erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Google Earth #2079539
    erdsiger
    Felhasználó
      ats wrote:
      Már meg is néztem  a fly to -ba az utat, meg is csinálnám Neked, viszont
      szükségem lenne arra az infóra, hogy mivel vegyem fel, írd csak le 😉

      Köszönöm a segítséged! Hát, ebben én is megkérdezném a többieket, hogy milyen programot ajánlanak, mert én Windows alatt próbáltam (ugyanis a SuSE-m jobban eszi a memóriát, mint a Windows), így nem tudom, hogy Linux alatt melyik lenne a legjobb. Tényleg köszönöm!

      Hozzászólás: Google Earth #2079537
      erdsiger
      Felhasználó
        tothaa wrote:
        De ez kb ugyan azt tudja, mint a mps.google.com, nem?

        Ha jól érzem, a maps.google.com-ra gondolsz 🙂 Hasonló, csak kicsit sokkal jobb a 3D-s megoldása a Google Earth-nek. Google-n nem találtál róla semmit?

        Hozzászólás: GoogleOS #2078835
        erdsiger
        Felhasználó
          Macskajancsi wrote:
          Van egy korszakalkotó javaslatom:  🙂
          Hátha ez a téma esetleg többeket érdekel, nem kéne ezt egy új topikban folytatni?
          Ez itt OFF.
          (És ha valaki a linuxforum.hu-n keresgél a WOL-ról, eléggé meg fog döbbenni, hogy a GoogleOS topikban találja.  :poketoungeb:)

          És vizsla terrorista megnyilvánulásai nem offok ebben a témában?  :happy:

          Hozzászólás: GoogleOS #2078831
          erdsiger
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            Hát, ha nincs egy 5-6 éves 12 e forintos alaplapod, mely ezt támogatja, akkor sajnálom (-lak, meg ilyesmi) :)))

            Eltaláltad, 5 éves alaplapom van  🙂 Azért én maradok a jól bevált a kiszolgálómnál, de jó tudni, hogy létezik ez a Wake-on-Lan, épp most olvasok róla.

            Hozzászólás: GoogleOS #2078829
            erdsiger
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              Már megbocsássatok, de ezért találták ki a WOL-t!  :poketoungeb:

              Nem rossz, de ehhez nem kell külön chip az alaplapra?

              Hozzászólás: k3b megint #2079597
              erdsiger
              Felhasználó

                Milyen írod is van?

                Hozzászólás: GoogleOS #2078826
                erdsiger
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  Érdekes, én a saját gépemet külföldről is el tudom érni egy un. interneten keresztül :))))

                  És otthon ki kapcsolgatja ki-be? 🙂 Mert ha elutazok két hétre, csak az e-mail miatt nem fogom bekapcsolva hagyni.

                  Hozzászólás: k3b megint #2079594
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    sagit wrote:
                    Mi lehet a hiba?

                    Hiperaktív géped van 🙂

                    (Bocsi, ezt muszáj volt, nem offolok többet.)

                    Hozzászólás: GoogleOS #2078824
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      Nem kel ahhoz KŰLFŐLDI szerver… meg elég egy saját gép is, feltéve, ha a szolgáltató nem tilt le „minden” portot a b. windóz bizt. okokból.

                      Gyakran vagyok külföldön, így olyanra van szükségem ami bárhonnan elérhető, ezért nem jó a saját gép.

                      Hozzászólás: Google Earth #2079535
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        Ennyien ne tolongjatok  🙂 Tényleg senki?  :unsure:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 1,636