Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nemrég invesztáltam könyvbe:
mysql+apache+php használata kb 4000 ft, lehet olcsóbb a kiskapuban, de ez a könyv arra jó, hogy szépen megmutatja az összefüggéseket…
amúgy weblabor php-lista, de itt kemények az emberek
én is hasonlón dolgozom
xcut kéne email címet cserélnünk, hogy tudjunk tapasztalatot cserélni, szerintem
[email protected]és abba belegondoltál, hogy akkor mennyivel kevesebbet tudtál és mennyivel kevesebb tapasztalatod volt?
Igen így van, de néha már olyan érzésem van hogy többet felejtek mint tanulok. 😀
ELaci
alényeg, tudd, hogy hol találod
én még csak 25 vagyok , de itthon már csinálom a tudásbázist, hogy megelõzzem a bajt 8) 8) 8) 😆 😆 😆 😆
bár a felejtés néha nem rossz, fõleg ma 😆 😆 😆 😳 😳 😳
Azt hittem én vagyok a legidõsebb a 48 -ammal, de úgy látom van akinek már 5 X-e is van.
szerintem a JATE-BTK eléggé állami intézmény, illetve állami levelezõre vettek fel, csak ezért pörög az agyam, de ez nem lényeges…
de ami lényeges!!!!!!
gyerekek szarvason voltam a hétvégén,
kenumaratonban voltunk support team, csónakátemelés meg ilyesmi, természetesen a szép lányolnak is segítettünk,baromi sok sört ittunk, ennek volt következménye is 😳 😳
ajajajajajajajajajajajajajajajjajajajajajajjajajajajajajde jóbarátunk apuka lett, BENEDEKnek hívják a tököst és 2800 gramm
még mindig szédelgek 😆 😆 😆 😆 😆
Guhu tutira lemradtam valamirõl de neked az x11-fonts-nisc miért kell a cursosrhoz??
na ezt én sem tudom, de telepítéskor (csomi) kiírja, hogy ez a minimum, hogy indukjon a graf felület ami viszont gyönyörû
ezt vehetjük haladásnak? 😆 😆 😆 😆
Ha a reboot idejét szeretnéd ciklusban tesztelni, akkor mindenképpen.
😆 😆 😆 😆
sikerült megoldanom, az automount hiányzott neki, de ez nem biztos
ellenben a grafikus felület betöltésénél kicsit lassu a masina, nem tudom miért, de boncolgatok még egy kicsit.
van morrisson max hangerõn, most ez amegoldás, meg egy kis kernelforgatás 😆 😆 😆 😆 😆 8) 8) 8) 8) 8) 8)
siekrült egy olyan kernelt csinálnom ami kiírja, hogy nem tud megnyitni valamilyen terminált és rebootol?
ezt vehetjük haladásnak? 😆 😆 😆 😆szóval befejezem az egyetemet aztán megyek ebbõl a fekáliából el valahova, ahol megbecsülik azt aki vagyok és amit tudok
Jó neked.
De én a két gyerekkel már hova menjek?na azért nem ennyire szar a helyzet itt sem, csak néha nagyon kifakad belõlem minden,m ert a mostani helyemen, minden jó képességemet el kell nyomni, mert ha kilógsz a sórból bizony nagyon fejbedurrantanak
megmondom a frankót, fingom sincs mit lehetne csinálni…
de a legnagyobb poén:
exminiszterelnökünk mondotta, hogy az elsõ diploma mmindenkinek ingyenes:
kérdem én, akkor minek fizetek 5 év alatt 1.750.000 ft-ot?, engem ne szopassanak legyenek kedvesekna én abbahagyom mert az élettõl is elmegy a kedvem
jedite, igazad van.
nekem is elpörög az agyam azon ami ebben az országban megy.
atok a marhák ott benn a parlamentben csak verik egész nap, meg csak arra figyelnek, hogy a hatalmuk megmaradjon. lásd a mostani kormánypártot, a nagyobbikat.az elõzõ kormány mûködése alatt világosodtam meg alap közgázból és szinte szétrepedt az agyam azon amit csináltak. osztogattak mindenkinek akinek csak lehetett, nekem a fizetésembõl pedig nagy szeleteket szépen lecsapoltak. pedig én jobban tudom, hogy mire akarom költeni a pénzemet és ezt ne az állam mondja meg nekem. állami cégnél dolgozom és két dolgot megtanultam ott
1, a legnagyobb pazarlás ott megy
2, eu-ban sem csinálnak többet, mint nálunk, csak amíg nekem cirka 300 euro a fizetésem addig ugyanezen német kollegámnak 2300, na jó de ne legyünk telhetetlenek: portugálnak pedig 1000 euro körül van.
de ezen nem idegeskedem, csak azon, hogy ezek a marhák velünk nem foglalkoznak (most alaklmazottként beszélek, nem pedig linux-fan -ként), pedig miattunk végzáradékot kaphatunk, akkor pedig min 5-8 évre, csáó schengen és euró
😈 😈 😈 😈 😈 😈szóval befejezem az egyetemet aztán megyek ebbõl a fekáliából el valahova, ahol megbecsülik azt aki vagyok és amit tudok
-
SzerzőBejegyzés