erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106869
    erdsiger
    Felhasználó
      balev wrote:
      Már maga a kérdés helytelenül van megfogalmazva. Melyik a legjobb?
      És? Kinek, milyen célra, stb.

      A legelső hozzászólásban szándékosan az ilyen kérdések miatt leírtam.

      Érdekelne a véleményetek arról, hogy melyik fájlrendszert tartjátok a legjobbnak egy egyszerű otthoni asztali számítógépre.

      És amint az idézett mondat tartalmazza, én csupán véleményt kérek, hogy az adott felhasználó szerint melyik a legjobb. Nem pedig szakmailag összehasonlítani a fájlrendszereket.

      Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106842
      erdsiger
      Felhasználó
        VectoR wrote:
        itt FS szakértők vannak akik el tudják dönteni, hogy melyik a legjobb ??
        A kérdés vagy így lenne a helyes: „Melyiket használod?” vagy „Melyiket ismered?”

        Nem, saját véleményre számítók. Az érdekel, hogy melyiket tartják a legjobbnak és ez nem ugyanaz azzal, hogy melyiket használják. Én pl. a SuSE-t tartom a legjobb disztribúciónak, viszont a régi gépem miatt Zenwalk-ot használok (kicsi és gyors).

        Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106843
        erdsiger
        Felhasználó
          VectoR wrote:
          itt FS szakértők vannak akik el tudják dönteni, hogy melyik a legjobb ??
          A kérdés vagy így lenne a helyes: „Melyiket használod?” vagy „Melyiket ismered?”

          Nem, saját véleményre számítók. Az érdekel, hogy melyiket tartják a legjobbnak és ez nem ugyanaz azzal, hogy melyiket használják. Én pl. a SuSE-t tartom a legjobb disztribúciónak, viszont a régi gépem miatt Zenwalk-ot használok (kicsi és gyors).

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106102
          erdsiger
          Felhasználó
            Baki wrote:
            Már a .tk-s domain is reklámos, ha elér egy bizonyos látogatószámot. Javítsatok ki ha tévednék.

            vasy05 wrote:
            És baki igazad van, a .tk -s domain is már teljesen reklámos lett:)

            Valóban 🙂 Ezesetben elnézést. Most utánanéztem, és ezt találtam az oldalukon:

            Don’t worry, the advertisement can be easily removed FOR FREE in most countries.

            Szóval ha ügyeskedünk, talán le lehet szedni 🙂 De most, hogy szereztél domain-t, így már semmiképp sem aktuális 🙂

            Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106103
            erdsiger
            Felhasználó
              Baki wrote:
              Már a .tk-s domain is reklámos, ha elér egy bizonyos látogatószámot. Javítsatok ki ha tévednék.

              vasy05 wrote:
              És baki igazad van, a .tk -s domain is már teljesen reklámos lett:)

              Valóban 🙂 Ezesetben elnézést. Most utánanéztem, és ezt találtam az oldalukon:

              Don’t worry, the advertisement can be easily removed FOR FREE in most countries.

              Szóval ha ügyeskedünk, talán le lehet szedni 🙂 De most, hogy szereztél domain-t, így már semmiképp sem aktuális 🙂

              Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106838
              erdsiger
              Felhasználó
                Kistukesz wrote:
                (A „BSD” fájlrendszer alatt az ufs ill. ufs2 -re gondolsz?)

                Ha ez nekem szólt, akkor tothaa-t kérdezd, ő javasolta: http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=235963#p235963

                Én egyiket sem használtam még 🙂 De ha gondolod szétvehetem a BSD-t ufs-re és ufs2-re.

                Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106839
                erdsiger
                Felhasználó
                  Kistukesz wrote:
                  (A „BSD” fájlrendszer alatt az ufs ill. ufs2 -re gondolsz?)

                  Ha ez nekem szólt, akkor tothaa-t kérdezd, ő javasolta: http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=235963#p235963

                  Én egyiket sem használtam még 🙂 De ha gondolod szétvehetem a BSD-t ufs-re és ufs2-re.

                  Hozzászólás: Felhívás, segítsetek…S.O.S #2106388
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    Dacr wrote:
                    Azt 2 perec alatt installálni lehet, újabb 2 perec konfig, s már megy is, csak a template-ekből kell válogatni, meg modulokból legózni grafikus admin felületen. Pofon egyszerű.

                    Ugyanez jellemző a Drupalra és a Joomlára is, meg a legtöbb mai CMS-re.

                    Hozzászólás: Felhívás, segítsetek…S.O.S #2106389
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      Dacr wrote:
                      Azt 2 perec alatt installálni lehet, újabb 2 perec konfig, s már megy is, csak a template-ekből kell válogatni, meg modulokból legózni grafikus admin felületen. Pofon egyszerű.

                      Ugyanez jellemző a Drupalra és a Joomlára is, meg a legtöbb mai CMS-re.

                      Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106834
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        Hozzáadtam az XFS-t és a BSD-t.

                      10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 1,636