Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mejik az általános?
az alternative installation bekezdés után, letöltöd aztán próbáld ki
nem is akarok csicsát, csak sok a meló, meg nincs kedv
nekem az fw -n van helyem, akár oda is lehetne dobni, csak a regisztrációt kell megoldani, pár nap, aztán lehet nyomni fel és le 😆 😆
AC97 Hang Probléma SuSe linux 9.1 alat nagyon fontos lene
ennél azért több kell, mi a gond, nem szól?
modprobe snd-via82xxalsamixerben feltolod a hangokat
talán a gftp ment, ezenkívül semmi, csak ami a rendszernek kell
a kernel org -ról szedtem le azt ami a fõoldalon van, az egész forrást.
valami brutálisan lassúforgassam újból?
kérdésem: normális az, hogy fat32-rõl másolok ext3-ra és közben elkezd szaggatni a zene?
másolási sebesség 1-3 mega közt
2.6.7 kernel uhu alattmost hogy elnézem, van itt kb 15mb-nyi pdf-em… mondjuk nem néztem bele, de ha valakit érdekel…
Pl. engem érdekel! Milyen témában? (jó, persze, programozás, de melyik nyelv?) IRC-en megbeszélhetnénk…
kl223
ez nekem is jó lenne, de nekem is van ám cuccom, ha valakinek kell 😆 😆 😆
nemsoká csinálok egy listát belõle
ebbe sajnos nem tudok komolyabban beleszólni két dolog miatt:
1, nem foglalkozom velük, elegem van abból, hogy nulla minõségû emberek mondják meg az észt, arról nem s beszélve, hogy az elõzõ ciklus, bizony erõsen bement a privátszférába, röviden: a jó anyját mindegyiknek
2, skkal fontosabb dolgaim is vannak, minthogy az 1pontban említettekkel foglalkozzak…
ma reggel láttam ahogyan néhány ember szinte itta a sajtóklub c. mûsor szavait. nincs gondolkodás, csak beültetett gondolatok. az aki meg gondolkodik azok, el vannak nyomva. szinte mindig úgy érzem, hogy hazánkban az egyik legnagyobb bûn ha gondolkodsz és valami értelmes dolgot találsz ki.
emlékszem, hogy választásokkor az akkori anyósjelölt szinte vérre menõ csatát vívott velem, hogy miért nem jó az adócsökkentés, mert akkor mibõl fog kapni családi pótlékot, meg egyébb szoc vívmányokat. szerintem mind a mai napig nem értette meg, hogy az állam a legrosszabbul döntõ szervezet, ha költséghatékonyságról van szó.
sajnos elkövettem azt a hibát is, hogy 94-98 közti államadóssággyarapodást is megmutattam neki vagy egy figyelõ vagy pedig egy hvg cikkbõl. mindannyian tudjuk, hogy mindkettõ újság azért minõséget képvisel: gondolom sejted: nemfogta a lényeget.
na ezért nem foglalkozom a politikával, mert barm,okat csinál az emberekbõl, nem pedig gondolkodó lényeket.legyen szó jobb vagy baloldalról
diákhitel. nekem csak ezzel megy. most kezdek annyit tudni, hogy elmehetek webfejlesztõnek, amiben több pénz van, mint a jelenlegiben…
szerintem linuxozzunk, az hasznosabb
nem , sajnos, még nem
kommunikáció és informatikus könyvtár szak
a töri a következõ lesz, sajnos a JATE áldásos hatásai (klub, buli, szegedi lányok) ide Pestiába nem jutnak el 😥 😥 😥
csak, hogy dícséretet kapjon az elõzõ kabinet: ha nem csinálnak diákhitelt, akkor én sem járhatnék ide
na megkaptam a bölcsességet 😆 😆 😆 😆
semmi gond a módszerrel, csak a poén kedvéért volt 😆 😆 😆
vizsla a módszert, könyörgöm… a módszert modd el nekem 😆 😆 😆 😆
-
SzerzőBejegyzés