Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azt ugyan vár6od.
…egy megrögzött win-user-tõl. 
[align=right][snapback]95175[/snapback][/align]gondolom sejted, vagy ha nem akkor a lelked mélyén már érzed, tudod, hoyg ez csak egy átmeneti állapot a megtisztuláshoz és a konzolhoz Linux peccselt zöld mezején :cool1: :lookround: 😆 😀
Ajjajj, kezdünk eltérni az eredeti témánktól…

[align=right][snapback]95172[/snapback][/align]vissza az eredeti témához 🙂
várjuk a tapasztalataidat!🙂
akkor mountold be neki te is 😉
[align=right][snapback]95165[/snapback][/align]nem lehet, mert még három évig fogunk egy osztályba járni és nagyon kellemetlen lenne a szitu, komolyabbat meg nem akarok 🙂
en epp az elobb hagytam abba a sof-ot (soldier of fortune). igaz, nem uhu-n jatszottam most (mivel nincs).
amugy ajanlom figyelmedbe a jatekport.linuxuser.hu-t, erdemes nezegetned…
(ja es az sem utso dolog, hogy mind3 altalad emlitett jateknak van linuxos portja [nativ/wine])
[align=right][snapback]95159[/snapback][/align]mester ne hagyjuk ki a NeverWinther Nigths -ot sem!!!!
mostanában jelent mega kettõ, ha jól láttamnatürlich slack 10 -zel!!!! nyam-nyam-nyam 🙂
aproppó próbáltam wint telepíteni a vasamra, de mivel nem telált az xp kompatilbilis particiót 😆 😀
megkímélt attól, hoyg feltelepüljön…ja éa ma térítettem meg egyik osztálytársamat UHU-Linux userré és scripttel mountol a csaj 😀 😆
1. Ez nem ilyen wannabe hacker forum!
2. XP-ben nincs ilyen backdoor, legalábbis nem széndékosan!NT pass recovery mûködik, de 1xûbb ha bejelentkezo kepernyon utsz egy „Ctrl-Alt-Del”-t kétszer egymas utan és utána beírod hogy Rendszergazda és jelszo nelkul belepsz. Tekintve, hogy a baratnod lami, nem fog megadni rencergazdinak passt 🙂
Ha így nem menne, akkor meg livecd, azzal
Code:c:windowssystem32configsam
c:windowssystem32configsecurity-fileokat kell kiszedni, ezekre meg ráereszteni ezt. Probléma megoldva…
Gege
UI: Ez nem azért van itt, hogy bárki nekiálljon végighackelni minden szart, hanem azért, hogy demonstráljam milyen trágya az xp…
Nem, nem fogok több módszert elárulni!
[align=right][snapback]95083[/snapback][/align]sajnálom én fogalmaztam rosszul, de majd fél éve nem volt xp a kezem ügyében, csak homályosan emlékeztem mi a szitu
van egy magyar nyelvû anyag az a neve, hoyg „xp hack” vagy „xp-crack” abban van leírva, hoyg az xp-ben van egy backdoor pont ilyen esetekre
ennél többet én sem tudok már 🙂
guglipróbáld ki a webmint
http://www.webmin.com
tetszeni fog 🙂van olyan amiben lehet felíratot csúsztatni?(késleltetni, stb)
Sziasztok!
Felpakoltam Debian Woodyra egy MySQL szervert, fut rendesen, figyel, konzolról elérhetõ.
Azonban ha php-n keresztül szeretnék csatlakozni, folyton megtagadja a kapcsolatot, mondván, hogy az Apachot futtató felhasználónak nincs jogosultsága a csatlakozáshoz.Már egy ideje kérdezõsködök, meg dokumentációkat olvasok át, de semmi.
Ha valaki tudna segíteni, megköszönném!
-
SzerzőBejegyzés