erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linuxot használnak a francia honatyák #2079807
    erdsiger
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      a képviselők munkájukat el tudják végezni nyílt forrású szoftverek használatával

      A munkájukat még a Minix is el tudja végezni… 🙂

      OFF: A Bush pedig iPod-ot használ (csak eszembe jutott)

      Hozzászólás: Gép idözitett bekapcsolása #2079722
      erdsiger
      Felhasználó
        zoltan22 wrote:
        bekapcsolni: esetleg halozaton at, ha tamogatja a halozati karya (valami kulonleges csomagokkal)

        Pár órája épp erről beszégettünk.

        Hozzászólás: Lemez-karbantartás #2079708
        erdsiger
        Felhasználó
          vizsla wrote:
          Teljesen fölösleges a du-val is megtud mindent (noha fölösleges mindent átvizsgálni…)

          A find paranccsal is megtalálja – előbb-utóbb…

          Hozzászólás: Screen capture #2074839
          erdsiger
          Felhasználó

            Szerintem még írd be pár helyre, úgy nagyobb lesz az esély, hogy választ kapsz a kérdésedre…

            Hozzászólás: Lemez-karbantartás #2079705
            erdsiger
            Felhasználó

              Fél órás keresés után megtaláltam amit kerestem (nem emlékeztem a nevére :)). Szóval ezzel tényleg megtudsz mindent.

              erdsiger
              Felhasználó

                OFF: Mi lett a Thunderbird-ös híreddel?

                Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007131
                erdsiger
                Felhasználó

                  Na deee….  🙂

                  erdsiger
                  Felhasználó

                    Vesztenivalónk nincs, megpróbálom egy másik szemszögből:

                    1. Fel kell telepíteni az ati .run kiterjesztésű drivert. (Ez gondolom megvan).
                    2. Parancssorba: aticonfig –initial
                    Majd válaszolgatsz a kérdéseire.
                    3. xorg.conf módosítása:

                    Code:
                    Section „Extensions”
                        Option „Composite” „Disable”
                    EndSection

                    4. A következő részben a screen1 helyett írj screen0-t, tehát:

                    Code:
                    Section „Screen”
                    Identifier „screen0”
                            …

                    5. Telepítsd a libstdc++5 csomagot.

                    Ja, és ne felejtsd el a gépet újraindítani. Ezek után jöhet az „fglrxinfo” és a „glxinfo | grep -i direct” parancs. (Én a helyedben elölről kezdeném a .run feltelepítésétől.)

                    Hozzászólás: Microsoft – Novell vita a szabadalmakon #2079157
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      lada2105 wrote:
                      Igen, ezt én is olvastam….

                      Nem tudod az angol változat címét? Sehol se találom ahol arról van szó, hogy nem csak a Novellel akar szövetkezni.

                      Hozzászólás: Google Earth #2079543
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        Köszi, megkaptam, csak az a problémám, hogy nem tudom lejátszani. Eddig próbálkoztam, de nem sikerült összehozni. Milyen kodeket használ?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 1,636