Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az kiírja a proci típusát is? Le lehetek maradva :rolleyes:
[align=right][snapback]98716[/snapback][/align]jóvanna 😀 😀 😀
megálltam a nvidia karinál 🙂
milyen programot szeretnél telepíteni?
suséra?több lehetõseg van:
1, .rpm végû csomagok telepítése, ez kimondottan disztróhoz készülz cucc ami tartalmazza a függõségeket is (vagy azt, hyog mi kell neki és telepíti azt is…)
2, másmilyen csomag telepítése –> macerás egyelõre hagyd ezt
3, forrásból telepíteni (configure, make, make install)ha az utóbbi akkor lennie kell benne vagy egy readme, vagy todo avyg egy install fájlnak mait érdmes elolvasni mert abban vannnak infók a telepítésre
próbáld meg a freeweben
de milyen funkciók nem mûködnek?
php scriptek?lspci parancs root-ként konzolba és a kimenetét pasztázd be ide 🙂
command.c:3834: error: conflicting types for `f_tt_write’
command.c:2098: error: previous declaration of `f_tt_write’valamivel ütközik
a config.h.in az mi?
nem lehet , hyog valami csomi hiányzik neki? slacki alá is szenvedõs volt még .tgz -bõl is 🙂
gugli mit mond?kollega 🙂
2 hozzafuznivalom is van a desktopodhoz, egy pozitiv es egy negativ.
kezdjuk a negativval: hogy birja a szemed ezt a barbie-like rozsaszint?? 😉
pozitiv: amugy ettol eltekintve nagyon dizajnos 😉kis jotanacs: lattam, hogy atermben csak a bash prompt van. nemtom, hogy mennyire zavar.
ha szeretnel „normalis” promptot, akkor az aterm inditoopcioi koze szurd be a ‘-ls’ (login shell) opciot 🙂
lehet a prompt szinet is valtoztatni, pl ha keket szeretnel, akkor, a .bash_profile-ba:Code:export PS1=”[e[34;1m]u@h:w$ [e[0m]”ha a rootnak pirosat szeretnel, akkor a root bash_profile-jaba ugyanezt, kiveve a 34 helyett 31-et irj. (ezeket a szineket uhu alatt annyira megszerettem, hogy atultettem debianba is 😉
(egyebkent par napja enlightenmentet hasznalok, egyszeruen mindig raunok a wmekre ;))
itt egy screenshot:
[align=right][snapback]98660[/snapback][/align]hiddel, hyog sokat nem látom 🙂 🙂 🙂
ellenben a quanta felületét viszont igen 🙂
ennek ellenére kellemes színe van élõben, nincs annyni éles kontraszt benne és nem terheli szét a szemeimet…
köszi a javalatot és az ötletet!
rendes tõled 🙂http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=lib…es%C3%A9s&meta=
ezek talán segítenek
Köszi, én úgy gondoltam csak simán forrásból telepítem.
[align=right][snapback]98633[/snapback][/align]az sem egy rossz megoldás, csak a függõségekre kell figyelned ami tud egy kicsit macerkás lenni 🙂
de tapasztalatban aranyat érNagyon jó az és eddig stabilan ment.
[align=right][snapback]98640[/snapback][/align]xfce-t használok és néhány apróságot gnome alól pl:
gnome-system-monitor –> de kezdek rászokni a konzol top-ra 🙂
gdesklets –> zseniális egy dolog!
http://guhu.fw.hu/snapshot1.png🙁 Legalább azt írjátok meg, hogy érthetõ-e a kérdésem.
[align=right][snapback]98601[/snapback][/align]érthetõ…
próbáld ki a webmin nevû programot abban grafikusan tudsz ezeken a dolgokon mojolni
az smbd beállításban nekem nagy haverom 🙂 -
SzerzőBejegyzés