Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
balev wrote:Már maga a kérdés helytelenül van megfogalmazva. Melyik a legjobb?
És? Kinek, milyen célra, stb.A legelső hozzászólásban szándékosan az ilyen kérdések miatt leírtam.
Érdekelne a véleményetek arról, hogy melyik fájlrendszert tartjátok a legjobbnak egy egyszerű otthoni asztali számítógépre.
És amint az idézett mondat tartalmazza, én csupán véleményt kérek, hogy az adott felhasználó szerint melyik a legjobb. Nem pedig szakmailag összehasonlítani a fájlrendszereket.
VectoR wrote:itt FS szakértők vannak akik el tudják dönteni, hogy melyik a legjobb ??
A kérdés vagy így lenne a helyes: „Melyiket használod?” vagy „Melyiket ismered?”Nem, saját véleményre számítók. Az érdekel, hogy melyiket tartják a legjobbnak és ez nem ugyanaz azzal, hogy melyiket használják. Én pl. a SuSE-t tartom a legjobb disztribúciónak, viszont a régi gépem miatt Zenwalk-ot használok (kicsi és gyors).
VectoR wrote:itt FS szakértők vannak akik el tudják dönteni, hogy melyik a legjobb ??
A kérdés vagy így lenne a helyes: „Melyiket használod?” vagy „Melyiket ismered?”Nem, saját véleményre számítók. Az érdekel, hogy melyiket tartják a legjobbnak és ez nem ugyanaz azzal, hogy melyiket használják. Én pl. a SuSE-t tartom a legjobb disztribúciónak, viszont a régi gépem miatt Zenwalk-ot használok (kicsi és gyors).
Baki wrote:Már a .tk-s domain is reklámos, ha elér egy bizonyos látogatószámot. Javítsatok ki ha tévednék.vasy05 wrote:És baki igazad van, a .tk -s domain is már teljesen reklámos lett:)Valóban 🙂 Ezesetben elnézést. Most utánanéztem, és ezt találtam az oldalukon:
Don’t worry, the advertisement can be easily removed FOR FREE in most countries.
Szóval ha ügyeskedünk, talán le lehet szedni 🙂 De most, hogy szereztél domain-t, így már semmiképp sem aktuális 🙂
Baki wrote:Már a .tk-s domain is reklámos, ha elér egy bizonyos látogatószámot. Javítsatok ki ha tévednék.vasy05 wrote:És baki igazad van, a .tk -s domain is már teljesen reklámos lett:)Valóban 🙂 Ezesetben elnézést. Most utánanéztem, és ezt találtam az oldalukon:
Don’t worry, the advertisement can be easily removed FOR FREE in most countries.
Szóval ha ügyeskedünk, talán le lehet szedni 🙂 De most, hogy szereztél domain-t, így már semmiképp sem aktuális 🙂
Kistukesz wrote:(A „BSD” fájlrendszer alatt az ufs ill. ufs2 -re gondolsz?)Ha ez nekem szólt, akkor tothaa-t kérdezd, ő javasolta: http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=235963#p235963
Én egyiket sem használtam még 🙂 De ha gondolod szétvehetem a BSD-t ufs-re és ufs2-re.
Kistukesz wrote:(A „BSD” fájlrendszer alatt az ufs ill. ufs2 -re gondolsz?)Ha ez nekem szólt, akkor tothaa-t kérdezd, ő javasolta: http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=235963#p235963
Én egyiket sem használtam még 🙂 De ha gondolod szétvehetem a BSD-t ufs-re és ufs2-re.
Dacr wrote:Azt 2 perec alatt installálni lehet, újabb 2 perec konfig, s már megy is, csak a template-ekből kell válogatni, meg modulokból legózni grafikus admin felületen. Pofon egyszerű.Ugyanez jellemző a Drupalra és a Joomlára is, meg a legtöbb mai CMS-re.
Dacr wrote:Azt 2 perec alatt installálni lehet, újabb 2 perec konfig, s már megy is, csak a template-ekből kell válogatni, meg modulokból legózni grafikus admin felületen. Pofon egyszerű.Ugyanez jellemző a Drupalra és a Joomlára is, meg a legtöbb mai CMS-re.
Hozzáadtam az XFS-t és a BSD-t.
-
SzerzőBejegyzés