gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: hálózat #1982708
    gUHU
    Felhasználó

      xp1 és xp2 a routeren keresztül kapja a netet a kábelszolgáltatótól, az én ADSL-mhez semmi közük nincs és nem is akarom, hyog legyen 🙂

      nem akarom egy adsl-re kötni õket

      a cél:
      lássam a másik két gépet és tudjak megosztani állományokat smdb-vel, tudjak másolni az xp1 és xp2 vinyójáról az enyémre és vissza eth1 -n keresztül, eközben zavartalanul tudjak netezni eth0-n keresztül
      ennyi a cél…

      köszi Gege

      Hozzászólás: Linux LIVE! #1982621
      gUHU
      Felhasználó

        egyértelmûen UHU
        aztán ha meguntad az életedet és izgalomra vágysz Slackware vagy Debian

        Hozzászólás: Grub… #1982551
        gUHU
        Felhasználó

          csinálasz egy pici particiót az xp-d mellé, ahová nyugodta felpakolhatsz egy nagyon alap uhut is mondjuk csak konzol legyen benne (talán 80-100 mega)
          itt telepíted a grubot is

          aztán ez a grub fogja tudni indítani a racken lévõ uhudat

          xp-t nem kell újrarakni

          Hozzászólás: Grub… #1982547
          gUHU
          Felhasználó

            Szevasztok!

            Egy újabb problémám van..
            Uhut a rackvinyómra raktam fel, a grub pedig az állandón van xp-vel együtt.
            Az a fõ problémám, ha kiveszem Uhut, akkor nem indul semmi..
            Bootolásnál indulna a Grub, aztán lefagy az egész… Hogy lehetne ezt megoldani, kikapcsolni a grubot, vagy ilyesmi?

            Hozzászólás: ajajaj: Too much work at interrupt: eth0 #1982535
            gUHU
            Felhasználó

              Lszi ne rövdics, eznm sms.

              biztosamibiztos azé leír 6 nád, miféle hardvRN fut aza linx.
              [align=right][snapback]95215[/snapback][/align]

              lassan de biztosan eljutunk oda, hyog aláírásnak betesszük:
              ” Ne adj munkát kisbetû -nek” 🙂

              Hozzászólás: fájcserélõk… #1938575
              gUHU
              Felhasználó

                Nem találok uhus csomagban mldonkey-t, ötlet, tipp, help lenne?
                [align=right][snapback]95224[/snapback][/align]

                adj egy mailcímet ahová kb 8 megányi cuccot át tudok passzírozni neked és megkapod

                ez egy slackos csomag, nekem uhu alatt frankón ment, minden gond nélkül. kicsit fapados de nagyon sokat tud!

                Hozzászólás: fájcserélõk… #1938573
                gUHU
                Felhasználó

                  az, hoyg azokon a gépeken melyeken van az adott szoftver (edonkey vagy mldonkey 🙂 )tudnak kommunikálni a többi géppel, hoyg mi van azon a lemezfelületen amit a felhasználó megosztásként megadott.
                  ha neked kell valami akkor a progi megkeresi melyik gépeken van az adott cucc és a töredékekbõl(rossabbik esetben) összereakja a te gépeden a cuccot, de nem kell izgulni ugyanis azt is megadják egymásnak, hyog az adott fájlnak „hogyan ” kell kinéznie….

                  de a hup.hu -n van egy cikk a bittorrentrõl (szintén fájlcserélõ), érdemes elolvasni!

                  Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982442
                  gUHU
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: fájcserélõk… #1938571
                    gUHU
                    Felhasználó

                      mldonkey!

                      nagyon korrekte!

                      Hozzászólás: rtl-8029 #1982488
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Tehát csak néhány helyen található meg… 😀
                        (Bocs, hogy szivatlak, de nem rossz szándékból teszem. Te már elég régen vagy itt, hogy szét kellene tudnod nézni.)
                        [align=right][snapback]95184[/snapback][/align]

                        tudom, valszeg rosszul kerestem, vagy nem elég figyelmesen 🙂
                        köszi 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 1,782