Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
xp1 és xp2 a routeren keresztül kapja a netet a kábelszolgáltatótól, az én ADSL-mhez semmi közük nincs és nem is akarom, hyog legyen 🙂
nem akarom egy adsl-re kötni õket
a cél:
lássam a másik két gépet és tudjak megosztani állományokat smdb-vel, tudjak másolni az xp1 és xp2 vinyójáról az enyémre és vissza eth1 -n keresztül, eközben zavartalanul tudjak netezni eth0-n keresztül
ennyi a cél…köszi Gege
egyértelmûen UHU
aztán ha meguntad az életedet és izgalomra vágysz Slackware vagy Debiancsinálasz egy pici particiót az xp-d mellé, ahová nyugodta felpakolhatsz egy nagyon alap uhut is mondjuk csak konzol legyen benne (talán 80-100 mega)
itt telepíted a grubot isaztán ez a grub fogja tudni indítani a racken lévõ uhudat
xp-t nem kell újrarakni
Szevasztok!
Egy újabb problémám van..
Uhut a rackvinyómra raktam fel, a grub pedig az állandón van xp-vel együtt.
Az a fõ problémám, ha kiveszem Uhut, akkor nem indul semmi..
Bootolásnál indulna a Grub, aztán lefagy az egész… Hogy lehetne ezt megoldani, kikapcsolni a grubot, vagy ilyesmi?Lszi ne rövdics, eznm sms.
biztosamibiztos azé leír 6 nád, miféle hardvRN fut aza linx.
[align=right][snapback]95215[/snapback][/align]lassan de biztosan eljutunk oda, hyog aláírásnak betesszük:
” Ne adj munkát kisbetû -nek” 🙂Nem találok uhus csomagban mldonkey-t, ötlet, tipp, help lenne?
[align=right][snapback]95224[/snapback][/align]adj egy mailcímet ahová kb 8 megányi cuccot át tudok passzírozni neked és megkapod
ez egy slackos csomag, nekem uhu alatt frankón ment, minden gond nélkül. kicsit fapados de nagyon sokat tud!
az, hoyg azokon a gépeken melyeken van az adott szoftver (edonkey vagy mldonkey 🙂 )tudnak kommunikálni a többi géppel, hoyg mi van azon a lemezfelületen amit a felhasználó megosztásként megadott.
ha neked kell valami akkor a progi megkeresi melyik gépeken van az adott cucc és a töredékekbõl(rossabbik esetben) összereakja a te gépeden a cuccot, de nem kell izgulni ugyanis azt is megadják egymásnak, hyog az adott fájlnak „hogyan ” kell kinéznie….de a hup.hu -n van egy cikk a bittorrentrõl (szintén fájlcserélõ), érdemes elolvasni!
mldonkey!
nagyon korrekte!
Tehát csak néhány helyen található meg… 😀
(Bocs, hogy szivatlak, de nem rossz szándékból teszem. Te már elég régen vagy itt, hogy szét kellene tudnod nézni.)
[align=right][snapback]95184[/snapback][/align]tudom, valszeg rosszul kerestem, vagy nem elég figyelmesen 🙂
köszi 🙂 -
SzerzőBejegyzés