erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,141-1,150 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • erdsiger
    Felhasználó

      Ez nagyon jó  😀 😀 😀

      Hozzászólás: tar.gz #2080056
      erdsiger
      Felhasználó
        Macskajancsi wrote:
        http://en.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories#Packman

        Ugye nem ezt a linket próbáltad beírni telepítési forrásnak? Ezt az oldalt a böngészőben nyisd meg, és ott találod meg, hogy mit hogyan és hova kell írni.

        Hozzászólás: Boldog Születésnapot, Csaba!!! #2080511
        erdsiger
        Felhasználó
          andrei28 wrote:
          Ehh, megelőztek. :poketoungeb:

          Sajnálom, majd jövőre…  🙂

          Hozzászólás: Boldog Születésnapot, Csaba!!! #2080508
          erdsiger
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            Nem hiszem, hogy ők olvasnák ezt a fórumot.

            Lehet hogy pont ők a linuxfórum következő nemzedéke, ezért vehetjük udvarias gesztusnak is 🙂

            Hozzászólás: SuSE 7.2 Millenium Falcon: annak aki az ami #2080228
            erdsiger
            Felhasználó
              Béla wrote:
              vagyány mert „ilyen régóta nyomom”, annak ime itt a lehetőség

              Vagy egy másik lehetőség, hogy megmutasd milyen régóta is foglalkozol te a Linxszal.

              Hozzászólás: Segítőket keres(t)ünk, csatlakozz ! #2080068
              erdsiger
              Felhasználó

                Mekkora mennyiségű fordítási anyagról lenne szó?

                Hozzászólás: Linux és a DC++ #2022090
                erdsiger
                Felhasználó

                  Köszönöm a felvilágosítást 🙂

                  Hozzászólás: tar.gz #2080045
                  erdsiger
                  Felhasználó

                    Töltsd le ezt a fájlt.

                    Majd add ki ezt a parancsot abban a könyvtárban, ahova mentetted:

                    Code:
                    tar -xvzf install_flash_player_7_linux.tar.gz

                    Lépj be a kicsomagolt könyvtárba és add ki ezt a parancsot:

                    Code:
                    ./flashplayer-installer
                    Hozzászólás: Linux és a DC++ #2022088
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      MBence wrote:
                      Az nem. Legalábbis Mo-n. Csak az illegális, ha feltöltesz. Tehát amikor letöltesz pl egy filmet, akkor nem te követed el a bűnt, hanem az, aki feltöltötte.

                      Ne haragudjatok, off leszek, de ha már ebben a topikban kezdtük el, csak még egy kérdés. Az rendben van, hogy a letöltés nem bűncselekmény, de vontakozik ez a tárolásra is? Tehát amit letöltök az már az enyém? Mert valahol azt olvastam, hogy 24 órán belül törölni kell (de lehet hogy az másra vonatkozott.)

                      erdsiger
                      Felhasználó
                        l_lorincz wrote:
                        Kerestem de nem találtam a következőt. A főoldalon megjelenik az utolsó 12 hozzászólás. Viszont hogyan tudom kilistázni az utána következőket (13-tól)?

                        Én felül a „Megválaszolatlan üzenetek megtekintése” linket szoktam használni. Ekkor megjelenik egy lista azokról a topikokról, amelyek az utolsó látogatásom óta változtak és így nem maradok le semmiről. Ha átolvastam őket, akkor pedig már tudom miről van szó, tehát elég a 12-es lista.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,141-1,150 / 1,636