Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
akkor elõször csinálj egy betûrendes rendezést szerzõ, cím, kiadó(ha van és akarod tudni) (lehet még magdni fordítokat, szerkesztõket, stb), szerint
aztán mindegyikhez rendelni egy tárgyszót (programnyelv, php; hálozat,protokoll,http;) itt nyugodtan felállíthatsz egy hierarchiát (én is azt csináltam vesszõ és pontosvesszõ)aztán mindegyikhez nyugodtan írhatsz egy kicsike referátumot, hoyg a tartalom szerint is tudj gyorsan keresni
most így ennyi, ami eszembe jut, de a szakdogám valami hasonló lesz 🙂
információkeresõ nyelvekbõl tudom ajánlani dr.Hajdú
Igen van mysql.
a mysql confgijában nemnyultam semmihez.
Ez lehet a gond?
[align=right][snapback]93584[/snapback][/align]nem
de nézd meg a weblabor.hu archívumában, mert emlékszem, hoyg ott volt ilyen gond és megtalálták a megoldást
és mondcsak meg nekem, hyog mi a célja a csoportosításodnak?
az átláthatóság vagy a gyors keresési lehetõség?én informatikus-könyvtárosnak tanulok 🙂
ésamikor az emilrulez megénekli, hyog milyen volt azon eset amikor ellopáták az autolyát benne a demóval…
direkt volt minden 🙂
Slackware-10.0
kernel 2.4.26 – újrafogatva ( a 2.6.x-es kernelekkel nem megy a tvkarim – ezen még dolgozom )
Internet böngészés, levelezés: oprea 7.54
ftp szerverecske 🙂 : proftpd
ftp: gftp
TV nézés/felvétel ( utóbbi még igényel finomítást ), film : MPlayer
Zene: xmms
cd/dvd írás: k3b
grab : mp3c
ripp: mencoder
fájlcserélõ: dc-gui
képszerkesztés: gimp
nyomtatás hp 3320 usb-és nyomtató, ezt az oo nem akarja alapból, beconfigolni máig lusta voltam, a többi progival megy…
Doksik írása, html, táblázat : Open Office
Szövegszerkesztõ: kedit, kwrite
kb ennnyi…
[align=right][snapback]92657[/snapback][/align]szinte ugyanez,de a különbségek:
2.6.5 kernel
webfejlesztés(quanta+morphoncsseditor; LAMP)
nincs ftp-szerveremna az xp még rombolni sem tud!!!!
most akartam egyet falpakolni hozzám, hoyg az nwn-t meg tudjam bütykölni, de aztat mondta, hoyg nincs kompatibilis partició így õ nem fog települni…
mondtam neki:”Csinálj egyet!”
de nem csinált így nyugalonómban telnek vmware-os xp perceim (már ha vannak :))
megnéztem ezt a nano szerkesztõt tényleg nagyon jó!
kényelmesen használható anak ellenére, hyog fapados egy kicsit 🙂lehet az,hoyg az lg íróm nem szereti a tdk újraírható lemezeket?
hisztizik nagyon k3b nem karcint rá…
natyon fa*****
de keresek majd egy külföldit…
wázzzeeee most esettle, hyog miképpen tudom megcsinálni az oldalamat mûködõnek !!!!
köszi az agymenést fiatalok!
megoldás:
a freewebre nem lehet http-n keresztül feltölteni csak ftp-n, ha a php -val megoldom, hogy tolja fel ftp-n akkor menni fog! -
SzerzőBejegyzés