erdsiger Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 1,636 ← 1 2 3 … 88 89 90 … 162 163 164 → Szerző Bejegyzés 2007-05-07-18:04 Hozzászólás: Fájlrendszerek #2106807 erdsigerFelhasználó MBence wrote: XFS, FAT32, NTFS 😀 www.linuxforum.hu 🙂 2007-05-07-15:58 Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105970 erdsigerFelhasználó vasy05 wrote: több emberekben Hát még mindig nem az igazi… 2007-05-07-15:58 Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105971 erdsigerFelhasználó vasy05 wrote: több emberekben Hát még mindig nem az igazi… 2007-05-07-15:47 Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105966 erdsigerFelhasználó vasy05 wrote: egy emberekben ??? 2007-05-07-15:47 Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105967 erdsigerFelhasználó vasy05 wrote: egy emberekben ??? 2007-05-06-17:09 Hozzászólás: P-II laptopra milyen Linuxot? #2105800 erdsigerFelhasználó Én is az Xfce-t javaslom. Most is azt használom és tényleg nagyon gyors. 2007-05-06-17:09 Hozzászólás: P-II laptopra milyen Linuxot? #2105801 erdsigerFelhasználó Én is az Xfce-t javaslom. Most is azt használom és tényleg nagyon gyors. 2007-05-06-15:36 Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105854 erdsigerFelhasználó VectoR wrote: 6 hónap múlva szólj, hogy adjak reklámmentes tárhelyet, domént meg ami kell még… Meg egy 5 éves bP szerverbérletet 🙂 2007-05-06-15:36 Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105855 erdsigerFelhasználó VectoR wrote: 6 hónap múlva szólj, hogy adjak reklámmentes tárhelyet, domént meg ami kell még… Meg egy 5 éves bP szerverbérletet 🙂 2007-05-06-14:37 Hozzászólás: P-II laptopra milyen Linuxot? #2105788 erdsigerFelhasználó Ilyen gépen ugyan lehet Linuxot futtatni, de az alkalmazások, amiket felsoroltál… Az OpenOffice az én 800 MHz-es gépemen nagyon lassú. Szerintem a DSL-t próbáld meg. Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 1,636 ← 1 2 3 … 88 89 90 … 162 163 164 →