Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azt szeretném megtudni, hogyan lehet a gnome-ot tuningolni?
Fölosleges modulokat, induló programokat kiszedni stb.
[align=right][snapback]98604[/snapback][/align]a véleményem az, hoyg konkretizálni kellene, hyog mit ne indítson el…
mi az ami neked felesleges?
nekem pl az egész gnome… 🙂az uhu tûzfalhoz voltl egy manual is abban elég jól le van írva, hogy mire képes, de nem tudom, hyog hol lelhetõ fel a doksi, ellenben ha rálelsz akkor engem is érdekelne 🙂
Hát meg kell mondjam a zonealarm egy rakás kaka a kerio firewallhoz képest. 🙂
[align=right][snapback]98400[/snapback][/align]de a kerio nem ms-re készült?
és a zorp? igaz ahajd kihullik mire belövöd 🙂
állítólag 🙂minél hamarabb épülj fel!!! 😆 😆 😆
remélem, hyog nem érzitek durva poénnak:
installpkg patrick.volkerding.tgz
Ott van az . csak a lap alján….:)
Elindult a linuxforum.hu
[align=right][snapback]97776[/snapback][/align]😆 😆 😆
olvastam!!!hála neked is csaba!!!! 😆 😆 😆
A biblia nyelve meg a latin, mégis a világ legtöbb nyelvére lefordított szakirodalmi mû.
[align=right][snapback]97713[/snapback][/align]Xcut, Laszlo!!!
Azért ennél több humorérzéket vártam volna Tõletek, nem tünt fel, hogy a mondat után hosszú szünet (hogy mindenki meghökkenjen, hogy a sok nvidia szavazat ellenére mégis az ati-t választotta??) utána meg a sok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ikon azt jelenti, hogy CSAK VICCELTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De a válaszok 100%-osan egyértelmûek voltak, azt hittem az elején, hogy az ati is kap némi szavazatot, de nem…..
Természetesen Nvidiat rendeltem! Az 5700Le-t. MOST NEM VICCELTEM!!!
[align=right][snapback]97621[/snapback][/align]ez igqzán mélyen csak az ATI forgalmazókat érinti akik nem foglalkoznak nVIDIA -val…
de hozott isten szerény körünkben 🙂initdev vagy unidev vagy valami hasonló parancsot kel futtatni
nézd meg a devlista archívumában pár napja volt errõl szónvidia
-
SzerzőBejegyzés