [url url=http://old_www.lugos.si/arhiv/prispevki/mm0005/kde_1_1_2.gif]http://old_www.lugos.si/arhiv/prispevki/mm0005/kde_1_1_2.gif[/url]
GNOME: [url url=http://old_www.lugos.si/arhiv/prispevki/mm0005/gnome.gif]http://old_www.lugos.si/arhiv/prispevki/mm0005/gnome.gif[/url]
Telepítés: http://www.linux-user.de/ausgabe/2000/06/026-distributionen/suse_1.bmp.png
🙂
Én is kisbetuhöz hasonlóan végigvittem a SuSE szériát, kezdtem 8.2-vel, aztán kíváncsiságból feltettem a 7.3-at (érdekelt, hogy milyen egy régebbi verziója), aztán sorra jöttek 9.0, 9.1, 9.3, 10.1 és most 10.0. Pár hónapja ki akartam volna próbálni a Fedora 5-t, de még a telepítés kezdetéig se jutottam el, mert már ott adódtak hibát. Én meg vagyok elégedve a SuSE-vel.
-
SzerzőBejegyzés