erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1950280
    erdsiger
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      vizsla wrote:
      „Könyörgöm, akasszuk fel!”
      Helyes! Akasztott macskát még úgysem láttam.�  :rolleyes: ;D ;D

      Nem szép látvány.
      Frissen még elmegy, de ha kicsit megázik, akkor már elég gusztustalan.

      Viccnek vicc volt, de ezt az akasztásos dolgot már én is egy kicsit soknak tartom.

      Hozzászólás: Kocsma topik #1950273
      erdsiger
      Felhasználó
        vizsla wrote:
        Átléptem a 8000-ret is.

        Gratulálok  😀

        kisbetu wrote:
        Könyörgöm

        ;D

        Hozzászólás: @msn.com regisztrálás #2081115
        erdsiger
        Felhasználó

          Köszönöm! Nem tudom hogy mit néztem Google-n, de nekem csak hotmail-es találatok jöttek ki…  😀

          Hozzászólás: Ki hogyan látja a linux jövőjét? #2080736
          erdsiger
          Felhasználó
            Macskajancsi wrote:
            Már most is van.  ;D

            Hát igen, gondoljunk csak a te SuSE-dra…  ;D ;D ;D

            Hozzászólás: Ki milyen Linux-ot használ? #2081013
            erdsiger
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              pH03N1X wrote:
              Damn Small Linux? az milyen? 😮 pici linux, még ilyet

              Átkozottul Kicsi Linuksz

              Akkor olvasgassatok ebben a topikban egy kicsit.    😉

              Hozzászólás: Ki milyen Linux-ot használ? #2081001
              erdsiger
              Felhasználó
                Macskajancsi wrote:
                Csak a 9.1 volt egy cd-s.  ;D

                Neeem  😀 Ha jól emlékszem, a 8-as szériból is volt 1 CD-sem. Meg szerintem most is lehet választani a telepítésnél, hogy csak az első CD-t tegye fel, hiszen ha feltelepül az 1. CD, kiírja hogy alaptelepítés kész, újraindul és utána már csak egyéb csomagokat rak fel, de magához a rendszerhez nem nyúl.

                Hozzászólás: Ki milyen Linux-ot használ? #2080999
                erdsiger
                Felhasználó
                  Macskajancsi wrote:
                  De ha ez 1db cd (nem dvd) akkor erős aggályaim vannak – egyáltalán, hogy működik-e.

                  Én a 9.1-et telepítettem 1 CD-ről. Minden működik rajta, semmi gond vele. A különbség csak annyi, hogy nem pakol fel mindenből 4-et, hanem tényleg csak a legfontosabb (és legnépszerűbb) programokat.

                  Hozzászólás: Ki milyen Linux-ot használ? #2080927
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    uaz wrote:
                    tényleg suset lehet tölteni szabadon? még nem néztem utána.

                    Igen, mint ahogy a legtöbb Linux disztribúciót. (Isten hozott a Linux világában  :))
                    http://www.novell.com/products/suselinux/downloads/suse_linux/instructions_eval.html

                    Hozzászólás: Ki milyen Linux-ot használ? #2080920
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      uaz wrote:
                      6.4-est még screenshotban sem láttam milyen volt?

                      KDE: [url url=http://old_www.lugos.si/arhiv/prispevki/mm0005/kde_1_1_2.gif]http://old_www.lugos.si/arhiv/prispevki/mm0005/kde_1_1_2.gif[/url]
                      GNOME: [url url=http://old_www.lugos.si/arhiv/prispevki/mm0005/gnome.gif]http://old_www.lugos.si/arhiv/prispevki/mm0005/gnome.gif[/url]
                      Telepítés: http://www.linux-user.de/ausgabe/2000/06/026-distributionen/suse_1.bmp.png

                      🙂

                      Hozzászólás: Ki milyen Linux-ot használ? #2080915
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        Én is kisbetuhöz hasonlóan végigvittem a SuSE szériát, kezdtem 8.2-vel, aztán kíváncsiságból feltettem a 7.3-at (érdekelt, hogy milyen egy régebbi verziója), aztán sorra jöttek 9.0, 9.1, 9.3, 10.1 és most 10.0. Pár hónapja ki akartam volna próbálni a Fedora 5-t, de még a telepítés kezdetéig se jutottam el, mert már ott adódtak hibát. Én meg vagyok elégedve a SuSE-vel.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 1,636