gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: LISP #1985928
    gUHU
    Felhasználó

      hmmm… látom, azért néhányan benéztek ide… de azért ennyire nem kell tolakodni 🙂
      ennyire senkit nem izgat a dolog?
      Mert gondolom a LISP-rõl azért már hallott az, aki kicsit jártas a programozásban… nemde? :unsure:

      kl223
      [align=right][snapback]98828[/snapback][/align]

      én mongyuk nem :blush: :blush:
      de nyitott vagyok mindenre 🙂

      Hozzászólás: Uhu Linux 1.2 Beta2 – Ketchup gondok #1985923
      gUHU
      Felhasználó

        Ez most valami kvízjáték? Hívhatunk telefonos segítséget, vehetünk egy mássalhangzót ötszázér’, vagy inkább barkóbázunk?
        (ennyi információ alapján… )
        [align=right][snapback]98819[/snapback][/align]

        én ezt a segítséget kérem:
        [email protected]

        Hozzászólás: usb irda redsnake ( #1985941
        gUHU
        Felhasználó

          Egy kis segítség nagyon elkéne!

          Mit gondoltok Redsnake usb irda megy?

          Köszönettel szicsa2
          [align=right][snapback]98820[/snapback][/align]

          http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=Red…es%C3%A9s&meta=

          ezek szerint igen

          Hozzászólás: XMMS problema… #1985863
          gUHU
          Felhasználó

            Nono: es a jooo tarsasag?!?  😀  mondhatnam: kozosseg!  :rolleyes:
            Gugliban nincsenek olyen jopofak, mint itten!  😉
            (de visszaterve a problemara: korabban telleg nem kellett ilyet muvelnem, vmi Red6 kompatibilitasrol irnak az egyik Gugli-talalaton…)
            [align=right][snapback]98795[/snapback][/align]

            tudod azáltal, hoyg tudsz keresni a guglival sokkal több infót tudsz adni másoknak és példát is mutatsz –>> sokkal jobban tudod ötvözni a társaságot- hogy trendin mondjam: nagyob a hozzáadott értéke a cselekedetednek :), mint azzal, hyog helyetted keres más vagy csak pasztáz és klikkel helyetted 🙂

            Hozzászólás: quanta-3.3.1 + gubed #1985907
            gUHU
            Felhasználó

              nálam is ez volt csak amibõl van csomag az a 3.2 nekem meg a debugger miatt a 3.3.1 kell(ene), de meég nem tudom, hyog mennyiben tud többet, de az tuti, hyog a projecteket tudja eógészében debuggolni

              próbáltam más szerkesztõket is (eclipse, macro2004mx) de a sok finomság miatt a quanta nyert eddig… eza debug meg jó lenne, mert aránylag sok idõt meg tudok vele takarítani, hoyg nem kell mindig lefuttatni a fájlt…

              na szóval ennyi…

              ja egyébként a quanta lefordult gond nélkül, a gubed cliensével van a gond.

              de ha már a quantanál vagyunk
              KDEDIRS -t hol tudom módosítani?

              Hozzászólás: Uhu 1.2beta + Usb pendrive #1980374
              gUHU
              Felhasználó

                umount /dev/sda1 /pendrive
                aztán ki is veheted

                Hozzászólás: quanta-3.3.1 + gubed #1985905
                gUHU
                Felhasználó

                  ./.libs/libpanSourceView.a(panSourceView.o)(.gnu.linkonce.d._ZTV13panSourceView+0x1d0):/usr/local/src/Gubed/Gubed0.1.2/Clients/wxGubed/src/panSourceView.cpp:61: undefined reference to `wxWindow::IsOwnGtkWindow(_GdkDrawable*)’
                  collect2: ld returned 1 exit status
                  make[2]: *** [gbdwxGubed] Error 1
                  make[2]: Leaving directory `/usr/local/src/Gubed/Gubed0.1.2/Clients/wxGubed/src’
                  make[1]: *** [all-recursive] Error 1
                  make[1]: Leaving directory `/usr/local/src/Gubed/Gubed0.1.2/Clients/wxGubed’
                  make: *** [all] Error 2
                  bash-2.05b#

                  ennél tovább nem jutok :angry2: :angry2:
                  a gugli egy debianos oldalt dobott ki ahol csak annyit tudtak javasolni, hoyg GTK1

                  ???

                  valami ötlet?

                  Hozzászólás: quanta-3.3.1 + gubed #1985904
                  gUHU
                  Felhasználó

                    megoldás:
                    swaret –reinstall wxgtk

                    csak más hiba jön elõ 🙂

                    Hozzászólás: quanta-3.3.1 + gubed #1985903
                    gUHU
                    Felhasználó

                      sorry! hamarabb kérdeztem,mint használtam volna guglit :blush: :blush: :blush:

                      wxGTK nem szereti a gtk-2.4 -t, ha megvan a megoldás pasztázom 🙂

                      Hozzászólás: programok telepítése #1985876
                      gUHU
                      Felhasználó

                        http://www.mozilla.org/products/firefox/releases/#download

                        Linux/GTK2

                        Extract the tarball and run the installer like so:

                        tar -xzvf firefox-1.0.installer.tar.gz
                        cd firefox-installer
                        ./firefox-installer

                        If you have Nautilus set up to run Executable Text Files you can just double click firefox-installer to run.

                        ezt láttad?

                        csináld meg és felpakolja magát

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,782