gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gnome tuning #1985803
    gUHU
    Felhasználó

      Azt szeretném megtudni, hogyan lehet a gnome-ot tuningolni?
      Fölosleges modulokat, induló programokat kiszedni stb.
      [align=right][snapback]98604[/snapback][/align]

      a véleményem az, hoyg konkretizálni kellene, hyog mit ne indítson el…
      mi az ami neked felesleges?
      nekem pl az egész gnome… 🙂

      Hozzászólás: Tûzfal kellene #1985724
      gUHU
      Felhasználó

        az uhu tûzfalhoz voltl egy manual is abban elég jól le van írva, hogy mire képes, de nem tudom, hyog hol lelhetõ fel a doksi, ellenben ha rálelsz akkor engem is érdekelne 🙂

        Hozzászólás: Tûzfal kellene #1985723
        gUHU
        Felhasználó

          Hát meg kell mondjam a zonealarm egy rakás kaka a kerio firewallhoz képest. 🙂
          [align=right][snapback]98400[/snapback][/align]

          de a kerio nem ms-re készült?
          és a zorp? igaz ahajd kihullik mire belövöd 🙂
          állítólag 🙂

          Hozzászólás: Jobbulást, Patrick! #1985681
          gUHU
          Felhasználó

            minél hamarabb épülj fel!!! 😆 😆 😆

            remélem, hyog nem érzitek durva poénnak:

            installpkg patrick.volkerding.tgz

            Hozzászólás: Guest/Anonym vs Reg/Nick #1983147
            gUHU
            Felhasználó

              Ott van az . csak a lap alján….:)

              Elindult a linuxforum.hu
              [align=right][snapback]97776[/snapback][/align]

              😆 😆 😆
              olvastam!!!

              hála neked is csaba!!!! 😆 😆 😆

              Hozzászólás: Nyelvi flame-topik #1984951
              gUHU
              Felhasználó

                A biblia nyelve meg a latin, mégis a világ legtöbb nyelvére lefordított szakirodalmi mû.
                [align=right][snapback]97713[/snapback][/align]

                http://www.apologia.hu/xtianity/bib-transl.html

                Hozzászólás: UHU 1.2b2 vs adsl #1984886
                gUHU
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Ati vagy Nvidia #1984303
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Xcut, Laszlo!!!

                    Azért ennél több humorérzéket vártam volna Tõletek, nem tünt fel, hogy a mondat után hosszú szünet (hogy mindenki meghökkenjen, hogy a sok nvidia szavazat ellenére mégis az ati-t választotta??) utána meg a sok  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  ikon azt jelenti, hogy CSAK VICCELTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    De a válaszok 100%-osan egyértelmûek voltak, azt hittem az elején, hogy az ati is kap némi szavazatot, de nem…..

                    Természetesen Nvidiat rendeltem!  Az 5700Le-t. MOST NEM VICCELTEM!!!
                    [align=right][snapback]97621[/snapback][/align]

                    ez igqzán mélyen csak az ATI forgalmazókat érinti akik nem foglalkoznak nVIDIA -val…
                    de hozott isten szerény körünkben 🙂

                    Hozzászólás: UHU 1.2b2 vs adsl #1984882
                    gUHU
                    Felhasználó

                      initdev vagy unidev vagy valami hasonló parancsot kel futtatni
                      nézd meg a devlista archívumában pár napja volt errõl szó

                      Hozzászólás: Ati vagy Nvidia #1984287
                      gUHU
                      Felhasználó

                        nvidia

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 1,782