Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez nagyon jó 😀 😀 😀
Macskajancsi wrote:http://en.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories#PackmanUgye nem ezt a linket próbáltad beírni telepítési forrásnak? Ezt az oldalt a böngészőben nyisd meg, és ott találod meg, hogy mit hogyan és hova kell írni.
andrei28 wrote:Ehh, megelőztek. :poketoungeb:Sajnálom, majd jövőre… 🙂
vizsla wrote:Nem hiszem, hogy ők olvasnák ezt a fórumot.Lehet hogy pont ők a linuxfórum következő nemzedéke, ezért vehetjük udvarias gesztusnak is 🙂
Béla wrote:vagyány mert „ilyen régóta nyomom”, annak ime itt a lehetőségVagy egy másik lehetőség, hogy megmutasd milyen régóta is foglalkozol te a Linxszal.
Mekkora mennyiségű fordítási anyagról lenne szó?
Köszönöm a felvilágosítást 🙂
Töltsd le ezt a fájlt.
Majd add ki ezt a parancsot abban a könyvtárban, ahova mentetted:
Code:tar -xvzf install_flash_player_7_linux.tar.gzLépj be a kicsomagolt könyvtárba és add ki ezt a parancsot:
Code:./flashplayer-installerMBence wrote:Az nem. Legalábbis Mo-n. Csak az illegális, ha feltöltesz. Tehát amikor letöltesz pl egy filmet, akkor nem te követed el a bűnt, hanem az, aki feltöltötte.Ne haragudjatok, off leszek, de ha már ebben a topikban kezdtük el, csak még egy kérdés. Az rendben van, hogy a letöltés nem bűncselekmény, de vontakozik ez a tárolásra is? Tehát amit letöltök az már az enyém? Mert valahol azt olvastam, hogy 24 órán belül törölni kell (de lehet hogy az másra vonatkozott.)
l_lorincz wrote:Kerestem de nem találtam a következőt. A főoldalon megjelenik az utolsó 12 hozzászólás. Viszont hogyan tudom kilistázni az utána következőket (13-tól)?Én felül a „Megválaszolatlan üzenetek megtekintése” linket szoktam használni. Ekkor megjelenik egy lista azokról a topikokról, amelyek az utolsó látogatásom óta változtak és így nem maradok le semmiről. Ha átolvastam őket, akkor pedig már tudom miről van szó, tehát elég a 12-es lista.
-
SzerzőBejegyzés