gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: PHP #1979611
    gUHU
    Felhasználó

      weblabor.hu + levlisták + archívum jó dolgokat találsz ott!!!

      Hozzászólás: további probléma? #1979266
      gUHU
      Felhasználó

        én is arra gondoltam csak sosem volt jó éjszakám,hyog az utolsó klikl nem a forumon volt 🙂

        egyébként a régi topicokat visszaraktátok? (2.6.5 kernel forgatást látom)

        Hozzászólás: PHP – jogrendszer – kérdések #1979602
        gUHU
        Felhasználó

          Remelem ertheto voltam 🙂

          bye Oregon
          [align=right][snapback]91905[/snapback][/align]

          részemrõl okés, értem :blink: :blink:

          Hozzászólás: Segítõkész linux júzerek! #1979142
          gUHU
          Felhasználó

            Kis segitseg az erzsebetieknek:

            Bükkszenterzsébet 3257
            Erzsébet 7661
            Nyugotszenterzsébet 7912
            Alsószenterzsébet 8973
            Felsõszenterzsébet 8973
            [align=right][snapback]91906[/snapback][/align]

            😀 😀 😀 😀 😆

            Hozzászólás: PHP – jogrendszer – kérdések #1979600
            gUHU
            Felhasználó

              szerintem a legegyszerûbb ha egyik része a másiknak…

              vagy a jogok között is beállítassz egy prioritási sort

              de ez az egész kísértetiesen emlékztet a ma esti egyik levelemre mysqllel kapcsolatban: csak én értettem, hoyg mit írtam :)))))

              gUHU
              Felhasználó

                ezr köszi vizsla, meg fogom nézni

                Hozzászólás: TV tuner választás #1978996
                gUHU
                Felhasználó

                  nekem majd egy évig volt lifeview 3000, de eladtam, mert nem nézek tv-t 🙂
                  tapasztalat: uhu alatt gond nélkül ment (saa7134 csip volt benne)
                  sztereó volt a drága meg rádiós, ment goond nélkül. a felvételt nem próbáltam, mert kicsit kacifántosak voltak a progik linux alatt (tvtime talán) win alatt szépen vett fel, de a képminõség nem volt olyan jó, mint linuxban

                  megéri 🙂

                  az mplayerrrel megbarátkozol akkor sok kellemes pillanatot szerzel magadnak 🙂

                  gUHU
                  Felhasználó

                    no akkor hogyan is tudok vmwarexp-bõl kiszedni dolgokat?
                    mert bizony cd-t se tudok írni, usb-m meg nem mükszik egyelõre

                    vagy hogyan tudok nem virtuális particiót felcsatolni neki? nem engedi a kis pimasz
                    köszi!

                    Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979161
                    gUHU
                    Felhasználó

                      vagy az mc-ben F4 el

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948043
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Ehhez gyorsítónak még jöhet az alkoholmentes szílvalé(pálinka). 😀
                        [align=right][snapback]91602[/snapback][/align]

                        aztán meg exponenciálisan gyorsulunk a retyó felé
                        😀 😀

                        ha már non-alcoholic akkor minimum a stella

                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 1,782