erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106835
    erdsiger
    Felhasználó

      Hozzáadtam az XFS-t és a BSD-t.

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106046
      erdsiger
      Felhasználó
        vasy05 wrote:
        A szerveremen 30kb/s a feltöltés, semmit sem érnék vele.

        Ha ingyen akarod kihozni, akkor én a következőt ajánlom: extra.hu-n készítesz egy tárhelyet (2 GB ingyen + PHP, MySQL, E-mail fiók stb. minden amire szükséged van.) Domainként pedig egy árnyalattal jobb a .tk-s cím. Ez ingyen regisztrálható. Ha regisztrálsz egy .tk-s címet, akkor azt az etxrán be tudod állítani. De hangsúlyozom, ez tényleg csak egy fokkal lenne jobb, talán nem is érdemes belefogni. De majd a többiek úgyis véleményezik ezt 🙂

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106047
        erdsiger
        Felhasználó
          vasy05 wrote:
          A szerveremen 30kb/s a feltöltés, semmit sem érnék vele.

          Ha ingyen akarod kihozni, akkor én a következőt ajánlom: extra.hu-n készítesz egy tárhelyet (2 GB ingyen + PHP, MySQL, E-mail fiók stb. minden amire szükséged van.) Domainként pedig egy árnyalattal jobb a .tk-s cím. Ez ingyen regisztrálható. Ha regisztrálsz egy .tk-s címet, akkor azt az etxrán be tudod állítani. De hangsúlyozom, ez tényleg csak egy fokkal lenne jobb, talán nem is érdemes belefogni. De majd a többiek úgyis véleményezik ezt 🙂

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106034
          erdsiger
          Felhasználó

            vasy05: Megnéztem megint az oldalad… „Reklámzás….”, „Kattints ide aby to zmienić.” <- Még mindig nem javítottad ki, "ha minnél hamarabb készen lenne”, az oldal fele angol…

            Ezek mellett:

            vasy05 wrote:
            Viszont sokan mondjátok, hogy domain , olyat tudok csinálni, hogy pl. .tx.hu-s domaint, mert itt ketzyeg melettem a szerverem, de nem olyan gyors a feltöltésem, azért is tettem fel a cjb-re.:(

            Ha ott „ketzyeg” melletted a szerver, akkor a reklámmentes tárhely megoldva. Ezek mellett már 4000 Ft-ért tudsz domain-t vásárolni, ha azt szeretnéd, hogy az oldalad népszerű legyen.

            Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106035
            erdsiger
            Felhasználó

              vasy05: Megnéztem megint az oldalad… „Reklámzás….”, „Kattints ide aby to zmienić.” <- Még mindig nem javítottad ki, "ha minnél hamarabb készen lenne”, az oldal fele angol…

              Ezek mellett:

              vasy05 wrote:
              Viszont sokan mondjátok, hogy domain , olyat tudok csinálni, hogy pl. .tx.hu-s domaint, mert itt ketzyeg melettem a szerverem, de nem olyan gyors a feltöltésem, azért is tettem fel a cjb-re.:(

              Ha ott „ketzyeg” melletted a szerver, akkor a reklámmentes tárhely megoldva. Ezek mellett már 4000 Ft-ért tudsz domain-t vásárolni, ha azt szeretnéd, hogy az oldalad népszerű legyen.

              Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106028
              erdsiger
              Felhasználó
                ELaci wrote:
                Szerintem meg kell becsülni vasy05 tagtársunk akaraterejét, mivel a piszkálást ö bírta eddig a legtovább.

                Mi folyik itt? Ha kiállod a próbát, tagja lehetsz a fórumnak? 🙂

                Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106029
                erdsiger
                Felhasználó
                  ELaci wrote:
                  Szerintem meg kell becsülni vasy05 tagtársunk akaraterejét, mivel a piszkálást ö bírta eddig a legtovább.

                  Mi folyik itt? Ha kiállod a próbát, tagja lehetsz a fórumnak? 🙂

                  Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106812
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    uzsolt wrote:
                    reiser4?
                    Szerintem olyan bődületes nagy különbséget nem fogsz látni, amíg nem valami extrém módon használod. Én azért egy reiserfs-re adtam egy pöttyöt.

                    Mindenesetre hozzáadtam.

                    Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106813
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      reiser4?
                      Szerintem olyan bődületes nagy különbséget nem fogsz látni, amíg nem valami extrém módon használod. Én azért egy reiserfs-re adtam egy pöttyöt.

                      Mindenesetre hozzáadtam.

                      Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106806
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        MBence wrote:
                        XFS, FAT32, NTFS 😀

                        www.linuxforum.hu 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 1,636