gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: infotéka, adattár #1981207
    gUHU
    Felhasználó

      akkor elõször csinálj egy betûrendes rendezést szerzõ, cím, kiadó(ha van és akarod tudni) (lehet még magdni fordítokat, szerkesztõket, stb), szerint
      aztán mindegyikhez rendelni egy tárgyszót (programnyelv, php; hálozat,protokoll,http;) itt nyugodtan felállíthatsz egy hierarchiát (én is azt csináltam vesszõ és pontosvesszõ)

      aztán mindegyikhez nyugodtan írhatsz egy kicsike referátumot, hoyg a tartalom szerint is tudj gyorsan keresni

      most így ennyi, ami eszembe jut, de a szakdogám valami hasonló lesz 🙂

      információkeresõ nyelvekbõl tudom ajánlani dr.Hajdú

      Hozzászólás: PHP filefeltöltés #1981173
      gUHU
      Felhasználó

        Igen van mysql.
        a mysql confgijában nemnyultam semmihez.
        Ez lehet a gond?
        [align=right][snapback]93584[/snapback][/align]

        nem

        de nézd meg a weblabor.hu archívumában, mert emlékszem, hoyg ott volt ilyen gond és megtalálták a megoldást

        Hozzászólás: infotéka, adattár #1981205
        gUHU
        Felhasználó

          és mondcsak meg nekem, hyog mi a célja a csoportosításodnak?
          az átláthatóság vagy a gyors keresési lehetõség?

          én informatikus-könyvtárosnak tanulok 🙂

          Hozzászólás: Idiota dalok #1980532
          gUHU
          Felhasználó

            ésamikor az emilrulez megénekli, hyog milyen volt azon eset amikor ellopáták az autolyát benne a demóval…

            direkt volt minden 🙂

            Hozzászólás: Linux konkrét problémákra #1980127
            gUHU
            Felhasználó

              Slackware-10.0
              kernel 2.4.26 – újrafogatva ( a 2.6.x-es kernelekkel nem megy a tvkarim – ezen még dolgozom )
              Internet böngészés, levelezés: oprea 7.54
              ftp szerverecske 🙂 : proftpd
              ftp: gftp
              TV nézés/felvétel ( utóbbi még igényel finomítást ), film : MPlayer
              Zene: xmms
              cd/dvd írás: k3b
              grab : mp3c
              ripp: mencoder
              fájlcserélõ: dc-gui
              képszerkesztés: gimp
              nyomtatás hp 3320 usb-és nyomtató, ezt az oo nem akarja alapból, beconfigolni máig lusta voltam, a többi progival megy…
              Doksik írása, html, táblázat : Open Office
              Szövegszerkesztõ: kedit, kwrite
              kb ennnyi…
              [align=right][snapback]92657[/snapback][/align]

              szinte ugyanez,de a különbségek:

              2.6.5 kernel
              webfejlesztés(quanta+morphoncsseditor; LAMP)
              nincs ftp-szerverem

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948052
              gUHU
              Felhasználó

                na az xp még rombolni sem tud!!!!

                most akartam egyet falpakolni hozzám, hoyg az nwn-t meg tudjam bütykölni, de aztat mondta, hoyg nincs kompatibilis partició így õ nem fog települni…

                mondtam neki:”Csinálj egyet!”

                de nem csinált így nyugalonómban telnek vmware-os xp perceim (már ha vannak :))

                Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979163
                gUHU
                Felhasználó

                  megnéztem ezt a nano szerkesztõt tényleg nagyon jó!
                  kényelmesen használható anak ellenére, hyog fapados egy kicsit 🙂

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948050
                  gUHU
                  Felhasználó

                    lehet az,hoyg az lg íróm nem szereti a tdk újraírható lemezeket?

                    hisztizik nagyon k3b nem karcint rá…

                    Hozzászólás: PHP #1979618
                    gUHU
                    Felhasználó

                      natyon fa*****

                      de keresek majd egy külföldit…

                      Hozzászólás: PHP #1979615
                      gUHU
                      Felhasználó

                        wázzzeeee most esettle, hyog miképpen tudom megcsinálni az oldalamat mûködõnek !!!!

                        köszi az agymenést fiatalok!

                        megoldás:
                        a freewebre nem lehet http-n keresztül feltölteni csak ftp-n, ha a php -val megoldom, hogy tolja fel ftp-n akkor menni fog!

                      10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 1,782