Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szervusztok
Ezzel nem értek teljesen egyet.slack 10 4 cd 1-2 cucc (2 a kde és a gnome ha jól tudom :)) a maradék a forrás
szerintem ha az alapot feltotlod akkor netrõl tudsz frissíteni
*****meg. ejnye-bejnye 😀
olvasdmar el el a dns mit tud.lehet pl:
http://www.domain.hu pistike szervere
emelett
@domain.hu terike szervere
http://ftp.domain.hu ferike szervereszal van A rekord meg MX rekord, MX mail xchange vagy mi a *****.
[align=right][snapback]95770[/snapback][/align]😆 😆 😆
Ha digitális könyvtár, akkor a hagyományos könyvtár mûködésébõl és azokat kiszolgáló könyvtár programokból meríthetsz ötleteleket.
Néhány könyvtáras link, az elsõ kettõ majdnem uhgyanaz, de azért nézd át õket:http://www.omgk.hu/kkvt.htm
http://www.omgk.hu/TAVOKTAT/bbni_kvt.html
http://www.mokka.hu/Az Aleph rendszerre is rákereshetsz a Googel-ban. Ez az egyik legelterjedtebb Könyvtári kiszolgáló rendszer.
[align=right][snapback]95660[/snapback][/align]köszi ezek hasznosak lesznek 🙂
az én diplomamunkám is adatbázis alapú lesz 🙂
egy digitális könyvtár ahol van bibliográfiai adatok közti és tartalmi keresés is, meg még egy két apróság :baaa: :baaa: :bomb: :bomb: :icon_mrgreen:azért a kernelforgatásba nagyon bele kéne mászni, hogy elég legyen egy diplomamunkának…
[align=right][snapback]95632[/snapback][/align]40 oldalon keresztül
make clean
make mrproper
make
make modules
make modules_install
make installgondolom ennyi elég is lenne 🙂
a homeworld topicban van errõl majd két oldalonkeresztül egy eszmefuttatást
mega jatekport.hu -n
kovi az istene ezeknek 🙂Bbt a hupon láttam egy kis lerást ehhez, talán segít!
bocsi, hoyg nem linkelem, de fõl a leves 🙂
NINCS nyomtatom és NEM is tervezek vásáolni a közeli jövöben!Az JO jelnek mondhato,ha a LIVEs változatok közül a slax ill uhu 2.1-nél volt hang és a K
na az a nagy helyzet, hoyg nagyon köszönöm a segítségedet!
a routerig eljutok, de mivel nem tudok hozzá jelszót így nem tudom belõni, hoyg engedjen be engem is 🙂
ez jön holnap 🙂köszi mégegyszer 🙂
-
SzerzőBejegyzés