gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982439
    gUHU
    Felhasználó

      Azt ugyan vár6od. act_clap.gif d3.gif …egy megrögzött win-user-tõl. evil.gif
      [align=right][snapback]95175[/snapback][/align]

      gondolom sejted, vagy ha nem akkor a lelked mélyén már érzed, tudod, hoyg ez csak egy átmeneti állapot a megtisztuláshoz és a konzolhoz Linux peccselt zöld mezején :cool1: :lookround: 😆 😀

      Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982437
      gUHU
      Felhasználó

        Ajjajj, kezdünk eltérni az eredeti témánktól… d3.gif lolshai.gif
        [align=right][snapback]95172[/snapback][/align]

        vissza az eredeti témához 🙂
        várjuk a tapasztalataidat!

        Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982436
        gUHU
        Felhasználó

          🙂
          akkor mountold be neki te is 😉
          [align=right][snapback]95165[/snapback][/align]

          nem lehet, mert még három évig fogunk egy osztályba járni és nagyon kellemetlen lenne a szitu, komolyabbat meg nem akarok 🙂

          Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982433
          gUHU
          Felhasználó

            en epp az elobb hagytam abba a sof-ot (soldier of fortune). igaz, nem uhu-n jatszottam most (mivel nincs).
            amugy ajanlom figyelmedbe a jatekport.linuxuser.hu-t, erdemes nezegetned…
            (ja es az sem utso dolog, hogy mind3 altalad emlitett jateknak van linuxos portja [nativ/wine])
            [align=right][snapback]95159[/snapback][/align]

            mester ne hagyjuk ki a NeverWinther Nigths -ot sem!!!!
            mostanában jelent mega kettõ, ha jól láttam

            natürlich slack 10 -zel!!!! nyam-nyam-nyam 🙂

            aproppó próbáltam wint telepíteni a vasamra, de mivel nem telált az xp kompatilbilis particiót 😆 😀
            megkímélt attól, hoyg feltelepüljön…

            ja éa ma térítettem meg egyik osztálytársamat UHU-Linux userré és scripttel mountol a csaj 😀 😆

            Hozzászólás: XP kódfeltörés #1982398
            gUHU
            Felhasználó

              1. Ez nem ilyen wannabe hacker forum!
              2. XP-ben nincs ilyen backdoor, legalábbis nem széndékosan!

              NT pass recovery mûködik, de 1xûbb ha bejelentkezo kepernyon utsz egy „Ctrl-Alt-Del”-t kétszer egymas utan és utána beírod hogy Rendszergazda és jelszo nelkul belepsz. Tekintve, hogy a baratnod lami, nem fog megadni rencergazdinak passt 🙂

              Ha így nem menne, akkor meg livecd, azzal

              Code:
              c:windowssystem32configsam
              c:windowssystem32configsecurity

              -fileokat kell kiszedni, ezekre meg ráereszteni ezt. Probléma megoldva…

              Gege

              UI: Ez nem azért van itt, hogy bárki nekiálljon végighackelni minden szart, hanem azért, hogy demonstráljam milyen trágya az xp…

              Nem, nem fogok több módszert elárulni!
              [align=right][snapback]95083[/snapback][/align]

              sajnálom én fogalmaztam rosszul, de majd fél éve nem volt xp a kezem ügyében, csak homályosan emlékeztem mi a szitu

              Hozzászólás: XP kódfeltörés #1982395
              gUHU
              Felhasználó

                van egy magyar nyelvû anyag az a neve, hoyg „xp hack” vagy „xp-crack” abban van leírva, hoyg az xp-ben van egy backdoor pont ilyen esetekre

                ennél többet én sem tudok már 🙂
                gugli

                Hozzászólás: Samba server #1982352
                gUHU
                Felhasználó

                  próbáld ki a webmint
                  http://www.webmin.com
                  tetszeni fog 🙂

                  Hozzászólás: él még az mplayer?.. #1982376
                  gUHU
                  Felhasználó

                    van olyan amiben lehet felíratot csúsztatni?(késleltetni, stb)

                    Hozzászólás: Fontos Gento arch stb! #1982212
                    gUHU
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: MySQL probléma #1982314
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Sziasztok!

                        Felpakoltam Debian Woodyra egy MySQL szervert, fut rendesen, figyel, konzolról elérhetõ.
                        Azonban ha php-n keresztül szeretnék csatlakozni, folyton megtagadja a kapcsolatot, mondván, hogy az Apachot futtató felhasználónak nincs jogosultsága a csatlakozáshoz.

                        Már egy ideje kérdezõsködök, meg dokumentációkat olvasok át, de semmi.

                        Ha valaki tudna segíteni, megköszönném!

                      10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 1,782