gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • gUHU
    Felhasználó

      mejik az általános?

      az alternative installation bekezdés után, letöltöd aztán próbáld ki

      Hozzászólás: Personal Home Page System #1962454
      gUHU
      Felhasználó

        nem is akarok csicsát, csak sok a meló, meg nincs kedv

        nekem az fw -n van helyem, akár oda is lehetne dobni, csak a regisztrációt kell megoldani, pár nap, aztán lehet nyomni fel és le 😆 😆

        gUHU
        Felhasználó

          AC97 Hang Probléma SuSe linux 9.1 alat nagyon fontos lene

          ennél azért több kell, mi a gond, nem szól?
          modprobe snd-via82xx

          alsamixerben feltolod a hangokat

          Hozzászólás: dokumentacio: a linux kernel felkonfiguralasa #1936100
          gUHU
          Felhasználó

            talán a gftp ment, ezenkívül semmi, csak ami a rendszernek kell

            a kernel org -ról szedtem le azt ami a fõoldalon van, az egész forrást.
            valami brutálisan lassú

            forgassam újból?

            Hozzászólás: dokumentacio: a linux kernel felkonfiguralasa #1936098
            gUHU
            Felhasználó

              kérdésem: normális az, hogy fat32-rõl másolok ext3-ra és közben elkezd szaggatni a zene?
              másolási sebesség 1-3 mega közt
              2.6.7 kernel uhu alatt

              Hozzászólás: Personal Home Page System #1962451
              gUHU
              Felhasználó

                most hogy elnézem, van itt kb 15mb-nyi pdf-em… mondjuk nem néztem bele, de ha valakit érdekel…

                Pl. engem érdekel! Milyen témában? (jó, persze, programozás, de melyik nyelv?) IRC-en megbeszélhetnénk…

                kl223

                ez nekem is jó lenne, de nekem is van ám cuccom, ha valakinek kell 😆 😆 😆

                nemsoká csinálok egy listát belõle

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947720
                gUHU
                Felhasználó

                  ebbe sajnos nem tudok komolyabban beleszólni két dolog miatt:

                  1, nem foglalkozom velük, elegem van abból, hogy nulla minõségû emberek mondják meg az észt, arról nem s beszélve, hogy az elõzõ ciklus, bizony erõsen bement a privátszférába, röviden: a jó anyját mindegyiknek

                  2, skkal fontosabb dolgaim is vannak, minthogy az 1pontban említettekkel foglalkozzak…

                  ma reggel láttam ahogyan néhány ember szinte itta a sajtóklub c. mûsor szavait. nincs gondolkodás, csak beültetett gondolatok. az aki meg gondolkodik azok, el vannak nyomva. szinte mindig úgy érzem, hogy hazánkban az egyik legnagyobb bûn ha gondolkodsz és valami értelmes dolgot találsz ki.

                  emlékszem, hogy választásokkor az akkori anyósjelölt szinte vérre menõ csatát vívott velem, hogy miért nem jó az adócsökkentés, mert akkor mibõl fog kapni családi pótlékot, meg egyébb szoc vívmányokat. szerintem mind a mai napig nem értette meg, hogy az állam a legrosszabbul döntõ szervezet, ha költséghatékonyságról van szó.

                  sajnos elkövettem azt a hibát is, hogy 94-98 közti államadóssággyarapodást is megmutattam neki vagy egy figyelõ vagy pedig egy hvg cikkbõl. mindannyian tudjuk, hogy mindkettõ újság azért minõséget képvisel: gondolom sejted: nemfogta a lényeget.

                  na ezért nem foglalkozom a politikával, mert barm,okat csinál az emberekbõl, nem pedig gondolkodó lényeket.legyen szó jobb vagy baloldalról

                  diákhitel. nekem csak ezzel megy. most kezdek annyit tudni, hogy elmehetek webfejlesztõnek, amiben több pénz van, mint a jelenlegiben…

                  szerintem linuxozzunk, az hasznosabb

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947718
                  gUHU
                  Felhasználó

                    nem , sajnos, még nem

                    kommunikáció és informatikus könyvtár szak

                    a töri a következõ lesz, sajnos a JATE áldásos hatásai (klub, buli, szegedi lányok) ide Pestiába nem jutnak el 😥 😥 😥

                    csak, hogy dícséretet kapjon az elõzõ kabinet: ha nem csinálnak diákhitelt, akkor én sem járhatnék ide

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947716
                    gUHU
                    Felhasználó

                      na megkaptam a bölcsességet 😆 😆 😆 😆

                      semmi gond a módszerrel, csak a poén kedvéért volt 😆 😆 😆

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947713
                      gUHU
                      Felhasználó

                        vizsla a módszert, könyörgöm… a módszert modd el nekem 😆 😆 😆 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 1,782