Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vizsla wrote:a képviselők munkájukat el tudják végezni nyílt forrású szoftverek használatával
A munkájukat még a Minix is el tudja végezni… 🙂
OFF: A Bush pedig iPod-ot használ (csak eszembe jutott)
zoltan22 wrote:bekapcsolni: esetleg halozaton at, ha tamogatja a halozati karya (valami kulonleges csomagokkal)Pár órája épp erről beszégettünk.
vizsla wrote:Teljesen fölösleges a du-val is megtud mindent (noha fölösleges mindent átvizsgálni…)A find paranccsal is megtalálja – előbb-utóbb…
Szerintem még írd be pár helyre, úgy nagyobb lesz az esély, hogy választ kapsz a kérdésedre…
Fél órás keresés után megtaláltam amit kerestem (nem emlékeztem a nevére :)). Szóval ezzel tényleg megtudsz mindent.
OFF: Mi lett a Thunderbird-ös híreddel?
Na deee…. 🙂
Vesztenivalónk nincs, megpróbálom egy másik szemszögből:
1. Fel kell telepíteni az ati .run kiterjesztésű drivert. (Ez gondolom megvan).
2. Parancssorba: aticonfig –initial
Majd válaszolgatsz a kérdéseire.
3. xorg.conf módosítása:Code:Section „Extensions”
Option „Composite” „Disable”
EndSection4. A következő részben a screen1 helyett írj screen0-t, tehát:
Code:Section „Screen”
Identifier „screen0”
…5. Telepítsd a libstdc++5 csomagot.
Ja, és ne felejtsd el a gépet újraindítani. Ezek után jöhet az „fglrxinfo” és a „glxinfo | grep -i direct” parancs. (Én a helyedben elölről kezdeném a .run feltelepítésétől.)
lada2105 wrote:Igen, ezt én is olvastam….Nem tudod az angol változat címét? Sehol se találom ahol arról van szó, hogy nem csak a Novellel akar szövetkezni.
Köszi, megkaptam, csak az a problémám, hogy nem tudom lejátszani. Eddig próbálkoztam, de nem sikerült összehozni. Milyen kodeket használ?
-
SzerzőBejegyzés