gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: doom3: megalol #1959212
    gUHU
    Felhasználó

      igen megjelent, amennyiben van 10 perced olvasd végig ezt a hup-os topikot:
      http://www.hup.hu/modules.php?name=Forums&…=asc&highlight=

      köszi!!
      nem szeretem a doom típusú játékokat, csak most megláttam és mi a fene?!?!?!?

      Hozzászólás: doom3: megalol #1959210
      gUHU
      Felhasználó

        warezen fenn van a doom3-reloaded ez lehet? megjelent? vagy mi?

        Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961738
        gUHU
        Felhasználó

          na rácuppantam erre a heag ig témára és ez az eredmény:

          http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1058970507
          http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=10796
          http://www.sg.hu/printer.php?cid=16584
          ez a képek miatt szép

          hát ennyi, meg kell még kérdezni a gamer haverokat is, de jelezni fogom mi a dörgés

          Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961737
          gUHU
          Felhasználó

            én se…
            csak kijelentettem, hogy ha lesz akkor mi az elvárásom felé, egyébként semmit sem tudok, csak annyit, hogy a vietkongba belebuktáztak egy kicsit a fiúk

            remélem azért a haeg2 lesz, de semmit sem tudok, ez komoly, de utánanézek

            Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961735
            gUHU
            Felhasználó

              az igazság, hogy azonnal végignyomtam amikor kijött, aztán párhónapja jött megint az érzés, hogy csak kéne…, de pár pálya után a korlátozásoktól tele lett a hócipõm

              azóta nagy kedvencem a port royale, de ez meg xp alatt kifagy így ez sem

              ha a haeg2 is olyan béna lesz, akkor nem érdekel,
              legyen a játékban annyi szabadság, mint az ig2-ben, minimum

              Hozzászólás: WEB kérdések #1961779
              gUHU
              Felhasználó

                nem írtam át, észrevettem idõközben, javítom is kifelé

                Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955194
                gUHU
                Felhasználó

                  na oké bénáztam 😳 😳 😳

                  egérrel volt a gond, de most a default cursor témát nem tudja megnyitni és ezért nem indul a server, na ezzel mit lehet kezdeni?
                  telepítéskor vaolt hibás csomi az egyik valami sgml a másik meg valami font votl, valaki valami okosságot?
                  vagy kezdjem elölrõl az egészet?

                  Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961733
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Nem a ledorongolás de a Haegemonia olyan mint a HOMEWORLD 👿  👿  👿  

                    (Kár hogy kierõltették ezt a HOMEWORLD II. én adtam volna neki még egy évet meg pár kötet Stanislaw Lem -et)

                    Különben meg a HOMEWORLD alapozta meg az ûrstratégia játékokat ez az alfa és az omega (szerintem de én kicsit el vagyok fogódva)

                    és milyen a grafikája? a haegemonia grafikájával meg voltam elégedve… gondolom, akkor a homeworld valamivel gyengébb…

                    van hozzá magyarítás?
                    ha már végigvittem a haegemoniát, akkor remélem, fogom tudni még élvezni… komolyan gondolkodom rajta, hogy megveszem… screenshotok vannak róla?

                    kl223

                    nem értek a 3D-hez, de a home-ról tudom, hogy igazi 3d-vel dolgozik, a haeg pedig valami virtuális nyavalyával,

                    úgy tudom a heag csapatnak „vége”van? remélem nem ha lesz dio 3(vielleicht) legyemn má’ haeg 2-is

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955193
                    gUHU
                    Felhasználó

                      guhu: konzolbol startx-szel inditsd, es ottlesz, hogy miert nemmegy. aztan amit hibanak vesz, azt kijavitod

                      tudom elõször a 24 bittel volt gyíkja azt megcsináltam de nekem most meg jön ezzel a input/output hibával, de megyek és leírom , mert ezzel nem tudok mit kezdeni

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955190
                      gUHU
                      Felhasználó

                        helló emberek, kéne egy kis segítség:

                        nem tudom a graf felületet beüzemelni 10 alatt…
                        xorgconfig
                        belövök mindent (bill. egér, nyelvi vackok)
                        moncinak adok 30-47 vertical ffrissítést és 50-70 horizontal frissítést, 128 ramot, 16bit mélységet
                        és IO (input/output hibával kidob)

                        gef4ti4200 128 ez a kártyám, de ezt nem értem
                        valaki valami okosságot tud?
                        a konfigot berakjam ide?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 1,782