gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Personal Home Page System #1962443
    gUHU
    Felhasználó

      nemrég invesztáltam könyvbe:

      mysql+apache+php használata kb 4000 ft, lehet olcsóbb a kiskapuban, de ez a könyv arra jó, hogy szépen megmutatja az összefüggéseket…

      amúgy weblabor php-lista, de itt kemények az emberek

      én is hasonlón dolgozom

      xcut kéne email címet cserélnünk, hogy tudjunk tapasztalatot cserélni, szerintem
      [email protected]

      Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961933
      gUHU
      Felhasználó

        és abba belegondoltál, hogy akkor mennyivel kevesebbet tudtál és mennyivel kevesebb tapasztalatod volt? 

        Igen így van, de néha már olyan érzésem van hogy többet felejtek mint tanulok. 😀

        ELaci

        alényeg, tudd, hogy hol találod

        én még csak 25 vagyok , de itthon már csinálom a tudásbázist, hogy megelõzzem a bajt 8) 8) 8) 😆 😆 😆 😆

        bár a felejtés néha nem rossz, fõleg ma 😆 😆 😆 😳 😳 😳

        Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961931
        gUHU
        Felhasználó

          Azt hittem én vagyok a legidõsebb a 48 -ammal, de úgy látom van akinek már 5 X-e is van.

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947711
          gUHU
          Felhasználó

            szerintem a JATE-BTK eléggé állami intézmény, illetve állami levelezõre vettek fel, csak ezért pörög az agyam, de ez nem lényeges…

            de ami lényeges!!!!!!

            gyerekek szarvason voltam a hétvégén,
            kenumaratonban voltunk support team, csónakátemelés meg ilyesmi, természetesen a szép lányolnak is segítettünk,

            baromi sok sört ittunk, ennek volt következménye is 😳 😳
            ajajajajajajajajajajajajajajajjajajajajajajjajajajajajaj

            de jóbarátunk apuka lett, BENEDEKnek hívják a tököst és 2800 gramm

            még mindig szédelgek 😆 😆 😆 😆 😆

            Hozzászólás: cursor theme gond a 10 alatt #1961801
            gUHU
            Felhasználó

              Guhu tutira lemradtam valamirõl de neked az x11-fonts-nisc miért kell a cursosrhoz??

              na ezt én sem tudom, de telepítéskor (csomi) kiírja, hogy ez a minimum, hogy indukjon a graf felület ami viszont gyönyörû

              Hozzászólás: dokumentacio: a linux kernel felkonfiguralasa #1936094
              gUHU
              Felhasználó

                ezt vehetjük haladásnak? 😆  😆  😆  😆

                Ha a reboot idejét szeretnéd ciklusban tesztelni, akkor mindenképpen.

                😆 😆 😆 😆

                sikerült megoldanom, az automount hiányzott neki, de ez nem biztos

                ellenben a grafikus felület betöltésénél kicsit lassu a masina, nem tudom miért, de boncolgatok még egy kicsit.

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947709
                gUHU
                Felhasználó

                  van morrisson max hangerõn, most ez amegoldás, meg egy kis kernelforgatás 😆 😆 😆 😆 😆 8) 8) 8) 8) 8) 8)

                  Hozzászólás: dokumentacio: a linux kernel felkonfiguralasa #1936092
                  gUHU
                  Felhasználó

                    siekrült egy olyan kernelt csinálnom ami kiírja, hogy nem tud megnyitni valamilyen terminált és rebootol?
                    ezt vehetjük haladásnak? 😆 😆 😆 😆

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947708
                    gUHU
                    Felhasználó

                      szóval befejezem az egyetemet aztán megyek ebbõl a fekáliából el valahova, ahol megbecsülik azt aki vagyok és amit tudok

                      Jó neked.
                      De én a két gyerekkel már hova menjek?

                      na azért nem ennyire szar a helyzet itt sem, csak néha nagyon kifakad belõlem minden,m ert a mostani helyemen, minden jó képességemet el kell nyomni, mert ha kilógsz a sórból bizony nagyon fejbedurrantanak

                      megmondom a frankót, fingom sincs mit lehetne csinálni…

                      de a legnagyobb poén:
                      exminiszterelnökünk mondotta, hogy az elsõ diploma mmindenkinek ingyenes:
                      kérdem én, akkor minek fizetek 5 év alatt 1.750.000 ft-ot?, engem ne szopassanak legyenek kedvesek

                      na én abbahagyom mert az élettõl is elmegy a kedvem

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947704
                      gUHU
                      Felhasználó

                        jedite, igazad van.
                        nekem is elpörög az agyam azon ami ebben az országban megy.
                        atok a marhák ott benn a parlamentben csak verik egész nap, meg csak arra figyelnek, hogy a hatalmuk megmaradjon. lásd a mostani kormánypártot, a nagyobbikat.

                        az elõzõ kormány mûködése alatt világosodtam meg alap közgázból és szinte szétrepedt az agyam azon amit csináltak. osztogattak mindenkinek akinek csak lehetett, nekem a fizetésembõl pedig nagy szeleteket szépen lecsapoltak. pedig én jobban tudom, hogy mire akarom költeni a pénzemet és ezt ne az állam mondja meg nekem. állami cégnél dolgozom és két dolgot megtanultam ott
                        1, a legnagyobb pazarlás ott megy
                        2, eu-ban sem csinálnak többet, mint nálunk, csak amíg nekem cirka 300 euro a fizetésem addig ugyanezen német kollegámnak 2300, na jó de ne legyünk telhetetlenek: portugálnak pedig 1000 euro körül van.
                        de ezen nem idegeskedem, csak azon, hogy ezek a marhák velünk nem foglalkoznak (most alaklmazottként beszélek, nem pedig linux-fan -ként), pedig miattunk végzáradékot kaphatunk, akkor pedig min 5-8 évre, csáó schengen és euró
                        😈 😈 😈 😈 😈 😈

                        szóval befejezem az egyetemet aztán megyek ebbõl a fekáliából el valahova, ahol megbecsülik azt aki vagyok és amit tudok

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 1,782