Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hmmm… látom, azért néhányan benéztek ide… de azért ennyire nem kell tolakodni 🙂
ennyire senkit nem izgat a dolog?
Mert gondolom a LISP-rõl azért már hallott az, aki kicsit jártas a programozásban… nemde? :unsure:kl223
[align=right][snapback]98828[/snapback][/align]én mongyuk nem :blush: :blush:
de nyitott vagyok mindenre 🙂Ez most valami kvízjáték? Hívhatunk telefonos segítséget, vehetünk egy mássalhangzót ötszázér’, vagy inkább barkóbázunk?
(ennyi információ alapján… )
[align=right][snapback]98819[/snapback][/align]én ezt a segítséget kérem:
[email protected]Egy kis segítség nagyon elkéne!
Mit gondoltok Redsnake usb irda megy?
Köszönettel szicsa2
[align=right][snapback]98820[/snapback][/align]http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=Red…es%C3%A9s&meta=
ezek szerint igen
Nono: es a jooo tarsasag?!? 😀 mondhatnam: kozosseg! :rolleyes:
Gugliban nincsenek olyen jopofak, mint itten! 😉
(de visszaterve a problemara: korabban telleg nem kellett ilyet muvelnem, vmi Red6 kompatibilitasrol irnak az egyik Gugli-talalaton…)
[align=right][snapback]98795[/snapback][/align]tudod azáltal, hoyg tudsz keresni a guglival sokkal több infót tudsz adni másoknak és példát is mutatsz –>> sokkal jobban tudod ötvözni a társaságot- hogy trendin mondjam: nagyob a hozzáadott értéke a cselekedetednek :), mint azzal, hyog helyetted keres más vagy csak pasztáz és klikkel helyetted 🙂
nálam is ez volt csak amibõl van csomag az a 3.2 nekem meg a debugger miatt a 3.3.1 kell(ene), de meég nem tudom, hyog mennyiben tud többet, de az tuti, hyog a projecteket tudja eógészében debuggolni
próbáltam más szerkesztõket is (eclipse, macro2004mx) de a sok finomság miatt a quanta nyert eddig… eza debug meg jó lenne, mert aránylag sok idõt meg tudok vele takarítani, hoyg nem kell mindig lefuttatni a fájlt…
na szóval ennyi…
ja egyébként a quanta lefordult gond nélkül, a gubed cliensével van a gond.
de ha már a quantanál vagyunk
KDEDIRS -t hol tudom módosítani?umount /dev/sda1 /pendrive
aztán ki is veheted./.libs/libpanSourceView.a(panSourceView.o)(.gnu.linkonce.d._ZTV13panSourceView+0x1d0):/usr/local/src/Gubed/Gubed0.1.2/Clients/wxGubed/src/panSourceView.cpp:61: undefined reference to `wxWindow::IsOwnGtkWindow(_GdkDrawable*)’
collect2: ld returned 1 exit status
make[2]: *** [gbdwxGubed] Error 1
make[2]: Leaving directory `/usr/local/src/Gubed/Gubed0.1.2/Clients/wxGubed/src’
make[1]: *** [all-recursive] Error 1
make[1]: Leaving directory `/usr/local/src/Gubed/Gubed0.1.2/Clients/wxGubed’
make: *** [all] Error 2
bash-2.05b#ennél tovább nem jutok :angry2: :angry2:
a gugli egy debianos oldalt dobott ki ahol csak annyit tudtak javasolni, hoyg GTK1???
valami ötlet?
megoldás:
swaret –reinstall wxgtkcsak más hiba jön elõ 🙂
sorry! hamarabb kérdeztem,mint használtam volna guglit :blush: :blush: :blush:
wxGTK nem szereti a gtk-2.4 -t, ha megvan a megoldás pasztázom 🙂
http://www.mozilla.org/products/firefox/releases/#download
Linux/GTK2
Extract the tarball and run the installer like so:
tar -xzvf firefox-1.0.installer.tar.gz
cd firefox-installer
./firefox-installerIf you have Nautilus set up to run Executable Text Files you can just double click firefox-installer to run.
ezt láttad?
csináld meg és felpakolja magát
-
SzerzőBejegyzés