Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
weblabor.hu + levlisták + archívum jó dolgokat találsz ott!!!
én is arra gondoltam csak sosem volt jó éjszakám,hyog az utolsó klikl nem a forumon volt 🙂
egyébként a régi topicokat visszaraktátok? (2.6.5 kernel forgatást látom)
Remelem ertheto voltam 🙂
bye Oregon
[align=right][snapback]91905[/snapback][/align]részemrõl okés, értem :blink: :blink:
Kis segitseg az erzsebetieknek:
Bükkszenterzsébet 3257
Erzsébet 7661
Nyugotszenterzsébet 7912
Alsószenterzsébet 8973
Felsõszenterzsébet 8973
[align=right][snapback]91906[/snapback][/align]😀 😀 😀 😀 😆
szerintem a legegyszerûbb ha egyik része a másiknak…
vagy a jogok között is beállítassz egy prioritási sort
de ez az egész kísértetiesen emlékztet a ma esti egyik levelemre mysqllel kapcsolatban: csak én értettem, hoyg mit írtam :)))))
ezr köszi vizsla, meg fogom nézni
nekem majd egy évig volt lifeview 3000, de eladtam, mert nem nézek tv-t 🙂
tapasztalat: uhu alatt gond nélkül ment (saa7134 csip volt benne)
sztereó volt a drága meg rádiós, ment goond nélkül. a felvételt nem próbáltam, mert kicsit kacifántosak voltak a progik linux alatt (tvtime talán) win alatt szépen vett fel, de a képminõség nem volt olyan jó, mint linuxbanmegéri 🙂
az mplayerrrel megbarátkozol akkor sok kellemes pillanatot szerzel magadnak 🙂
no akkor hogyan is tudok vmwarexp-bõl kiszedni dolgokat?
mert bizony cd-t se tudok írni, usb-m meg nem mükszik egyelõrevagy hogyan tudok nem virtuális particiót felcsatolni neki? nem engedi a kis pimasz
köszi!vagy az mc-ben F4 el
Ehhez gyorsítónak még jöhet az alkoholmentes szílvalé(pálinka). 😀
[align=right][snapback]91602[/snapback][/align]aztán meg exponenciálisan gyorsulunk a retyó felé
😀 😀ha már non-alcoholic akkor minimum a stella
-
SzerzőBejegyzés