Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hozzáadtam az XFS-t és a BSD-t.
vasy05 wrote:A szerveremen 30kb/s a feltöltés, semmit sem érnék vele.Ha ingyen akarod kihozni, akkor én a következőt ajánlom: extra.hu-n készítesz egy tárhelyet (2 GB ingyen + PHP, MySQL, E-mail fiók stb. minden amire szükséged van.) Domainként pedig egy árnyalattal jobb a .tk-s cím. Ez ingyen regisztrálható. Ha regisztrálsz egy .tk-s címet, akkor azt az etxrán be tudod állítani. De hangsúlyozom, ez tényleg csak egy fokkal lenne jobb, talán nem is érdemes belefogni. De majd a többiek úgyis véleményezik ezt 🙂
vasy05 wrote:A szerveremen 30kb/s a feltöltés, semmit sem érnék vele.Ha ingyen akarod kihozni, akkor én a következőt ajánlom: extra.hu-n készítesz egy tárhelyet (2 GB ingyen + PHP, MySQL, E-mail fiók stb. minden amire szükséged van.) Domainként pedig egy árnyalattal jobb a .tk-s cím. Ez ingyen regisztrálható. Ha regisztrálsz egy .tk-s címet, akkor azt az etxrán be tudod állítani. De hangsúlyozom, ez tényleg csak egy fokkal lenne jobb, talán nem is érdemes belefogni. De majd a többiek úgyis véleményezik ezt 🙂
vasy05: Megnéztem megint az oldalad… „Reklámzás….”, „Kattints ide aby to zmienić.” <- Még mindig nem javítottad ki, "ha minnél hamarabb készen lenne”, az oldal fele angol…
Ezek mellett:
vasy05 wrote:Viszont sokan mondjátok, hogy domain , olyat tudok csinálni, hogy pl. .tx.hu-s domaint, mert itt ketzyeg melettem a szerverem, de nem olyan gyors a feltöltésem, azért is tettem fel a cjb-re.:(Ha ott „ketzyeg” melletted a szerver, akkor a reklámmentes tárhely megoldva. Ezek mellett már 4000 Ft-ért tudsz domain-t vásárolni, ha azt szeretnéd, hogy az oldalad népszerű legyen.
vasy05: Megnéztem megint az oldalad… „Reklámzás….”, „Kattints ide aby to zmienić.” <- Még mindig nem javítottad ki, "ha minnél hamarabb készen lenne”, az oldal fele angol…
Ezek mellett:
vasy05 wrote:Viszont sokan mondjátok, hogy domain , olyat tudok csinálni, hogy pl. .tx.hu-s domaint, mert itt ketzyeg melettem a szerverem, de nem olyan gyors a feltöltésem, azért is tettem fel a cjb-re.:(Ha ott „ketzyeg” melletted a szerver, akkor a reklámmentes tárhely megoldva. Ezek mellett már 4000 Ft-ért tudsz domain-t vásárolni, ha azt szeretnéd, hogy az oldalad népszerű legyen.
ELaci wrote:Szerintem meg kell becsülni vasy05 tagtársunk akaraterejét, mivel a piszkálást ö bírta eddig a legtovább.Mi folyik itt? Ha kiállod a próbát, tagja lehetsz a fórumnak? 🙂
ELaci wrote:Szerintem meg kell becsülni vasy05 tagtársunk akaraterejét, mivel a piszkálást ö bírta eddig a legtovább.Mi folyik itt? Ha kiállod a próbát, tagja lehetsz a fórumnak? 🙂
uzsolt wrote:reiser4?
Szerintem olyan bődületes nagy különbséget nem fogsz látni, amíg nem valami extrém módon használod. Én azért egy reiserfs-re adtam egy pöttyöt.Mindenesetre hozzáadtam.
uzsolt wrote:reiser4?
Szerintem olyan bődületes nagy különbséget nem fogsz látni, amíg nem valami extrém módon használod. Én azért egy reiserfs-re adtam egy pöttyöt.Mindenesetre hozzáadtam.
MBence wrote:XFS, FAT32, NTFS 😀www.linuxforum.hu 🙂
-
SzerzőBejegyzés